Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O olejku pisałam już wcześniej, ale wkleję dla przypomnienia:

Olejek jest tłusty i gęsty. Jego "superowość":roll: polega na tym, że zawiera mięte, która automatycznie chłodzi miejsca podrażnione podczas czyszczenia. Pies nie trzepie uszami godzinami po zabiegu. Olejek też naprawdę dobrze czyści. Ze zwględu jednak na swoją "tłustość":roll: nie polecam u psów z dłuższym włosem przed samą wystawą- należy później dokładnie umyć okolicę uszu, aby nie zostały tłuste smugi.
Zawile trochę, ale mam nadzieję, że mnie zrozumieliście.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']a czy mogę rozcieńczać szampony[te odtłuszczające,AlderaanBC's wielkie dzięki za nie:loveu:,jeszcze nie wypróbowałam,też zdam relację w sobotę][/quote]

Szampon oddtłuszczający oraz szampony koloryzujące (WHITE, GOLD, RED, BLACK&SILVER) także Lessii i Rotti proponuje rozcieńczać tylko w takich proporcjach w jakich najlepiej szampon Wam się będzie rozprowadzał. Proponuje zawsze przed kąpielą rozrabiać szampon z wodą w butelce ze spryskiwaczem w proporcjach ok. 1:1 i dobrze wymieszać. Tak wymieszany i napowietrzony szampon lepiej się nanosi i jest wydajniejszy!!!!
Tak samo proponuję stosować pozostałe szampony, tylko przypominam, że są już bardziej skoncentrowane, więc z wodą w stosunku 1:4 lub 1:5 - jak kto woli.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam ze spaceru z psem i zobaczyłam, że przysłali mi szampon. Lhara po spacerze była brudna, więc wykorzystałam okazję i ją wykąpałam. Sierść jest faktycznie miękka :multi: Na etykiecie napisali o tych proporcjach. Szampon starczy mi na pewno na długo. Polecam ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Wróciłam ze spaceru z psem i zobaczyłam, że przysłali mi szampon. Lhara po spacerze była brudna, więc wykorzystałam okazję i ją wykąpałam. Sierść jest faktycznie miękka :multi: Na etykiecie napisali o tych proporcjach. Szampon starczy mi na pewno na długo. Polecam ;)

Pozdrawiam![/quote]

a jaki szampon zamowilas dla psinki???

Link to comment
Share on other sites

Witam

Szukam preparatu pomagającego rozczesać kołtuny. Pies zaczął zmieniać włos i bardzo skołtunił sie :( Czy preparat [COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=Black][B]Easy Brush Spray[/B] pomaga rozczesać uporczywe kołtuny? czy stosuje się go do systematycznego czesania?
Jaki zestaw poleca Pani dla wystawowego Afgana?
Pozdrawiam
[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wlasnei rozczesalam koltuny briarda na lapie, bo MUSIAL wejsc do jakiego smaru, czy smolistej lepkiej substancji. Calosc sie na raz nie dala, wiec " zaipregnowalam" koltun, do ktorego dodatkowo przyczepil sie rzep. I poczekam - ale czesc juz rozczesalam wlasnie Easy Brushem. Uwazam, ze tenprodukt bardzo firmie wyszedl!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo polecam Easy Brush Oil, rewelacja...mialam inne 'rozczesywacze' np. Hery'eigo, St. Bernarda, ale zaden nie da sie porownac z tym olejkiem Dr Lucy :multi: Wszystkie koltuny, szczegolnie za uszami i pod lapami rozczesaly sie bez problemow...Na dowod zalaczam zdjecie wczoraj kapanej Kostaryki :
[url]http://img150.imageshack.us/img150/5533/dsc00376km0.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...