Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']Zakupilam dwa produkty ( jak na razie ) STIFFa i spray do rozczesywania bez splukiwania ,
Co do Stiffa- malo mi sie podobal . Nie usztywnil tak wlosa jak chcialam glownie na pysku u teriera walijskiego
Natomiast jesli chodzi o spray do czesania to jest b.dobry i co wazne ladnie pachnie a nie smierdzi :)[/quote]

Myślę, że mam dobrą wiadomość...Stiff-y będą bardziej usztywniały!!!!!
Na razie proponuję żebyś naniosła Stiff-a na mokry włos i susząc układała. Drugi raz przed wystawą- już na włos suchy.
Cieszę się, że spray się sprawdził i że jesteś zadowolona!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Mamy szampon uwydatniajacy kolor :) i sie zdziwilam, ze to NIE FARBA jak w przypadku np. AllSystem9 jestem wrogiem farbowania psow!!!) !!! Kupilam tez - (druga juz!) odzywke - do regeneracji wlosa, no i spray do rozczesywania - porownujac mysle, ze WRESZCIE utrafilam - Dr. Lucy sie sprawdza, co prawda spray uzywalam tylko raz ( na 1 koltuna) , wiec zobaczymy.Ale reszta - polecam!!![/quote]

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię na temat kosmetyków.
Szampony koloryzujące naprawdę ładnie "ożywiają" kolor sierści. A co najważniejsze- NIE NISZCZĄ JEJ!!! BA!!!!! One działają REGENERUJĄCO!!!!! :multi: Naprawdę je polecam!!!Szczególnie polecam je dla psów, które muszą mieć sierść szorstkawą, ponieważ szampony te NIE ZMIĘKCZAJĄ WŁOSA!!!
A to niestety w przypadku większości szamponów koloryzujących spory problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Mam tylko pytanko jak to zrobić u szkota, duża będzie zmiana z fluffy+stiff na black+stiff? Zależy mi na zwiększeniu objętości ;)
Czy szczeniora (5 msc.) będę mogła potraktować stiffem?

A dla koleżanki dla małego hovka co w przyszłości? :)

Z góry dzięki![/quote]

Witaj!
Szampon BLACK delitaknie usztywni włos (bardziej niż FLUFFY). Jeżeli zastosujesz go razem ze STIFFem, włos będzie bardziej sztywny. Jeżeli jesteś zadowolona z "kompletu" FLUFFY+STIFF, a chcesz poprawić kolor powinnaś najpierw użyć BLACKa, a potem drugie mycie FLUFFY. Myślę jednak że z wersji BLACK+STIFF też będziesz zadowolona.
Oczywiście, że możesz spryskać STIFFem szczeniora - nawet 5 tygodniowego!!!
A co do Hovka, to sprawdzone szampony:(w Sopocie Sagan Gasko Prim przygotowany w Dr Lucy wygrał rasę....ostatnio w Słupsku też :roll: :multi: )
- Hair Repair (seria niebieska)
- BLACK
a z lotionów...według potrzeby - Stiff, Rigidy lub Silk, tak tak - SILK!!! Świetnie nabłyszcza! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']wyprobuje tak jak radzisz :) proba bedzie przed Wroclawiem :)[/quote]

Mam nadzieję, że we Wrocławiu przyjdziesz i dasz znać jak poszło! :multi:
No właśnie....
[SIZE=3][B]Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do stoiska Dr Lucy na wystawie Międzynarodowej we Wrocławiu 29 i 30 września!!![/B]:multi: [/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][B]Wcześniej będziemy również na wystawie Krajowej i Klubowej Brytyjskich Psów Pasterskich w Łodzi - 22 i 23 września!!![/B]:loveu: [/SIZE]

Bardzo gorąco i serdecznie zapraszam - naprawdę będzie mi miło poznać i pogawędzić z Dogomaniakami!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja i moje dwie suczki collie polecamy kosmetyki dr Lucy.
Casablanka wzieta 3 miesiace temu ze schroniska w Mielcu miala bardzo zrudziala siersc na grzbiecie, teraz po dwoch kapielach, po tych zrudzieniach nie ma sladu. Najbardziej lubie lotiony usztywniajace wlos, swietnie dzialaja i maja niesamowity zapach :multi:

Wklejam troche duze zdjecie, ale chcialam pokazac efekt czerni :p
Ta suczynka po lewej jest ze schronu :
[url]http://img515.imageshack.us/my.php?image=dsc5389la4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;6733416]
[SIZE=3][B]Wcześniej będziemy również na wystawie Krajowej i Klubowej Brytyjskich Psów Pasterskich w Łodzi - 22 i 23 września!!![/B]:loveu: [/SIZE]

Bardzo gorąco i serdecznie zapraszam - naprawdę będzie mi miło poznać i pogawędzić z Dogomaniakami!!!! :loveu:[/quote]

oo ja tam bede, ja tam bede xD no to moze sie zjawie z moimi paskudami :p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;6733201]Witaj!
Szampon BLACK delitaknie usztywni włos (bardziej niż FLUFFY). Jeżelizastosujesz go razem ze STIFFem, włos będzie bardziej sztywny. Jeżelijesteś zadowolona z "kompletu" FLUFFY+STIFF, a chcesz poprawić kolorpowinnaś najpierw użyć BLACKa, a potem drugie mycie FLUFFY. Myślęjednak że z wersji BLACK+STIFF też będziesz zadowolona.
Oczywiście, że możesz spryskać STIFFem szczeniora - nawet 5 tygodniowego!!!
A co do Hovka, to sprawdzone szampony:(w Sopocie Sagan Gasko Prim przygotowany w Dr Lucy wygrał rasę....ostatnio w Słupsku też :roll: :multi: )
- Hair Repair (seria niebieska)
- BLACK
a z lotionów...według potrzeby - Stiff, Rigidy lub Silk, tak tak - SILK!!! Świetnie nabłyszcza! :-)[/quote]

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Da się zamówić black aby doszedł przed klubówką pasterskich? :) I u kogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Da się zamówić black aby doszedł przed klubówką pasterskich? :) I u kogo?[/quote]

Można zakupić w sklepach internetowych lub zamówić u mnie (wyślę Ci pocztą). Napisz do mnie na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) co dokładnie potrzebujesz i na jaki adres mam to wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puliszonka']Ja tez będę z moimi kudłatymi sznurkami.

[B]AlderaanBC's - [/B]czy bedziesz mieć te "czernidła" w duzych opakowaniach?[/quote]

WOW!!! Zobaczę mopy!!! :multi:;)
Co to znaczy duże opakowania? Jeżeli będziesz chciała, mogę zabrać dla Ciebie w butelce litrowej. Normalnie są w opakowaniach 250ml.

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;6765606]WOW!!! Zobaczę mopy!!! :multi:;)
Co to znaczy duże opakowania? Jeżeli będziesz chciała, mogę zabrać dla Ciebie w butelce litrowej. Normalnie są w opakowaniach 250ml.[/quote]
Własnie o taką butle mi chodzi. Nie wiem czy sie pozbieram finansowo ale odzywka tez by sie jakas przydała a 250 ml na długo nie starczy dla takich sierściuchów.
Ja myślę, ze powinnaś zabrać więcej róznistych kosmetyków w litrowych butelkach. Jak ktos już sprawdził co i jak, to pewnie chetnie kupi ekonomiczniejsze opakowanie. Kudłate potrafią sporo tego zużyć ;). A jeszcze jak ktos ma więcej niz jednego burka......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puliszonka']Własnie o taką butle mi chodzi. Nie wiem czy sie pozbieram finansowo ale odzywka tez by sie jakas przydała a 250 ml na długo nie starczy dla takich sierściuchów.
Ja myślę, ze powinnaś zabrać więcej róznistych kosmetyków w litrowych butelkach. Jak ktos już sprawdził co i jak, to pewnie chetnie kupi ekonomiczniejsze opakowanie. Kudłate potrafią sporo tego zużyć ;). A jeszcze jak ktos ma więcej niz jednego burka......[/quote]

Oki - postaram się zabrać parę litróweczek :razz::cool3: Ale wszystkiego nie dam rady :shake:, więc gdyby ktoś miał jakieś specjalne zamówienia, to poproszę na priv. U mnie jak w erze - MÓWISZ - MASZ :cool1::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani...
Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich, którzy używali/używają kosmetyków Dr Lucy o opinie na ich temat - oczywiście na PRIVA, a najlepiej na mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Chcemy stworzyć ulotkę, w której m.in. będą zawarte wypowiedzi ludzi, którzy stosują te kosmetyki.
Będę naprawdę wdzięczna!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Iwonko - w jakiej formie ta info ma byc??? Z nazwiskiem, w postaci juz prosto do ulotki? Napisz cos wiecej!!! A ja swoja opienia chetnie sie podziele![/quote]

Nie wiem jak to dokładnie i docelowo będzie wyglądało - mam kilka pomysłów :roll:
i nie wiem którą opcję wybierzemy. Najlepiej z nazwiskiem, imieniem psiaka (+rasa) i takie tam :-)

P.S.
Podzielę się z Wami moją radością... Pani Lucynka czyli Dr Lucy właśnie odebrała ze schroniska w Krakowie psiaka z amputowaną łapą i wiezie go do mnie, a ja w przyszłym tygodniu wysyłam go do Niemiec do czekającego na niego domku. Gdyby nie Pani Lucyna nie było by to możliwe...Normalnie się poryczałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote=AlderaanBC's;6839566]

P.S.
Podzielę się z Wami moją radością... Pani Lucynka czyli Dr Lucy właśnie odebrała ze schroniska w Krakowie psiaka z amputowaną łapą i wiezie go do mnie, a ja w przyszłym tygodniu wysyłam go do Niemiec do czekającego na niego domku. Gdyby nie Pani Lucyna nie było by to możliwe...Normalnie się poryczałam...[/quote]
SUPER!:multi:
Ja sie zastanawiam nad tymi kosmetykami, tylko nie wiem czy mam je gdzieś "koło siebie'' czy będę musiała zamawiać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']SUPER!:multi:
Ja sie zastanawiam nad tymi kosmetykami, tylko nie wiem czy mam je gdzieś "koło siebie'' czy będę musiała zamawiać ;)[/quote]

Hej!
Są już dostępne w niektórych sklepach, ale nie wiem czy w pobliżu je znajdziesz. Jeżeli chcech zamówić, to nie ma problemu. Możesz też do mnie zadzwonić i coś razem doradzimy/uradzimy :razz: :lol:
Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Miałam wpasc w lodzi i nie wpadłam... chciałam z kokosem przed wejsciem na ring, no ale niestety ledwo co na ten ring zdązyłam, bardzo zaluje :( a gdzie bedzie jeszcze stoisko Dr Lucy??[/quote]

Szkoda, szkoda. Nam jak zwykle kosmetyki przyniosły duuuże szczęście - mamy Mł. Zwyc. Klubu i Zw. Klubu !!!!:multi::multi::multi:
W nadchodzący weekend będziemy we Wrocławiu. Chętnych serdecznie zapraszam!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Nam jak zwykle kosmetyki przyniosły duuuże szczęście - mamy Mł. Zwyc. Klubu i Zw. Klubu !!!!
[/QUOTE] A co to za psy wygraly? Owczarki szkockie? Szczerze mowiac nie sledze tych wystaw.

A opinie nt. kosmetykow moge wyslac, jestem z nich bardzo zadowolona.
Czy wyslac mailem wraz ze zdjeciami moich suniek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...