Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=AlderaanBC's;9322444]Polecam szampon WHITE. Biały wybieli, a czarnego nie zmyje ;) a nawet podkreśli! :cool3: Brązu też nie zmieni- zwłaszcza, że jak piszesz nie ma go za wiele. Dobry też będzie szampon z FLUFFY z serii niebieskiej.
Pozdrawiam!
Iwona[/quote]

dziękuję za radę! Zastanowimy się i poczekamy na ewenutalny przypływ środków pieniężnych, bo narazie cała wyprawka to mnie z torbami puści :D

EDIT:
FLUFFY jest z serii niebieskiej... a to dla psób z dłuższą sierścią i jak się doczytałam zwiększa objętość włosa... nie spuszy mi mojego gładkowłosego potwora? Jak też patrzyłam szampony są w dosyć atrakcyjnej cenie bo ok 25 zł za butelke 250ml, więc może zakupiłabym dwa od razu. Ten white to już prawie na pewno, a ten Fluffy? Może podkreślający muskulaturę? Tak podpytuję znawców :D

Link to comment
Share on other sites

a w jakiej cenie jest olejek , SZAMPON ODBUDOWUJĄCY ZNISZCZONY WŁOS (olejek jojoba, skrzyp polny) i SZAMPON UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE (olej jojoba i silikonowy + witaminy)?miałam cennik ale tz robił porządki i wszystko mi powywalał a będę musiała niedługo uzupełnić kosmetyki

dzięki dostałam cennik,olejek biorę na pewno, a nie pamietasz może kiedyś na bazarku dziewczyny wystawiały odżywkę bez spłukiwania,która to była?ależ marudzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']dziękuję za radę! Zastanowimy się i poczekamy na ewenutalny przypływ środków pieniężnych, bo narazie cała wyprawka to mnie z torbami puści :D

EDIT:
FLUFFY jest z serii niebieskiej... a to dla psób z dłuższą sierścią i jak się doczytałam zwiększa objętość włosa... nie spuszy mi mojego gładkowłosego potwora? Jak też patrzyłam szampony są w dosyć atrakcyjnej cenie bo ok 25 zł za butelke 250ml, więc może zakupiłabym dwa od razu. Ten white to już prawie na pewno, a ten Fluffy? Może podkreślający muskulaturę? Tak podpytuję znawców :D[/quote]

przypominam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani - ja to juz chyba jestem uzalezniona od Dr Lucy! Ale! Po przetestowaniu kilku kosmetykow ( dobrych firm, typu JSB, AllSystem) , dzis ( choc kupilam daaawno) odkrylam Easy brush! mojemu mlodemu ( briard) zrobily sie po tygodniu na feriach, gdzie hasal po krzakach, niezle filce i dreddy pod paszkami. A ze kupilam Easy Brush wczesniej ( chyba troche na wyrost??) dzis go uzylam, bo musze psa wykapac. I podpaszkowe dredy po spryskaniu ich tym preparatem - wyczesaly sie!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek. Zainteresowały mnie kosmetyki w/w firmy.
Szukam szamponu dla mojej złotej lhasaczki.
Mała jest obcięta, ale sierść bardzo szybko odrasta.

Sierści zniszczonej nie ma, problemów z rozczesywaniem nie mam.
Czy szampon zmiękczający włos SOFT będzie dobry?

Wcześniej używałam szamponu i odżywki z Hery. Rewelacyjnie się sprawdzały, ale moim zdaniem zapach miały zbyt intensywny, co się na pewno nie podobało mojej suni.

Czekam na odpowiedź ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle pytań :oops:
I przepraszam....ale nawet nie mogę w tej chwili odpowiedzieć na nie, bo za chwilę muszę na chwilę wyjechać i chciałam tylko wstawić małe info.
Jutro jadę popracować na ringu w Głogowie na wystawie, tak więc gdyby ktoś coś pilnie potrzebował, to jutro mogę to do Głogowa wziąć.
Proszę w razie czego mi szybciutko na maila skrobnąć:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
A na pytania obiecuję odpowiedzieć w weekend! Mam nadzieję, że uda mi się na chwilę przysiąść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']przypominam się ;)[/quote]

Tiaaa....teraz dopiero doczytałam, że Twój Foksik jest krótkowłosy :roll::oops:
W każdym razie Fluffy nie zmieniłby typu włosa. Ale faktycznie masz rację, że o wiele lepszy będą tu szampony z serii fioletowej- czyli dla psów krótkowłosych. Shine albo Nutri będzie super! Ja mimo wszystko i tak pozostałabym chyba przy White :razz: jeżeli jest przewaga białego. Albo powiem tak: jeżeli na wystawę lub masz problem w utrzymaniem bieli na psiaku- to proponuję WHITE.
Jeżeli chcesz masz problem z włosem, chcesz poprawić kondycję włosa i skóry- to cała seria fioletowa.
Może się wypowiedzą inni, korzystający z kosmetyków :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A jak ze stosowaniem szamponów kolorowych, plus zwykłych tzn najpierw kolor a potem fluffy??[/quote]

Są różne szkoły stosowania szamponów koloryzujących. Najczęściej jako pierwszy nakłada się koloryzujący, a potem normalny.
Szampony koloryzujące Dr Lucy spokojnie mogą być używane samodzielnie. Nie zawierają farb, a środek koloryzujący jest środkiem naturalnym, tak więc spokojnie można używać jednego rodzaju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Buuuuuuuhuuuuuuuuu :placz: Znaczy w Rzeszowie nie będziecie???[/quote]

Istnieje szansa, że będę w Rzeszowie, ale nie ze stoiskiem Dr Lucy :shake:
W każdym razie mogę coś przywieźć na zamówienie. Gdyby ktoś, coś potrzebował, chciał zobaczyć, powąchać to poproszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']dzięki dostałam cennik,olejek biorę na pewno, a nie pamietasz może kiedyś na bazarku dziewczyny wystawiały odżywkę bez spłukiwania,która to była?ależ marudzę[/quote]

Hmmm... Nie mam pojęcia co to mogło być.
Bez spłukiwania są lotiony i odżywka ułatwiająca rozczesywanie (Easy Brush Spray), ale jej chyba na bazarku nie było :shake:
Jest odżywka VITAL, to jest balsam do spłukiwania, ale ja rozrobione z wodą (ok. 1:10) i odrobiną olejku nakładam na moje psiaki - rewelacyjnie chroni i odżywia włos! No i oczywiście to jest bez spłukiwania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Kochani - ja to juz chyba jestem uzalezniona od Dr Lucy! Ale! Po przetestowaniu kilku kosmetykow ( dobrych firm, typu JSB, AllSystem) , dzis ( choc kupilam daaawno) odkrylam Easy brush! mojemu mlodemu ( briard) zrobily sie po tygodniu na feriach, gdzie hasal po krzakach, niezle filce i dreddy pod paszkami. A ze kupilam Easy Brush wczesniej ( chyba troche na wyrost??) dzis go uzylam, bo musze psa wykapac. I podpaszkowe dredy po spryskaniu ich tym preparatem - wyczesaly sie!!!!!!!!![/quote]

Joluś, chyba muszę namówić Dr Lucy na zatrudnienie Ciebie- jesteś żywą reklamą naszych kosmetyków! :loveu::lol::multi:
A tak z innej beczki... Wypróbowałaś już olejek? Ciekawa jestem jak się sprawdza. O butelkach oczywiście pamiętam :roll::oops: ale czas, czas, czas :oops: Postaram się w tym tygodniu.
Pozdrawiam serdecznie!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Witam!

Od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek. Zainteresowały mnie kosmetyki w/w firmy.
Szukam szamponu dla mojej złotej lhasaczki.
Mała jest obcięta, ale sierść bardzo szybko odrasta.

Sierści zniszczonej nie ma, problemów z rozczesywaniem nie mam.
Czy szampon zmiękczający włos SOFT będzie dobry?

Wcześniej używałam szamponu i odżywki z Hery. Rewelacyjnie się sprawdzały, ale moim zdaniem zapach miały zbyt intensywny, co się na pewno nie podobało mojej suni.

Czekam na odpowiedź ;)

Pozdrawiam![/quote]

Hej! Dzięki za pytanie, przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi :oops:
Możesz użyć szamponu do koloru złotego- GOLD, a potem proponuję Easy Brush z serii zielonej. Sam GOLD mógłby usztywnić trochę włos, więc proponuję po nim szampon Easy Brush zielony, ponieważ on fajnie obciąża włos i po nim włos jest taki lejący. SOFT jest też okay, ale włos może się stać trochę "lżejszy".

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;9387562]Joluś, chyba muszę namówić Dr Lucy na zatrudnienie Ciebie- jesteś żywą reklamą naszych kosmetyków! :loveu::lol::multi:
A tak z innej beczki... Wypróbowałaś już olejek? Ciekawa jestem jak się sprawdza. O butelkach oczywiście pamiętam :roll::oops: ale czas, czas, czas :oops: Postaram się w tym tygodniu.
Pozdrawiam serdecznie!!!:loveu:[/quote] :):):) - zadzwonie do Ciebie, bo na zapas musze kupic odzywke!

[quote=AlderaanBC's;9387523]Hmmm... Nie mam pojęcia co to mogło być.
Bez spłukiwania są lotiony i odżywka ułatwiająca rozczesywanie (Easy Brush Spray), ale jej chyba na bazarku nie było :shake:
Jest odżywka VITAL, to jest balsam do spłukiwania, ale ja rozrobione z wodą (ok. 1:10) i odrobiną olejku nakładam na moje psiaki - rewelacyjnie chroni i odżywia włos! No i oczywiście to jest bez spłukiwania.[/quote] tpo prawda - stosuje od 2 miesiecy wraz z owym olejkiem!

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;9387591]Hej! Dzięki za pytanie, przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi :oops:
Możesz użyć szamponu do koloru złotego- GOLD, a potem proponuję Easy Brush z serii zielonej. Sam GOLD mógłby usztywnić trochę włos, więc proponuję po nim szampon Easy Brush zielony, ponieważ on fajnie obciąża włos i po nim włos jest taki lejący. SOFT jest też okay, ale włos może się stać trochę "lżejszy".[/quote]
Dziękuję bardzo ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote=AlderaanBC's;9387437]Tiaaa....teraz dopiero doczytałam, że Twój Foksik jest krótkowłosy :roll::oops:
W każdym razie Fluffy nie zmieniłby typu włosa. Ale faktycznie masz rację, że o wiele lepszy będą tu szampony z serii fioletowej- czyli dla psów krótkowłosych. Shine albo Nutri będzie super! Ja mimo wszystko i tak pozostałabym chyba przy White :razz: jeżeli jest przewaga białego. Albo powiem tak: jeżeli na wystawę lub masz problem w utrzymaniem bieli na psiaku- to proponuję WHITE.
Jeżeli chcesz masz problem z włosem, chcesz poprawić kondycję włosa i skóry- to cała seria fioletowa.
Może się wypowiedzą inni, korzystający z kosmetyków :razz:[/quote]

O, dziękuję za odpowiedź :cool3: w takim razie pomyślimy o white :loveu: póki co to jeszcze dziecię - jak wygląda można się dowiedzieć na dole, kilkając na banner :] a propos czy nada się dla szczeniaka? czy lepiej kupić jeszcze jakiś dziecinny ;)? tak czy inaczej można prosić o jakiś cennik? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Mam krem do łapek i sprawdza sie znakomicie :multi:
Opuszki są teraz jak u szczeniaczków :evil_lol::evil_lol:

A mam teraz pytanko :roll:
Zamowilam lotion uwydatniajacy lejacy sie wlos, dostalam paczuszke i wszystko gra, ale jest to partia z 2006 i niedlugo konczy sie data waznosci :-o
I teraz zastanawiam sie czy produkt dalej ma dzialanie jakie powinienen miec? Jaki zapach ma ten lotion? Bo ten moj nie jest zbyt przyjemny i zastanawiam sie czy to normalne, czy powinnam kupic nowe opakowanie? :roll:


Z góry dziekuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
A czy jest jakiś szampon taki bez mycia psa?
[/QUOTE] Jest taki szampon. Wszystkie produkty mozna znalezc na stronie Firmy Acrylmed.
[QUOTE]Zamowilam lotion uwydatniajacy lejacy sie wlos, dostalam paczuszke i wszystko gra, ale jest to partia z 2006 i niedlugo konczy sie data waznosci [/QUOTE] Mam inne lotiony, podkreslajace szorstkosc wlosa, pachna przepieknie, waniliowo-jakos tam. Mam tez kosmetyki z 2006 roku, ale juz resztki, przy 2 duzych psach kosmetyki szybko sie zuzywaja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...