Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Isiak']Podczas Daisy Days będzie festiwal organizacji pozarządowych - będziecie tam też? I jeszcze pytanie - czy potrzebujecie Nizoral dla któregoś z psów? Mam 5 saszetek.[/QUOTE]

Będziemy :)
Od 11-17, namiot nr 12 :)

Link to comment
Share on other sites

Nadal brakuje mi jednej wpłaty z bazarku (PW poszło 16. 05., przypomnienie 21.05.), ale nie czekam już, przyjdzie to dobrze, a jak nie to trudno, moja strata, bo fanty wysłałam. Dodałam parę złotych od siebie i zrobiłam przelew na 250 zł. Proszę o potwierdzenie w wątku bazarkowym, jak dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety tego wywozu chyba nie uda nam się uniknąć :(

4 lata się udawało...teraz niestety już nie widzę nadziei :(

[url]http://f-zwierzeca-arkadia.blogspot.com/2014/07/punkt-zatrzyman-psow-sytuacja-krytyczna.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

W Punkcie m.in. LUCEK:



[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10510125_806645002680138_537400509_n.jpg?oh=06330f726e6b73b39bd9fcc104ab4d87&oe=53B9D509&__gda__=1404687830_7adbd9a8002a2c7608f14b2d7ded85f8[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, miałybyście w punkcie suczkę owczarka niemieckiego, do 4 lat, lubiącą dzieci, małe psy i koty? W Bielsku wczoraj była osoba zapytać o taka suczkę. Niestety, jedyna która mogłaby się nadawać, ma wypadającą panewkę kości udowej - państwa nie stać na operację... przekazałabym numer (te co na plakacie powyżej?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Dziewczyny, miałybyście w punkcie suczkę owczarka niemieckiego, do 4 lat, lubiącą dzieci, małe psy i koty? W Bielsku wczoraj była osoba zapytać o taka suczkę. Niestety, jedyna która mogłaby się nadawać, ma wypadającą panewkę kości udowej - państwa nie stać na operację... przekazałabym numer (te co na plakacie powyżej?).[/QUOTE]


Oj jeżeli chodzi o Punkt to nie jesteśmy w stanie określić połowy rzeczy ;/
Mamy samca, ok. 3 lat. Kastrat. Łagodny, owczarkowaty.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Co się stało z dogomanią?!

Został mi tylko ten wątek....

 

A u nas smutek: 

 

 

NESQUIK:

 

Niestety przynoszę bardzo smutne wieści.
Emilka była dzisiaj z Nesquikiem na konsultacjach i diagnostyce we Wrocławiu.
Niestety są przerzuty. Nieoperacyjne. Powiększają się w zastraszającym tempie. Nesquik już odczuwa bardzo duży dyskomfort z tego powodu, ponieważ guz wypycha na zewnątrz gałkę oczną, jedyną która mu pozostała. Ucisk jest spory, Emilka zaobserwowała, że z dnia na dzień oko robi się coraz bardziej "wybałuszone".

Mamy powtórkę...niestety tutaj już nie ma żadnych szans na ratunek...

Emilka ma wszelkie dokumenty, zapewne jak tylko będzie w stanie to wrzuci tu wszystko. 

Robiliśmy wszystko co mogliśmy zrobić, liczyliśmy na brak przerzutów...

Tym razem się nie udało  

Oczywiście nie pozwolimy Nesiowi cierpieć... 

Rok 2014 jest najgorszym rokiem jaki nas spotkał, najtragiczniejszym.

Tracimy już siły na to wszystko...

Cholernie niesprawiedliwy jest ten świat   

 

 

***

 

Emilka:

"Tak jak pisze Ola, konsultacja z prof. Kiełbowiczem potwierdziła podejrzenia nasze i naszych Weterynarzy. Na chwilę obecną gołym okiem widać, że problemem nie może być nic innego, jak rozwijający się ponownie nowotwór, najprawdopodobniej na kości sitowej. „Rozpycha” on się w dwie strony: wypycha gałkę oczną oraz doprowadza do zniekształcenia kości jarzmowej po prawej stronie. Po rozmowie z prof. odstąpiliśmy od dalszych badań (tomograf), ponieważ dla Nesquika nie ma już opcji dalszego leczenia, ani chirurgicznego, ani farmakologicznego. Pan Prof. nic nie policzył za konsultację. Dokumentacji nie mam, ponieważ Nesquik miał wszystko zrobione na bieżąco w ostatnich dniach, brakowało tylko tej tomografii.
Guz rośnie bardzo szybko, obecnie oko jest zacznie bardziej wypchnięte niż 1,5 tyg. temu. W poniedziałek przyjedzie nasza Weterynarz, Nes odejdzie w domu, na swoim posłaniu. Do tego czasu jest zabezpieczony silnymi lekami przeciwbólowymi. Zrobimy wszystko, żeby te ostatnie dni jego życia były jak najbardziej komfortowe i jak najszczęśliwsze."

 

 

 

 

 

 

10502057_738381269560471_339459894880357

 

 

10410842_738381276227137_183027607373150

Link to comment
Share on other sites

tak dogomania umiera. Od kiedy jest ta nowa wersja mam jakiś zainfekowany komputer. Włączają mi się reklamy z trzech stron ekranu, co tak spowalnia internet, że nie chce się już wchodzić...

 

Pamiętacie jeszcze Jerrego? Przyjechał do mnie z punktu już 10 miesięcy temu. A domu szukamy i szukamy... I nic :(

 

[attachment=4982:ajerry2.jpg][attachment=4983:ajerry.jpg][attachment=4984:CAM00869.jpg][attachment=4985:CAM00871.jpg]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...