Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

Fajnie, że w trójmieście wreszcie jest agility.:multi:
Byłam kiedys na Pucharze Ras z Magda (The Magda's) z Gdańska chyba. Biegała z borderkiem. Ciekawa jestem czy biega z wami? Zróbcie jakies grupowe zdjęcie, to sobie was obejrzę. Bydgoszcz pozdrawia sąsiadów. Może jak ciut cieplej będzie to sobie miedzysąsiedzkie, podwórkowe zawody zrobimy? Moze być u nas, bo mamy cały torek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']
Byłam kiedys na Pucharze Ras z Magda (The Magda's) z Gdańska chyba. Biegała z borderkiem. Ciekawa jestem czy biega z wami?[/quote]

Niee, zadna Magda z borderkiem z nami nei biega ;) W ogole nie mamy innych borderkow oprocz mojego brzydalka ;)

[quote]Bydgoszcz pozdrawia sąsiadów. Może jak ciut cieplej będzie to sobie miedzysąsiedzkie, podwórkowe zawody zrobimy? Moze być u nas, bo mamy cały torek.[/quote]

Super pomysl!! A my Was zaprosimy na oblewanie, znaczy obieganie, naszego nowego pieknego torku! :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie przyjedziemy.
Jak będziecie sobie chcieli pobiegac na obcym torze, (np żeby psy sie oswoiły, ze na obcych torach też można pobiegać) to zapraszamy. To dobrze robi przed zawodami "nowym" zawodnikom.
Szkoda, ze Magdy z wami nie ma :-(
A rodwailerkową Zuze macie? Bo tez biegała nie raz na zawodach i z Gdańska jest.

Link to comment
Share on other sites

na zawody - chetnie, ale ja z Rasta to nadal na razie jako widzowie tylko i wylacznie :P chyba ze ktos bedzie mial ochote pobiec z moim psem :evil_lol::cool3: bo moje ogarniecie jest niestety takie, ze bardzo sie staram, ale i tak czasem prowadze ja tak, ze.. :lol::lol: i dzieki mnie plącze sie mloda na torze, zrzuca, frustruje sie itp - tzn i tak jest duuuuzo lepiej w porownaniu do poczatku :lol: - ale obawiam sie ze jeszcze niewystarczajaco dobrze :cool3: ale jak juz sie ogarniemy to wystartujemy, obiecuje ;) i nie tylko my, bo jest kilka osob, ktore na pewno wrzucimy na zawody, nawet jesli nie beda chcialy :evil_lol::evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wix: fajnie, ze sie u Was ruszylo :cool3: Gratulacje!


[QUOTE]
Niee, zadna Magda z borderkiem z nami nei biega ;-) W ogole nie mamy innych borderkow oprocz mojego brzydalka ;-)
[/QUOTE]

[B]wix[/B]: Magdzie chodzilo o Magde Futrzakową, która bardzo dobrze znasz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na razie większość z nas nie ćwiczyła wcześniej agility, przynajmniej rozglądając się po przewodnikach wszystkich grup. Magda - my to 'zielonki' w większości (poza małymi wyjątkami :razz:) ... Pomysł podwórkowych zawodów jest super i mam nadzieję, że kiedyś poznamy się osobiście. Taka wymiana torów, doświadczeń jest super.
A na razie jak Wix stwierdziła delikatnie (między wierszami) - większość z nas stara się opanować własne ruchy :evil_lol:

Oj Iculek narozrabiał z łapką, niedobrze niedobrze :shake: Drapanko dla pręguski !

A ja nie wiem czy jutro dotrę, bo od paru dni walczę z korzonkami :angryy:

Przy okazji Magda zasiałaś we mnie małą wątpliwość ... Jestem zarejestrowana w ZK Gdynia, ćwiczę agility w ZK Sopot. To z którego oddziału powinnam mieć książeczkę :cool1: Oczywiście jeśli zdecyduję się kiedyś na start, choć na razie nastawiałam się tylko na treningi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']A rodwailerkową Zuze macie? Bo tez biegała nie raz na zawodach i z Gdańska jest.[/quote]

Magda......:mad::mad::mad:
Zuza jest z GDYNI, a nie Gdańska!:diabloti:
RUSSowa będzie zawsze, bo została adopotowana:). (dozgonnie).

Ale z pewnością pojawi na Hipodromie ino jej pani się musi wyleczyć.

Link to comment
Share on other sites

Książeczkę dostajesz z oddziału w którym płacisz składki i którego jesteś członkiem. No moze nie koniecznie dostajesz, a raczej kupujesz :-)

No prosze znalazła się stara znajoma.(z Gdyni nie z Gdańska, bdw czy Gdynia i Gdańsk ze sobą to jak za przeproszeniem Toruń z Bydgoszczą? Jak tak to przepraszam stokrotnie) Moze i Magda się znajdzie. Może i ona futrzakowa, ale napewno tak się nie nazywała :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']To szykujcie się na debiut w Bydgoszczy w maju, a wcześniej przyjedżcie z wizytą.[/quote]

Wstepnie - chetnie :) :)

[quote] Zreszta Kubuś to u nas juz startował, jak pamiętam.[/quote]

Taktak, Kubus juz startowal, Kubus jest stary wyjadacz:loveu:

[quote][B]wix[/B]: Magdzie chodzilo o Magde Futrzakową, która bardzo dobrze znasz :loveu:[/quote]

Aaaa, o Madzik ;) nienie, Magda nie biega z nami.

[quote]A na razie jak Wix stwierdziła delikatnie (między wierszami) - większość z nas stara się opanować własne ruchy :evil_lol:[/quote]

bardzo delikatnie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Na razie większość z nas nie ćwiczyła wcześniej agility, przynajmniej rozglądając się po przewodnikach wszystkich grup.
A na razie jak Wix stwierdziła delikatnie (między wierszami) - większość z nas stara się opanować własne ruchy :evil_lol:...[/quote]


Ooooj,tak.:grin:
Ale za to ubawić się można - mojemu psu na przykład czasem nie robi różnicy,czy tyczka jest,czy jej nie ma (czasem mam wrażenie,że nawet nic nie poczuł,jak ją zrzucił)...Moja koordynacja jest masakryczna,więc za każdym razem schodze z toru i mówie do psa "przepraszam,poprawie się".:roll::grin:

Podsumowując - jest super.:kciuki:


I dlatego uważam,że obedience jest dla nas łatwiejsze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']To szykujcie się na debiut w Bydgoszczy w maju, a wcześniej przyjedżcie z wizytą. Zreszta Kubuś to u nas juz startował, jak pamiętam. I juz zacznijcie sobie załatwiac książeczki pracy agility. Oddział musi zamówić w Wawie. Składka powinna być wpisana w tą książeczkę.[/quote]

Kubuś na zawody zawsze chetnie, szczegolnie w Bydgoszczy :loveu: [ale w maju maturka, wiec nie wiem, raczej nas nie bedzie... ale zobaczy sie jeszcze ;)]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga'], a dobrze jest najpierw bez psa pare razy polecieć, no i krótkie zadania sobie stawiać na początek.[/quote]

Tak, tak!!!! świetny pomysł, Iculek znowu po zabiegu, ja ze stresu nie śpię, ti ja, ja, weźcie mnie! poganiam sama!!!! może ktoś robić za przwodnika - poćwiczymy razem koordynację:evil_lol:

taaaa, koordynacja, a co to jest?:diabloti:

To kiedy jedziemy do Bydgoszczy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...