Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello,
dla Malamuta już wiem co bym chciała :) Tylko nie wiem za ile to :) Może jakieś ceny i gdzie to kupić? I jakbyś mogła mi wyjaśnić różnicę pomiędzy dwoma lotionami dla sierści długiej szorstkiej... Ten drugi tylko na wystawe? Czy będą może jakieś szampony wybielające? Mój Malamut ma łaciate białe części więc przydałoby się.

Link to comment
Share on other sites

Hello wszystkim! Ja jeszcze w łóżku, ale musiałam się odezwać!!!:roll:

Alcazar - wiem, że zgłosił się ktoś z Włoch chetny do dystrybucji kosmetyków, ale jak to się dalej potoczyło nie mam pojęcia. Zapytam i dam Ci znać. Bardzo Ci dziękuje za życzenia i przemiły wpis do naszej księgi gości!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Bura - napisz mi na maila co Cię interesuję, a formę dostawy ustalimy. Może jakaś wystawa....komuś po drodze....albo wysyłka. Pierwsza wysyłka od firmy jest gratis.
Co do różnic między lotionami RIGIDY i STIFF...
STIFF jest dużo mocniejszy od Rigidy - dla mnie STIFF jest jak lakier (oczywiście naturalny!!!). Przy moich borderach nie za bardzo do czego mogę używać STIFFa, chyba, że przy jakiś bardzo "niepokornych" włoskach ;) lub przy łapkach. Ale mi wystarczy RIGIDY. Stosuję go na te partię włosów, którym nie wystarczy zaczesanie z odżywką ;) :roll: Spryskuję u nasady włosa, przeczesuję i po chwili wszystko jest na swoim miejscu.
Tak więc wszystko zalezy do czego go potrzebujemy.
Pozdrawiamy serdecznie!!!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa!!!!
Zapomniałam dodać, że lada dzień będą szampony poprawiające kolor!!!
A szampon wybielający juz jest!!!!:multi: I jest naprawdę świetny!!! Ostatnio znajoma uprała i zachwycona!!! A ja wczoraj uprałam moje nowe borderowe dziecię (bo już wygladała jednokolorowo :roll: :diabloti: ) no i ....łapki i kryza wybielały!!! Cuda jakies czy co???!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hm, wiesz potrzebuję takiego efektu jak poniżej albo lepszego :) W końcu moja weteranka musi wyglądać bosko!!
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4][img]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/img][/URL]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/87/1a0a56103bf84d60.jpg[/IMG][/URL]


A tak na serio, to potrzebuję czegoś ekstra mocnego na łapki - do pogrubienia oraz do usztywnienia futerka na kryzie i tych miejscach gdzie powinno stać, a w związku z używaniem siemienia lnianego nie chce :) Siemię lniane boskie jest na odrost włosa ale robi mi z Malamuta Yorka ;) Myśłę o szamponie Fluffy na dodanie objetosci, wybielaczu na łapki i białe części oraz puderek na łapy jeśli zostanie jeszcze coś żółtego :) No i któryś spray tylko który... Czy ten mocniejszy obciąża włos? Bardzo się przejechałam na kosmetykach Iv Sant Bernard pod tym względem. Pek zrobił mi jedwab na psie, i do dzisiaj go zmyć nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=AlderaanBC's;4282461]Hello wszystkim! Ja jeszcze w łóżku, ale musiałam się odezwać!!!:roll:
Ale mi wystarczy RIGIDY. Stosuję go na te partię włosów, którym nie wystarczy zaczesanie z odżywką ;) :roll: Spryskuję u nasady włosa, przeczesuję i po chwili wszystko jest na swoim miejscu.
Tak więc wszystko zalezy do czego go potrzebujemy.
Pozdrawiamy serdecznie!!!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL][/QUOTE]

Ale u Malamuta nie bardzo wyobrażam sobie spryskiwanie u nasady... Mają tak napakowany podszerstkiem włos, że zastanawiam się jak by to wyszło... ewentualnie po wierzchu, chyba że spryskuję po wierzchu (albo jedno pasmo), susze, zastepne... Ale znowu to nie przed wejsciem na ring chyba. O losie!! Nie mam pojęcia który lepszy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Hm, wiesz potrzebuję takiego efektu jak poniżej albo lepszego :) W końcu moja weteranka musi wyglądać bosko!!
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4"][IMG]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://images20.fotosik.pl/87/1a0a56103bf84d60.jpg[/IMG][/quote]

:crazyeye: A skąd ja Ci taki puchar wytrzasnę!!!!??? ;) :lol:


[quote name='Bura']A tak na serio, to potrzebuję czegoś ekstra mocnego na łapki - do pogrubienia oraz do usztywnienia futerka na kryzie i tych miejscach gdzie powinno stać, a w związku z używaniem siemienia lnianego nie chce :) Siemię lniane boskie jest na odrost włosa ale robi mi z Malamuta Yorka ;) Myśłę o szamponie Fluffy na dodanie objetosci, wybielaczu na łapki i białe części oraz puderek na łapy jeśli zostanie jeszcze coś żółtego :) No i któryś spray tylko który... Czy ten mocniejszy obciąża włos? Bardzo się przejechałam na kosmetykach Iv Sant Bernard pod tym względem. Pek zrobił mi jedwab na psie, i do dzisiaj go zmyć nie mogę.[/quote]

No a tak na serio, to nie wiem czy potrzebujesz sprayu mocniejszego czy słabszego. Jak spryskałam na próbę moje bordery tym mocniejszym, to nadawały się do Jarocina :evil_lol: Spray nie obciążył włosa, ale go postawił!
Tak czy siak, możemy się gdzieś na umówić i sobie "pryśniesz" i zobaczysz. Bo trudno mi powiedzieć jak ten spray będzie się zachowywał na włosie Twojego psiuta. No po prostu musisz wypróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ale u Malamuta nie bardzo wyobrażam sobie spryskiwanie u nasady... Mają tak napakowany podszerstkiem włos, że zastanawiam się jak by to wyszło... ewentualnie po wierzchu, chyba że spryskuję po wierzchu (albo jedno pasmo), susze, zastepne... Ale znowu to nie przed wejsciem na ring chyba. O losie!! Nie mam pojęcia który lepszy![/quote]

Wiesz, ja pisałam jak to stosuję u moich Borderów - one mają mieć szorstkawy, ale opadający włos.
Ech....chyba musimy się spotkać i musisz mi powiedzieć jak się przygotowuje Mamuta :roll: Popróbujemy różne specyfiki i się obaczy!!! O!!!
Będziemy próbować na sobie hehehehehe!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;4305402]
Ech....chyba musimy się spotkać i musisz mi powiedzieć jak się przygotowuje [B]Mamuta[/B] :roll: Popróbujemy różne specyfiki i się obaczy!!! O!!!
Będziemy próbować na sobie hehehehehe!!! :lol:[/quote]


sorry, że się wetnę :evil_lol: ale ja też z chęcią poczytam jak się tego [U][B]Mamuta[/B][/U] przygotowuje :cool3: ;)

a tak na serio, to jaki zestaw byłby dla maltańczyka ?
szampon wybielający, odżywka, jakiś olejek nie zażółcający :razz: ...idt. jeśli mogę prosic o jakąś propozycję byłabym wdzięczna :lol: ( no i cenowo jak się sprawa przedstawia :cool1: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Hm, to bedzie srednio bo ja sie wybieram dopiero na Krosno i potem Krakow. Nic to sprobuje moze ten lzejszy a jak bedzie za malo to najwyzej wezme pozniej ten mocny.[/quote]

Łeee....no to szkoda. :shake:
Jeżeli chcesz żeby to wysłać paczką, to wyślij na mój mail swoje dane i pomyśl w jakiej formie ma być wysyłka - tzn. priorytet, przelew, za pobraniem czy jak tam inaczej. Jak wspomniałam, pierwsza wysyłka jest na koszt firmy.Tzn. koszt wysyłki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']sorry, że się wetnę :evil_lol: ale ja też z chęcią poczytam jak się tego [U][B]Mamuta[/B][/U] przygotowuje :cool3: ;)

a tak na serio, to jaki zestaw byłby dla maltańczyka ?
szampon wybielający, odżywka, jakiś olejek nie zażółcający :razz: ...idt. jeśli mogę prosic o jakąś propozycję byłabym wdzięczna :lol: ( no i cenowo jak się sprawa przedstawia :cool1: )[/quote]

Dla maltańczyka mówisz....hmmmm....
No to jak wspomniałaś szampon wybielający, odżywki obie są fajne i VITAL i HAIR REPAIR. Przed wystawą przydałby Ci się Lotion SILK z serii zielonej.
Co do olejków, to są zrobione z naturalnych składników, które nie przeżółcają.
Reszte możesz przejrzeć na mojej stronie w dziale DR LUCY.
Lekko ozdrowiałam i własnie ukończyłam to pisanie!!!:multi: Tak więc można przejrzeć!
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Pozdrawiamy!!!
Iwona & Alderaan Border Collies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='newfie']AlderaanBC's, daj znać na maila jak będziesz mieć szmapon do czarnej sierści, bo co do reszty to już mam jasność :)[/quote]


Jasne!!! Jesteśmy w "intaczu" :razz:
Może w czwartek będę już wiedzieć kiedy szampony pogłębiające kolor będą do kupienia.
DO SPISANIA!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='lothia']a czy na wystawie w Warszawie będziecie?chciałabym się dowiedzieć czegoś o kosmetykach dla grzywacza owłosionego srebrnego,szampon,odżywka coś do obciążenia włosa i ceny i takie tam:lol:[/quote]

Nie mam pewności co do Warszawy, ale stoisko DR LUCY będzie w ŁODZI!!! :multi: :multi: :multi:

Możliwe, że będę w Warszawie ze swoimi borderami, więc możemy się umówić i zaprezenuje Ci kosmetyki dla Twojego psiaka!!:lol: Mamy jeszcze trochę czasu. No ale bądźmy dobrej myśli i mam nadzieję, że stoisko
DR LUCY w Warszawie bedzie również.
POZDRAWIAMY!!!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=AlderaanBC's;4550126]Nie mam pewności co do Warszawy, ale stoisko DR LUCY będzie w ŁODZI!!! :multi: :multi: :multi:

Możliwe, że będę w Warszawie ze swoimi borderami, więc możemy się umówić i zaprezenuje Ci kosmetyki dla Twojego psiaka!!:lol: Mamy jeszcze trochę czasu. No ale bądźmy dobrej myśli i mam nadzieję, że stoisko
DR LUCY w Warszawie bedzie również.
POZDRAWIAMY!!!
Iwona & Alderaan Border Collies
[URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL][/QUOTE]

w takim razie czekam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']A w Krakowie bedziecie? Co z szamponami dla czarnuchów?[/quote]

Na pewno będziemy się starać być w Krakowie. Będę w tym dziale pisać na bieżąco gdzie się pojawimy.
Co do Krakowa...kosmetyki są już w krakowskiej hurtowni (nie jestem pewna w jakiej, więc nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd) i powinny pojawić się już w sklepach.

Co do szamponów poprawiających kolor - powinny być w sprzedaży ok. 20 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;4553196]
Co do Krakowa...kosmetyki są już w krakowskiej hurtowni (nie jestem pewna w jakiej, więc nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd) i powinny pojawić się już w sklepach. [/quote]
Szkoda ze personel w sklepach niezmiernie rzadko wie co sprzedaje. Dobrze,ze tu jesteś i mozesz odpowiadac na tysiąc pytań.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Szkoda ze personel w sklepach niezmiernie rzadko wie co sprzedaje. Dobrze,ze tu jesteś i mozesz odpowiadac na tysiąc pytań.;)[/quote]

NO PROBLEMO!!!!:multi:
Jeżeli jestem przy kompie, zawsze chetnie odpowiem!!! :loveu: I na parę tysięcy pytań!!! :lol:
Również z przyjemnością mogę z zainteresowanymi spotkać się na wystawie i pokazać to i owo... z kosmetyków oczywiście!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

No to czekamy w Krakowie! Juz pisałam wcześniej, ale niesamowite zaskoczenie przezyłam w Poznaniu gdy pani na stoisku bez namysłu, bezbłędnie powiedziała jaka sierść powinny miec puli i podsuneła odpowiedni kosmetyk. W sklepach najczęściej potrafia tylko przeczytac napis na opakowaniu.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...