Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']pies wyprany :evil_lol: szampon dobrze sie rozprowadza i dobrze pieni
lapki sa faktycznie puchate a wlos usztywniony tylko mam nadzieje ze efekt sie troche utrzyma :roll: zobaczymy jutro :eviltong:[/quote]

pies kapany rano do wieczora ma bardzo ladne napuszone lapki, pies kapany wieczorem nastepnego dnia na wystawie wymaga jak zwykle pudru i lakieru do nadania objetosci :roll:
ale zauwazylam tez roznice przy stosowaniu na rozny wlos - robilam nim 2 psy : u sredniaczki z wlosem hmm "jedwabistym" bardzo szybko siersc opadla za to u miniatura z wlosem "watowym" efekt byl dluzszy

najwiekszym plusem tego szamponu jest zapach - po wykapaniu nie czuc go od psa tak jak po niektorych innych ( np z hery ktory wywoluje u mnie mdlosci :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']pies kapany rano do wieczora ma bardzo ladne napuszone lapki, pies kapany wieczorem nastepnego dnia na wystawie wymaga jak zwykle pudru i lakieru do nadania objetosci :roll:
ale zauwazylam tez roznice przy stosowaniu na rozny wlos - robilam nim 2 psy : u sredniaczki z wlosem hmm "jedwabistym" bardzo szybko siersc opadla za to u miniatura z wlosem "watowym" efekt byl dluzszy

najwiekszym plusem tego szamponu jest zapach - po wykapaniu nie czuc go od psa tak jak po niektorych innych ( np z hery ktory wywoluje u mnie mdlosci :diabloti: )[/quote]


Bardzo Ci dziękuję za komentarz!!! Każde doświadczenie mile widziane!Będzie mi łatwiej komuś doradzać!!!
Właściwie to mam prośbę do wszystkich, którzy używali/używają kosmetyków- bardzo poproszę o obserwację, uwagi i komentarze!!!
Ja mogę tylko oprzeć się na doświadczeniach włsanych i znajomych....a im więcej tym lepiej! NAPRAWDĘ BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzis dostalam paczke :)

Przede wszystkim bardzo silny zapach maja te kosmetyki. Silk i krem na opuszki pachna tak samo, moim zdaniem za mocno.

Na efekty trzeba poczekac. Nie wiem czy uda mi sie wykorzystac te kosmetyki do konca 2007 roku, zwlaszcza krem na opuszki, bo to juz prawie polowa roku minela. Czy jak bede uzywac go tez i w 2008 to cos sie stanie?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='anii']Ja dzis dostalam paczke :)

Przede wszystkim bardzo silny zapach maja te kosmetyki. Silk i krem na opuszki pachna tak samo, moim zdaniem za mocno.

Na efekty trzeba poczekac. Nie wiem czy uda mi sie wykorzystac te kosmetyki do konca 2007 roku, zwlaszcza krem na opuszki, bo to juz prawie polowa roku minela. Czy jak bede uzywac go tez i w 2008 to cos sie stanie?:cool1:[/quote]

Co do zapachu...dostałam niedawno maila, którego autorka napisała, że po raz pierwszy trafiła na krem do łapek, który ładnie pachnie. Ja osobiście wolę bardziej kwiatowe zapachy, ale ten jest ładny. Mój mąż stwierdził, że pachnie jak samochodowa żółta choinka zapachowa i on nie lubi tego zapachu :roll: No nie da się wszystkim w tym zakresie zadowolić, bo gusta są różne;)
W skład kremu wchodzi gliceryna, alantoina i wazelina. Pytałam czy można używać go po upływie daty ważności podanej na opakowaniu - spokojnie można!

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałam wcześniej stoisko DR LUCY będzie na wystawie międzynarodowej w Łodzi. Chętnych bardzo serdecznie zapraszamy!!!:multi:
Miło będzie poznać dogomaniaków!!!:loveu:

Będę również w Bydgoszczy, więc jeżeli ktoś potrzebowałby czegoś "na szybcika" mogę tam przywieźć. Będę przy ringu z Border Collie :roll:

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję...DO ZOBACZENIA W ŁODZI!!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']Czy wyprany w szamponie Fluffy? Używany był po tym jakiś lotion? Bardzo jestem ciekawa efektów!! Daj znać jak będzie na drugi dzień!![/quote]
Hejka. Ja wypróbowałam już dwie kombinacje - Fluffy i Rigidy oraz Fluffy i Stiff.
Po pierwszej kapieli we Fluffy w mokre futro Famy (Collie Rough) wczesałam na mokro pod włos (dobrze do skóry i w podczerstek) Stiff'a. Wysuszyłam suszarką też pod włos. Efekt był rewelacyjny - futro piwiększyło zwoją objętośc ze dwa razy, było twarde i sztywne, nie łapało brudu i kurzu- i tak trzymało sie do wystawy w NDM czyli... dwa tygodnie :!: (zaznacze żę Fama niegdy nie "grzeszyła" futrem - zawsze jej wyczesywałam podszerstek - i było łysa :P ) Opis:[SIZE=4] "[SIZE=2]Suka w doskonałej kondycji[/SIZE], [B]bardzo starannie utrzymana szata[/B], [SIZE=2]dobrze poruszajaca się, proporcjonalnie mocna kość do wzrostu[/SIZE].[SIZE=2]"
[/SIZE][/SIZE]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/192/792800f3c2aa2bee.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Noderatora ale nie umiem wyegzekwowac kyrsora pod zdjęciem.
W Łodzi - uprałam Fluffy i położyłam RIDIGY - na dwa dni przed wystawą. Włos był twardy - choc nie tak jak po STIFFie i opadł. Prałam Famę na dwa dni przed wystawą. Sędzia zapytał sie mnie czy Fama jest wysterylizowana bo ma inne w dotyku futro :P . Znał się facet na rzeczy i powiedział mi żę po sterylizacji sierśc zmienia swoja dotychczasową strukturę.
Jak dla mnie łatwiej układało sie futro po STIFFie. Więc zostane przy tej kombinacji a RIDIGY zostawię sobie na wykończenie i usztywnienie wewntualnych kosmyków.

[B]Poza tym - puder wybielajacy jest MIODZIO - po prostu REWELACJA !!!

[/B]Choc musze przyznac żę po raz KOLEJNY i drugi z rzędu FAMA była pozytywnie oceniona przez sędziów - i do tego przyczyniły sie kosmetyki DR LUCY :BIG::cool2::cool2::cool2:
[SIZE=4][SIZE=2] „8-letnia, wciąż w dobrej kondycji, doskonała głowa, szyja i grzbiet . Doskonałe ciało, dobre kątowanie. Bardzo ładny ruch jak na wiek, [/SIZE]doskonała sierśc.”

[IMG]http://images20.fotosik.pl/309/9be347c95c2869d3.jpg[/IMG]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

pies przepiekny az jestem ciekawa jak te kosmetyki zadzialaja na moja fige, nie jest to co prawda pies wystawowy jednak walcze z waciakowata czarno-brazowa sierscia i chcialabym aby ta siersc byla w koncu sztywniejsza i sie nie filcowala. poki co stosuje szampon usztywniajacy hery z bardzo dobrym rezultatem ale chetnie spróbuję dr Lucy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia124']pies przepiekny az jestem ciekawa jak te kosmetyki zadzialaja na moja fige, nie jest to co prawda pies wystawowy jednak walcze z waciakowata czarno-brazowa sierscia i chcialabym aby ta siersc byla w koncu sztywniejsza i sie nie filcowala. poki co stosuje szampon usztywniajacy hery z bardzo dobrym rezultatem ale chetnie spróbuję dr Lucy.[/quote]

Do spróbowania serdecznie zachęcamy!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja po Łodzi mogę się również pochwalić co zdziałały kosmetyki Dr Lucy :roll:
Sędziował Peter Harsanyi - dość surowo przyznam.
I tak:
- na 4 psy w młodzieży dosk. 1 (+ Zw.Mł. + Najlepszy Junior) i doks. 2
psiaki od nas przygotowane w Dr Lucy!!!! :multi:
- rownież sunia koleżanki przygotowana w kosmetykach Dr Lucy - dosk. 1 i Zw. Młodzieży!!!:multi:
A w otwartej mój Indy (wypryskany od stóp do głów w Dr Lucy) - dosk. 1, CWC, CACIB i BOB!!!!:multi:
W niedziele przygotowywałam Hovki mojego kolegi:
- Sagan - dosk.1, CWC i CACIB!!!! :multi:
- Bieke - dosk. 2 w kl. młodzieży!!! :multi:
Pani, która kupiła kosmetyki dla swojego pudla przyszła nam powiedzieć, że też wygrała!!!
No myślę, że nieźle :roll: Zaczynam podejrzewać, że kosmetyki przynoszą szczęście na wystawie!!! ;) :roll: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']a ja mam pytanie na której wystawie znowu będziecie :placz: bo w niedziele byla taka pogada ze po ocenie odrazu wrócilismy do domu i strasznie zalowałam ze nie moglam odwiedzic Waszego stoiska[/quote]
widzę,że nie tylko mnie pogoda pokrzyżowała plany...:roll:

Link to comment
Share on other sites

No fakt, w niedzielę wymarzłam jak jasny gwint! :roll:
Ale kochani, nic straconego!!! Szykują się następne wystawy na których będziemy!!!! :multi:
Już teraz zapraszam do Leszna, a wcześniej właścicieli psiaków z I grupy do Wrocławia 26. 05.!!! :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor [SIZE=4]i DR LUCY
3 czerwca 2007 !!!
[/SIZE]
Kochani! Początek wiosny to idealny moment aby zakończyć pracę nad przygotowaniem pierwszej, tegorocznej edycji naszego pikniku. Tygodnie ustaleń, dziesiątki rozmów i...... w końcu jest. Umowy podpisane, terminy dograne.

Oczywiście, że nie zdradzimy Wam już teraz wszystkich szczegółów.

No może poza tym że [COLOR=red]będzie przeprowadzona akcja informacyjna [/COLOR][/B][B][COLOR=red]na rzecz ADOPCJI i POMOCY COLLIE W POTRZEBIE pod patronatem DR LUCY[/COLOR][/B][B][COLOR=red] z dużą ilościa dodatkowych atrakcji (loteria, pokaz groomingu, możliwośc zapoznania się z kosmetykami) [/COLOR], konkursy i nagrody ufundowane przez czasopismo "Mój Pies".

Na tę chwilę ujawniamy termin: Na Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor zapraszamy już 3 czerwca jak zwykle do Powsina (Park Kultury) i jak zwykle w niedzielę. Niebawem więcej informacji.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;5307386]Już teraz zapraszam do Leszna, a wcześniej właścicieli psiaków z I grupy do Wrocławia 26. 05.!!! :multi: :loveu:[/quote]
Ooo, wybieracie się do Leszna. :multi: Cieszę się bardzo, bo mam do Leszna tylko 40 km i chyba wybiorę się popatrzec na psiaki. I oczywiście przy okazji chciałabym coś zakupic dla mojej pupilki. :loveu: Ona może nierodowodowa, ale ładnie wyglądac też musi. :cool3: W związku z tym mam pytanko: co możesz polecic dla złotej cocker spanielki, jaki szampon, odżywkę, coś może żeby kolorek uwydatnic? I ceny bym poprosiła, bo już muszę zacząc kaskę odkładac. ;)

Link to comment
Share on other sites

No to moje sprawozdanie ... :cool3:

Zakupilam 3 kosmetyki:

[B]Krem do opuszek[/B] - uwazam ze jest swietny, nie uzywalam go do opuszek a raczej na przesuszone, luszczace sie miejsca takie jak kolana i u nas jeszcze od zabaw fafle i troche przy oku.
Poza tym sprawdza sie i on u nas, do rak i po wczorajszej wystawie uzylam go do mojej spalonej skory, 1 klasa!!!
[B]
Szampon do koloru czarnego - [/B]efekt ponoc dopiero za 3-4 razem, a uzylismy go dopiero raz 1 i inne osoby mowily rze rzeczywiscie widac efekt. Zobaczymy jak go zastosujemy czescie ;-) Uwazam ze jest wporzadku, wydajny, zapach tez ok.

[B]Odzywka Hair Repair [/B]- tez polecam, fajny wlos przyjemny w dotyku i siersc po nim jest bardzo odzywiona i blyszczy tak jak powinno.
Mam jednak 2 uwagi...jak na psa krotkowlosego mam wrazenie ze az tak nie jest wydajny jak szampon np, no i zapach ok, ale po dluzszym czasie troche mdli, na psie nie czuc az tego mdlacego zapachu :-)

Dodam ze zauwazylam znaczna zmiane...gdyz po tym zestawie pies nie sypnal mi lupiezem po kapieli, ani w podrozy na wystawe, co czesto robil chyba ze stresu glownie.

pozdr i zapewne jeszcze nie raz skorzystam uwazam ze ceny sa naprawde przystepne i bardzo dziekuje Iwonie za cenne rady;)

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;5307386]No fakt, w niedzielę wymarzłam jak jasny gwint! :roll:
Ale kochani, nic straconego!!! Szykują się następne wystawy na których będziemy!!!! :multi:
Już teraz zapraszam do Leszna, a wcześniej właścicieli psiaków z I grupy do Wrocławia 26. 05.!!! :multi: :loveu:[/quote]


niestety nie bedzie mnie w Lesznie, moze wybierzemy sie do Krakowa, ale mam pytanie czy byla by mozliwosc dostrczenia poczta lub kurierem kosmetyków?
Interesuje mnie jeszcze cena szamponu EASY BRUSH i HAIR REPAIR bo nadal nie moge sie zdecydowac który i oprocz tego cena wybielającego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']No to moje sprawozdanie ... :cool3:

Zakupilam 3 kosmetyki:

[B]Krem do opuszek[/B] - uwazam ze jest swietny, nie uzywalam go do opuszek a raczej na przesuszone, luszczace sie miejsca takie jak kolana i u nas jeszcze od zabaw fafle i troche przy oku.
Poza tym sprawdza sie i on u nas, do rak i po wczorajszej wystawie uzylam go do mojej spalonej skory, 1 klasa!!!

[B]Szampon do koloru czarnego - [/B]efekt ponoc dopiero za 3-4 razem, a uzylismy go dopiero raz 1 i inne osoby mowily rze rzeczywiscie widac efekt. Zobaczymy jak go zastosujemy czescie ;-) Uwazam ze jest wporzadku, wydajny, zapach tez ok.

[B]Odzywka Hair Repair [/B]- tez polecam, fajny wlos przyjemny w dotyku i siersc po nim jest bardzo odzywiona i blyszczy tak jak powinno.
Mam jednak 2 uwagi...jak na psa krotkowlosego mam wrazenie ze az tak nie jest wydajny jak szampon np, no i zapach ok, ale po dluzszym czasie troche mdli, na psie nie czuc az tego mdlacego zapachu :-)

Dodam ze zauwazylam znaczna zmiane...gdyz po tym zestawie pies nie sypnal mi lupiezem po kapieli, ani w podrozy na wystawe, co czesto robil chyba ze stresu glownie.

pozdr i zapewne jeszcze nie raz skorzystam uwazam ze ceny sa naprawde przystepne i bardzo dziekuje Iwonie za cenne rady;)[/quote]

Hej!
Cieszę się, że kosmetyki się sprawdziły no i mam nadzieję, że dalej sprawdzać się będą! :razz: Tak, krem do opuszków łapek rewelacyjnie sprzedaje się do ludzkich rąk i przesuszonych miejsc typu kolana czy łokcie. :razz: :roll: :lol:
Co do zapachów...
Zapytałam się ostatnio dlaczego wszystkie kosmetyki pachną tak samo i tak słodko... No i teraz już wiem! Otóż zanim zdecydowano się na konkretny zapach sprawdzono, że zapach waniliowo-słodkawy jest zapachem tolerowanym BA!!! lubianym przez psy! Zapachy, ktore nam podobają się bardziej np. kwiatowe, nie koniecznie podobają się naszym pupilom. Dlatego zdecydowano, że kosmetyki i to cała seria będzie o zapachu podobającym się psom. O! :loveu:

Zawsze służe radą i pomocą! Było mi bardzo miło korespondować z Tobą i jeżeli trafnie doradziłam tym bardziej się cieszę! Mam nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście to będzie nam jeszcze milej! :roll: :lol:
DO ZOBACZENIA!!! DO SPISANIA!!!:lol:

Pozdrawiam!
Iwona & Alderaan Border Collies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']niestety nie bedzie mnie w Lesznie, moze wybierzemy sie do Krakowa, ale mam pytanie czy byla by mozliwosc dostrczenia poczta lub kurierem kosmetyków?
Interesuje mnie jeszcze cena szamponu EASY BRUSH i HAIR REPAIR bo nadal nie moge sie zdecydowac który i oprocz tego cena wybielającego[/quote]


Hej!
Napisz proszę do mnie na mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i konkretnie się umówimy co (i za ile :roll: ) Ci wysłać, oki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Sprawdziłam na sobie odzywke moich mopów. Rewelacja![/quote]

Ojej! To jak nałożę odżywkę to też będę miała takie ładne dredziki? ;) :lol:
A tak na serio...to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona.
Ja na pewno już szamponu nie zmienię :razz: :roll: Moje włosy wybrały Dr Lucy :lol: :roll: ;) No i tu warto dodać coś w stylu "jestem tego warta" czy jakoś tak :lol: :roll: :loveu:
POZDRAWIAM!!!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

AAAAA!!!! Zapomniałam o najważniejszym!!!
HEJ WŁAŚCICIELE PSÓW PSATERSKICH (przez złośliwych nazywanych PASTEWNYMI:roll: ) !!!
Teraz w sobotę i w niedzielę (26 i 27 maja) odbędzie się wystawa we Wrocławiu razem z zawodami w stylu farmerskim!!!
DR LUCY będzie miało tak swoje stoisko!!!!! :multi: Na którym będę ja :oops: :multi:
DR LUCY jest również jednym z głównym sponsorów nagród!!!!! :multi: :loveu:
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!! Będzie mi bardzo miło poznać !!!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...