Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolayna']juz dawno pisałam maila i nie wiem czy nie doszedł czy zostal przeoczony, bo nie dostałam odpowiedzi, wysle jeszcze raz :)[/quote]

Moja wina - to bylo naprawde...pomylkowe przeoczenie!:roll:
Ale juz sie poprawilam....mam nadzieje ;)
Dodam tylko, czego nie napisałam w mailu, ze przetestowalam tez szampon regenerujacy *HAIR REPAIR* dla dlugowlosych. Jest rownie swietny (oczywiscie)! Zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. EASY BRUSH - tak jakby delikatnie obciażał włos, po HAIR REPAIR wydawał mi się delikatnie lżejszy. Musiałabyś sprawdzić jak to będzie działać na shih tzu.
Pozdrówka!!!!
Iwona & Alderaan Border Collies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Aaa...to świetnie! Jedziemy do Łodzi,więc na pewno przyjdziemy zrobić szczegółowy wywiad ;-)[/quote]

SUPER!!!!!:multi: :multi: :multi:
Koniecznie musimy pogadać!!!!:multi: :lol: Będę się tam kręcić przy stoisku. Będę też wystawiać, ale mam nadzieję, że się znajdziemy!:razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;4582771]SUPER!!!!!:multi: :multi: :multi:
Koniecznie musimy pogadać!!!!:multi: :lol: Będę się tam kręcić przy stoisku. Będę też wystawiać, ale mam nadzieję, że się znajdziemy!:razz: :lol:[/quote]
Też mam taką nadzieję;) My wystawiamy cztery piesy....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']A ja mam pytanko jakizestaw tych kosmetyków przydał by sie dla Australian Silky Terriera który jest wystawiany (ma podobny włos do yorka)
A w łodzi również z checią sie popytam i obejrze kosmetyki bo bede właśnie z silkiem .:lol:[/quote]

Proponowałabym całą serię zieloną (szampon do wyboru :-) ) plus olejek EASY BRUSH do pielęgnacji włosa, aby zapobiegać jego łamaniu (ja rozceńczam go z wodą). Nigdy też nie należy czesać suchego włosa, wiec robię sobie taką mieszankę "konserwującą" włos i dopiero po spryskaniu zabieram się za czesanie :-)

Będzie nam bardzo miło poznać Was w Łodzi :multi: Mam nadzieję, że sporo Dogomaniaków przyjdzie się przywitać :razz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']:cool3: dzięki za informacje :multi:
a tak cenowo jak wychodzą te kosmetyki :cool3: i czy sa one mocno zkoncentrowane??[/quote]

No problemo!!!:loveu:

Cenowo to różnie - zalezy co Cię interesuje.:razz: Np. szampony 30-33 zł za 250ml. Olejek 100 ml - 15 zł. Lotion SILK - 39 zł. Itp.
Co do koncentracji to nie wiem co masz na myśli... Jeżeli chodzi Ci o gęstość, to one za gęste nie są, ponieważ do zagęszczania kosmetyków używa się soli. Im szampon jest bardziej gęsty....znaczy, że zawiera sporo soli - tak mi to kiedyś mądry chemik wytłumaczył.
W kazdym razie ja rozcienczam szampon z wodą w butelce ze spryskiwaczem i tego używam do kąpania. Łatwiej się "nakłada" i pies jest dokładniej umyty. A szampon dokładnie miesza się z wodą.

Pozdrówka!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko czy te kosmetyki można dostać gdzieś na terenie Niemiec? I czy ewentualnie jest możliwość wysyłki do Niemiec? Wprawdzie dosyć często jestem w Polsce (np. teraz:lol: ) ale mieszkam i pracuję w Niemczech. I czy można gdzieś dostać próbki tych kosmetyków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']Mam pytanko czy te kosmetyki można dostać gdzieś na terenie Niemiec? I czy ewentualnie jest możliwość wysyłki do Niemiec? Wprawdzie dosyć często jestem w Polsce (np. teraz:lol: ) ale mieszkam i pracuję w Niemczech. I czy można gdzieś dostać próbki tych kosmetyków?[/quote]

Hej!
Niestety na razie raczej w Niemczech nie kupisz kosmetyków.
Oczywiście wysyłka jest możliwa, tylko to troche drogo pewnie wyjdzie...
Najlepiej gdybyś kupowała je będąc w Polsce np. zamówić wcześniej przed planowanym przyjazdem i jak dojedziesz paczuszka będzie już czekać :-)
Niestety nie ma próbek. :shake: W ramach promocji na wystawie światowej były rozdawane paczki z różnymi produktami (całe opakowania)... no ale się skończyło. Szczerze mówiąc rzadko spotyka się próbki kosmetyków, bo często się zdarza, że opakowanie do próbek jest droższe od normalnego opakowania - po prostu to się nie opłaca. Przykro mi :-(

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za ceny :multi:
a sa dostepne wieksze opakowania??
no 1l szamponu (SZAMPON UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE ), 1l odżywki(ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA ZNISZCZONY WŁOS [B])[/B]
, wiekszy Lotion Silk + spray( SPRAY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE SKOŁTUNIONYCH WŁOSÓW[B] ) i czy olejek do rozczesywania niezażółca sierści??[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']pies wyprany :evil_lol: szampon dobrze sie rozprowadza i dobrze pieni
lapki sa faktycznie puchate a wlos usztywniony tylko mam nadzieje ze efekt sie troche utrzyma :roll: zobaczymy jutro :eviltong:[/QUOTE]
Czy wyprany w szamponie Fluffy? Używany był po tym jakiś lotion? Bardzo jestem ciekawa efektów!! Daj znać jak będzie na drugi dzień!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Dzieki za ceny :multi:
a sa dostepne wieksze opakowania??
no 1l szamponu (SZAMPON UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE ), 1l odżywki(ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA ZNISZCZONY WŁOS [B])[/B]
, wiekszy Lotion Silk + spray( SPRAY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE SKOŁTUNIONYCH WŁOSÓW[B] ) i czy olejek do rozczesywania niezażółca sierści??[/B][/quote]

Kosmetyki są również w opakowaniach 1 i 5l .
Zadałam kiedyś to pytanie odnośnie olejka, ponieważ jako właścicielka yorków wiem jakie to ważne. Olejek zawiera naturalne składniki i nie zażółca włosa. Wiem również od osób, które już go stosują, że kolor sierści się nie zmienia. Ja już moich Yorków nie papilotuję, ale sprawdziłam na borderach - olejek jest tłusty i po chwili dobrze się wchłania we włos. Moim zdaniem w opisie kosmetyku powinno być napisane, że to produkt do natłuszczania, odżywiania włosa niż jako "ułatwiający rozczesywanie ze spłukiwaniem", bo wiadomo, że tłusty włos lepiej się rozczesuje i wiadomo, że należy go spłukać przed wystawą. Ja jak wspominałam wcześniej robie sobie takie różne mieszanki przed czesaniem (mam na myśli codzienną, profilaktyczną higienę włosa) - biorę trochę odżywki i trochę olejku mieszam to z wodą spryskuję i po chwili dopiero szczotkuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']To sa kosmetyki produkcji polskiej?![/quote]

Tak. A to ma jakieś znaczenie? :roll: Ja się cieszę, że w końcu mamy produkt polski, który swoją jakością i asortymentem przynajmniej dorównuje (a moim zdaniem przewyższa) zagraniczne produkty.
Świadczy o tym też m.in. zainteresowanie zagranicznych wystawców i hodowców, którzy na wystawie światowej dostali próbki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;4838046]Tak. A to ma jakieś znaczenie? :roll: Ja się cieszę, że w końcu mamy produkt polski, który swoją jakością i asortymentem przynajmniej dorównuje (a moim zdaniem przewyższa) zagraniczne produkty.
[/quote]

Nie! Po prostu zapytalam, chcac sie upewnic, bo mnie to beauty&care troche zmylilo.
:)

Link to comment
Share on other sites

Cóż, jeśli chodzi o ścisłość ja bardzo jestem zadowolona z innych polskich psich kosmetyków, Vulpes. I wiem, że wiele psich salonów na ich liniach z jedwabiem "jedzie". Ale nie utwardzają na tyle włosa więc spróbuję Fluffy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Nie! Po prostu zapytalam, chcac sie upewnic, bo mnie to beauty&care troche zmylilo.
:)[/quote]

Hehehe....przypomniało mi się jak pani Lucyna (czyli Dr Lucy :roll: ) mi opowiadała jak jeden pan kiedyś jej się zapytał "a te kosmetyki to bardziej beauty czy bardziej care?" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani!!!!

Zapraszam wszystkich do licytowania kosmetyków Dr Lucy na psiaka z naszego schroniska Noska - Kulfona, który przeszedł dzisiaj skomplikowaną operację przyszycia oderwanego nosa. Było to możliwe dzięki uprzejmości Supergogi i fundacji Animalia (WIELKIE DZIĘKI!!!! :loveu: ). Szukamy również dla niego dobrego domku....
Tu wątek Noska - Kulfona:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4945451&posted=1#post4945451[/URL]

Na razie do wylicytowania są 2 kosmetyki - krem do łapek i odżywka regeneracyjna, ale będzie ich więcej :loveu:
Zapraszamy do licytacji :loveu: :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4945132#post4945132[/URL]

Pozdrawiam!!!
Iwona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...