Jump to content
Dogomania

Buba ma dom :) dziękujemy wszystkim, powdzenia dla BUBY :)


Livka

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moim zdaniem, nie ma co zwlekać i dumać. Ja bym ja dała do Jamora, będzie 'diagnoza' , niedaleko, kompetentnie i pewnie

nie trzeba daleko wozić, a z J. do Warki przewiezie wolontariuszka - Małgosia się podjęła :)
odwiedzić będzie można, samemu zobaczyć, co z niej za agentka

na razie finansowo tak:

ana pe - 50
bela51 - 10
sylwija - 20
Dorota - 50 (była właścicielka)

= 130 - mało, ale trzeba jeszcze powalczyć z zaproszeniami na wątek, z bazarkami i jakoś się musi udać. Może ktoś dorzuci grosik? :)
Livka zgodziła się być skarbnikiem, zaraz poproszę o udostępnienie jej postu

Zapytania już o nią były z wcześniejszych ogłoszeń, więc myślę, ze to długo nie potrwa - na to liczę, szczerze mówiąc..
Fajna z niej sunia przecież

dobrze byłoby wydarzenie na FB zrobić - tego ja się nie podejmę..
zaproszenia na wątek będę rozsyłać, ale prośba o pomoc

i kto poprowadziłby adopcję - [B]ana pe[/B] czy zgodzi się dalej?

Link to comment
Share on other sites

Szafra mi odpisala i wystawiła Karmelci bardzo dobra opinie.
Jednak za Jamorem przemawia doswiadczenie i bliska odległosc.
Cena - stanowi minus.
Jednak moze sobie jakos poradzimy? Na poczatek poprosiłabym o wsparcie Skarpete owczarkowa i moze skarbonke rozi ???

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jednorazowo - 30 pln od P.Oliwii

też mam konto na FB, nawet umiem zdjęcia wrzucić ;) ale prowadzenie wydarzenia.. inna bajka

gdyby ktoś miał fantazję zostać chrzestnym maluszka, to zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231121-Bazarek-imienny-dla-koci%C4%85t-w-BDT-u-sylwiji-do-30-08-2012-[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Znaczy się już postanowione ???
Buba jedzie do Jamora ???
Myślę, że SKARPETA OWCZARKOWA mogłaby pomóc :razz:
Potrzebujemy 5 głosów: dwóch z Senatu i trzech z Rady
Mój już macie, egradska zgadza się na każdy wybór, więc dwa głosy z Senatu już są :multi:
Sytuacja Buby musiałaby być jednak bardziej klarowna, musielibyśmy wiedzieć na co konkretnie potrzebne są pieniądze

Aha, sprawdziłam, że karmelcia i Natalia, która proponowała na fb BDT dla Buby to jednak DWIE RÓŻNE OSOBY !!!

Link to comment
Share on other sites

Livka zgodziła się być skarbnikiem Już napisałam, żeby udostępniono jej post do rozliczeń

Buba może za tydzień w niedzielę już być u Jamora (chyba, że wcześniej któryś psiak pojedzie, bo np. wczoraj ludzie mieli odebrać jednego, ale im się samochód zepsuł (są poza Polską, pech..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Znaczy się już postanowione ???
Buba jedzie do Jamora ???
Myślę, że SKARPETA OWCZARKOWA mogłaby pomóc [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG]
Potrzebujemy 5 głosów: dwóch z Senatu i trzech z Rady
Mój już macie, egradska zgadza się na każdy wybór, więc dwa głosy z Senatu już są [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
Sytuacja Buby musiałaby być jednak bardziej klarowna, musielibyśmy wiedzieć na co konkretnie potrzebne są pieniądze
[/QUOTE]



a co potrzebujemy wiedzieć?
sterylizowac nie trzeba, szczepienie jest na wściekliznę aktualne - ja swoje psiaki i na wirusowki szczepię - jakoś co 2 -3lata, nie wiem, jak w przypadku Buby? ksiażeczki brak. Jest zachipowana. Potrzebujemy na hotel tak naprawdę - jedzenie będzie w cenie. Odpukać, mam nadzieję, że zdrowie Buby ok :)
zakładam, że obrożę, smycz, szelki - ma
No i promować bezie trzeba ją bardzo..

wysyłam zaproszenia na pw, ale czy będzie jakiś odzew, nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']a co potrzebujemy wiedzieć?
sterylizowac nie trzeba, szczepienie jest na wściekliznę aktualne - ja swoje psiaki i na wirusowki szczepię - jakoś co 2 -3lata, nie wiem, jak w przypadku Buby? ksiażeczki brak. Jest zachipowana. [B]Potrzebujemy na hotel tak naprawdę - jedzenie będzie w cenie.[/B] Odpukać, mam nadzieję, że zdrowie Buby ok :)
zakładam, że obrożę, smycz, szelki - ma
No i promować bezie trzeba ją bardzo..

wysyłam zaproszenia na pw, ale czy będzie jakiś odzew, nie wiem..[/QUOTE]

W zasadzie w regulaminie SKARPETY mamy tylko taką opcję:
[COLOR=#008080][B]D. Pomoc w hotelowaniu psa czekającego na dom, o ile rezygnacja z hotelu jest równoznaczna ze znalezieniem się na ulicy[/B][/COLOR]
... ale ustaliłyśmy z egradską, że w pierwszym miesiącu dzialania SKARPETY będzie coś w rodzaju promocji i w uzasadnionych przypadkach pomoc będzie mógł otrzymać każdy pies w potrzebie (oczywiście w miarę posiadanych środków)
Promocja jeszcze trwa :razz:
Tak więc jeśli Buba pojedzie do Jamora to SKARPETA może się dołożyć (np. w kwocie 100 zł) za pierwszy miesiąc hotelowania jeśli zyska poparcie co najmniej 2 członków Senatu i 3 członków Rady

A to procedura ubiegania się o pomoc:
- przedstawienie historii psa, przywołanie jego wątku
- wskazanie dokładnego celu pomocy
- zaproponowanie wnioskowanej kwoty pomocy
- poza kolejnością będą wypłacane pieniądze dla psów, których życiu zagraża niebezpieczeństwo a brak funduszy może mieć bezpośrednie przełożenie na odejście psa
- każdy wnioskodawca, który otrzymał pomoc, jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od wypłaty środków zwrócić 15% kwoty uzyskanej pomocy w formie bezpośredniej wpłaty albo bazarku na rzecz skarpety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...