Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej, to jest pomysl z tym bieganiem jako pies :) Hehe, w Gdyni kiedyś też biegalam samemu ;) Znaczy sie, bez psa, jakies zmiany stron przy strefach... BRR! ;) Jak dobrze, ze wtedy nikt nie nagrywal, bom bym ze smiechu nie wyrobila ;)

Medyk, fotki cudowne :loveu: Dziekuje za Kubusia :) Prawdopodobnie jesli moge, to wkleje podpisane na bloga, [url]http://kubus.kozacy.boo.pl[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medyk']jeśli przekręciłam imię któregoś psa, to bardzo prosze o poprawkę :)[/quote]

akurat nie imię ale płeć :) cavalierka ze zdjęć jest w 100% samcem :lol:

a zdjęcia śliczne, szczególnie podoba mi się to na którym Frodo pokonuje hopkę a ucho kompletnie zasłania mu oczy :)

czy ja też mogłabym umieścić zdjęcia (oczywiście podpisane) na cavalierkowym forum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medyk']to nie zazdrość tylko przyjdź :P[/quote]
Jakby to było takie proste. :eviltong:
Są konie i z tego co widzę trenuje rottek i owczarek niemiecki, a mój pies, ze tak powiem nie przepada za tymi rasami. No chyba, ze puściłabym go do nich bez smyczy, to może nic by się nie stało(na smyczy jest dużo pewniejszy)
No ale nie warto ryzykować. Chociaz w sumie to dałoby się załatwić, ale koooonie. Widział te zwierzęta chyba dwa razy w życiu(jakos nigdy nie pomyślałam, zeby mu je pokazać. :oops:) Więc reakcja może być rózna.
No ale w Gdyni treningi mi się podobały, także może jakoś załapie się na wiosnę. :eviltong: potrenujemy jeszcze(szkoda tylko ze brak koni w pobliżu) ;)

Link to comment
Share on other sites

mamy 3 grupy, rottek jest w pierwszej, onek jest w drugiej :P poza tym bardzo uwazamy jesli chodzi o dobor psow, a zwlaszcza samcow, w grupach ;)

konie sie pojawiaja rzadko, a nawet bardzo rzadko, jesli przejezdzaja na torze obok, to psy zazwyczaj nawet ich nie widza ;)

Link to comment
Share on other sites

Sonika -> przyjedź i zobacz, wtedy będziesz oceniać. Konie są bardzo daleko i chyba żaden pies jeszcze ich nie zauważył. Wixowa Rasta nie przepada za Ambrą i jakoś bez większych zgrzytów udaje nam się razem ćwiczyć.

Jasne możecie fotki wstawiać na fora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medyk']Wixowa Rasta nie przepada za Ambrą i jakoś bez większych zgrzytów udaje nam się razem ćwiczyć. [/quote]

..ich dzisiejsze witanie sie mnie powalilo :lol: :lol: :lol:

filmik mikołajowy ;)
niestety bardziej dynamicznie (tzn nie tylko na fotkach :P ) wystepuja tylko: Ambra, Frodo, Loona i Bajka (no i Rasta). pozniej kolega zamarzł :cool3: ale obiecal ze jak bedzie cieplej to przyjdzie i nakreci wszystkich, wiec bedzie jeszcze fajniejszy i dluzszy filmik ;) enjoy!
[URL]http://youtube.com/watch?v=VEW5MOjSMms[/URL]


i rastowy jakby ktos mial ochote obejrzec, tez niebawem bedzie

Link to comment
Share on other sites

Za zrobienie z Froda kobiety najmocniej przepraszam :oops:

Wix filmik jest genialny :loveu:

[quote name='wix']ooo :D a ja mieszkam hym.. 7 minut stamtad :P[/quote]
to tak jak ja :P ale ja głównie na Zaspę chodzę.

EDIT: Znajoma się mnie podpytuje czy Icek to owczarek holenderski?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...