Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

[LEFT]Cześc :)
A jakich kosmetyków używacie :?:

Ja będę testowała w tym sezonie wystawowym kosmetyki Dr Lucy (stworzone przez hodowców dlw hodowców w oparciu o najwyższej jakośc składniki i najświeższe osiągnięcia nauki) ...
Więcej na :
[url]http://www.acrylmed.com.pl/lucy.html[/url]
opis produktów: [url]http://www.acrylmed.com.pl/kosmetyki.html[/url]

Niestety jeszcze nie mają swoich przedstawicieli na mazowieckie - ale wystarczy zadzwonic i wyślą to co trzeba :)
Pozdrawiam

[B]Ps. Jeżeli już macie doświadfczenie z kosmetykami DR LUCY zapraszam do wypowiedzi :)[/B]

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany kosmetykami Dr Lucy (naprawdę dobrymi :loveu: ), proszę kontakt na priva lub na adres mailowy.
Ofertę można znaleźć na stronie firmy Acrylmed:
[URL]http://www.acrylmed.com.pl/poland.html[/URL]
Ale już wkrótce ruszy osobna strona wyłącznie z kosmetykami.

Stosuje je już od dłuższego czasu i jestem nimi naprawdę zachwycona.
Myślę, że w przyszłym tygodniu wybiorę się do firmy, więc postaram się przypilnować, aby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane! :-)

Pozdrawiam!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Szkoda tylko,że firma nie odpisuje na maile z zapytaniem o cennik i o akcje promocyjne na wystawach....:shake:[/quote]

Pisz i pytaj, a obiecuję odpowiedziec! ;)

A tak na serio, to bardzo przepraszam za firme, to naprawde musiało być jakies niedopatrzenie! Mam nadzieję, że wiecej się to nie powtórzy!

Nie ukrywam, że kosmetyki są w sprzedaży od niedawna. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju i mam nadzieję, że wkrótce takim zainteresowaniem będą cieszyły się w Polsce!
Są ku temu dwa powody - naprawdę rewelacyjna ich jakość i skuteczność, a także to, że spora część zysków jest przenaczana na bezdomne psy!!!!! :multi: Sama wiem jakie to ważne, bo równiez prowadzę schronisko dla bezdomnych psów.
Ale do rzeczy....
Powoli....powoli, ale mam nadzieje widocznie i skutecznie :loveu: będziemy się z kosmetykami pojawiać na wystawach. :multi: Myślę, że przede wszystkim międzynarodowych i na pewno paru krajowych/klubowych.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany poradą, zakupem...czymkolwiek....proszę piszcie (dzwońcie), a będę Was informować na jakich wystawach będziemy. Nie sądze, że wyrobimy się na Opole :shake: :placz: , ale mam nadzieję Łódź i Leszno, a co po drodze....zobaczymy.
Moje dane znajdziecie na stronie mojej hodowli.
Pozdrawiam!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;4121152]Pisz i pytaj, a obiecuję odpowiedziec! ;)

A tak na serio, to bardzo przepraszam za firme, to naprawde musiało być jakies niedopatrzenie! Mam nadzieję, że wiecej się to nie powtórzy!:mad:
[/quote]
hmm...wiem,wiem...jestem zrzęda..posłałam dwa maile,do dwóch różnych osób (dział handlowy i poczta ogólna) - dział handlowy przeczytał maila...i zero odzewu...trochę nie teges...:angryy:

Oki - po katowickiej wystawie będę miała (chyba) trochę oddechu,to popytam Cię dokładnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']hmm...wiem,wiem...jestem zrzęda..posłałam dwa maile,do dwóch różnych osób (dział handlowy i poczta ogólna) - dział handlowy przeczytał maila...i zero odzewu...trochę nie teges...:angryy: [/quote]

Nie jesteś zrzęda!;) Masz całkowitą racje! Też bym się wkurzyła!:mad: Tak nie może być! :shake::oops:

[quote name='cockermanka']Oki - po katowickiej wystawie będę miała (chyba) trochę oddechu,to popytam Cię dokładnie:cool3:[/quote]

Łeee...no teraz to się boję! ;)
Życzę powodzenia w Katowicach!!!!
Mnie nie będzie niestety :placz:, ale moje dzieci będą w niedziele debiutować w młodzieży i już mam paznokcie poobgryzane! Do niedzieli to chyba do łokci dojadę!;)
Trzymam kciuki i....do spisania - przesłuchania!;)

Link to comment
Share on other sites

Oj,aż taka groźna nie jestem...:cool1:
Zawsze używałam JP Hery i byłam zadowolona...ale oczywiście szukałam czegoś jeszcze lepszego...teraz mam 1AllSystems...i np.szampon do białego jakoś mnie nie zachwyca...ale odżywka i preparat nabłyszczający jest ok.

Nasze dzieci wystawiają się jutro...i też jestem cała w nerwach :cool3: ...no i nasze trzy piesy też się jutro pokazują...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Oj,aż taka groźna nie jestem...:cool1:
Zawsze używałam JP Hery i byłam zadowolona...ale oczywiście szukałam czegoś jeszcze lepszego...teraz mam 1AllSystems...i np.szampon do białego jakoś mnie nie zachwyca...ale odżywka i preparat nabłyszczający jest ok.

Nasze dzieci wystawiają się jutro...i też jestem cała w nerwach :cool3: ...no i nasze trzy piesy też się jutro pokazują...:lol:[/quote]

Gdybym zaczęła tutaj wypisywać czego ja nie używałam...zabrakłoby pewnie miejsca;) Swoje wystawianie i hodowanie zaczynałam od Yorków, tak więc sama rozumiesz....:roll: Przetestowałam chyba wszystko!:lol:
No i stanęło na DR LUCY i na razie nie przewiduję zmian.:multi:
Nie będę ukrywać (a co stało się ostatnio tematem żartów...:mad: ) że sama myję swoje włosy w tych szamponach od pół roku (móje ulubione to yorkowy EASY BRUSH i HAIR REPAIR :evil_lol: ) i efekt jest taki, że przestały wypadać mi włosy, pozbyłam się łupieżu i nie przetłuszczają mi się tak jak po ludzkich szamponach. I sporo moich znajomych przestało się już śmiać, a jeden nawet się przyznał, że musi zabrać szampon z kabiny prysznicowej, bo dla psiuta na Katowice nie wystarczy! :evil_lol:

Sporym zainteresowaniem cieszy się szampon wybielający. Ja efekt mogę zobaczyć tylko na kryzie i łapach moich Borderów. No i efekt jest! Ale firma dostaje maile z zachwytami właśnie od właścicieli białych psiaków. Przede wszystkim takie, że likwidują zażółcenia. I biel się utrzymuje dłużej niż zwykle.
No ale...."błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli"!:lol: Musisz po prostu spróbować.

Daj znać jak po Katowicach! Teraz naprawdę żałuję, że mnie nie będzie! :placz:
Pozdrawiam!
Iwona & Alderaan BC's

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']:multi::multi::multi::multi::multi: Fama jest piękna po kąpieli w szamponie Fluffy i speayu :)[/quote]

Wierzę!!!! :multi:
Moje psiuty po Fluffy naprawdę zwiększyły swoją objętość!!!!:multi: :lol:
Za tydzień ruszamy na Berlin, więc będziemy się kąpać i ślicznować z Dr Lucy!!!:multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam w Poznaniu na Swiatówce odzywkę dla szorstkowłosych i okazała sie doskonała! Włos zmiękczony szamponem po odżywce jest "jak nowy".
Pani,która sprzedawała mi odżywkę dała mi tez katalog i[B] bezbłednie[/B] [B]dopasowała rodzaj kosmetyku do mojej rasy.[/B] Prawde mówiąc nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzyło a sprawdziłam pod tym katem wielu dystrybutorów renomowanych firm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']ja jeszcze chciałam sie dowidziec czy to są koncentraty? :)[/quote]

Powiem Ci tak : Szmapon rozcieńczasz 1:4 z wodą.... I teraz niespodzianka. W innych szamponach musiałam sobie rozcieńczyc prawie 120 ml abty Famę umyc... a w tym wypadku :multi::multi::multi: wlałam do słoiczka po jedzonku mojego synka (Gerber) 1,5 cm... Po rozcieńczeniu STARCZYŁO na CAŁĄ FAMĘ:modla::modla::modla: czyli będze miała go na dłUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUgo... Jak wolisz możesz i bez rozcieńczania uzyc :) ...

[quote=AlderaanBC's] Nie będę ukrywać (a co stało się ostatnio tematem żartów...:mad: ) że sama myję swoje włosy w tych szamponach od pół roku (móje ulubione to yorkowy EASY BRUSH i HAIR REPAIR :evil_lol: ) i efekt jest taki, że przestały wypadać mi włosy, pozbyłam się łupieżu i nie przetłuszczają mi się tak jak po ludzkich szamponach. I sporo moich znajomych przestało się już śmiać, a jeden nawet się przyznał, że musi zabrać szampon z kabiny prysznicowej, bo dla psiuta na Katowice nie wystarczy! :evil_lol:
[/quote]

Moja Wetka jak powąchała eż postanowiła dla siebie użyc... :D Ja chyba tez spróbuję...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania dot. kosmetyków, to poproszę na mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo chyba mam pecha z odpowiedziami na priva :roll: co chwila mi się kasuje :oops: :roll:

Katalog produktów jest, ale nie w formie internetowej - ale będzie lada chwila!:multi:
Jasne, że dla shih tzu się coś znajdzie! ;) Pisz, czego Ci potrzeba! 8)

Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej informacji w internecie - na razie służe Wam swoją pomocą.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć AlderaanBC's , napisałam na Twego maila, bo też jestem zainteresowana kosmetykami Dr Lucy... a na stronie acrylmedu nie ma oferty :-(
Słyszałam dużo dobrego, mam zamiar sama sprawdzić na moim niufie, na Katowice przygotowywałam do ISB + nabłyszczacz Pure Paws, przed nami Opole, jak się uda to wypróbuję już Dr Lucy :diabloti:
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź ! :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Na maile odpisałam. Bardzo sedrecznie za nie dziękuję!:multi:
Postaram się dzisiaj wrzucić na moją stronę chociaż podział i opisy kosmetyków. Będziecie mogli się zapoznac z całą listą.
Wam będzie łatwiej pytać, no a mi będzie łatwiej odpowiadać i doradzać.:razz:
Dlatego poproszę wszystkich o chwilę cierpliwości, bo trochę tego pisania mam :p

Niestety nie mam na razie zdjęć :placz: , ale mam nadzieję, że juz w przyszłym tygodniu pojawi się pełna oferta ze zdjęciami.
Pozdrawiamy!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale zmogło mnie dzisiaj jakieś choróbsko i z temperaturą i bólem głowy nie jestem w stanie wypisać dzisiaj wszystkiego. Wypisałam 2 serie (zielona i niebieską). Są na mojej stronie:
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]
Reszte postaram się zrobić jutro, chyba że mnie "rozłoży" na dobre.

Przepraszam i pozdrawiam!
Iwona & Alderaan Border Collies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...