Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wypróbowałam Easy Brush Spray. Dziękuje za polecenie tego produktu. Spray rzeczywiście ułatwia rozczesanie skołtunionej sierści, spryskam kołtun, czekam ok 15 minut, a następnie rozczesuję. Wychodzi zdecydowanie mniej włosów, szybciej rozplątuja się i są odżywione. Ładny zapach, nie jest intensywny, pies nie reaguje na niego.Gorąco polecam!

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie się zebrałam i wyprałam sucza w Dr.Lucy oczywiście. Szampon soft , potem lotion silk. Efekt jest super. Włos piękny, miękki i błyszczący. ani szampon ani lotion nie pachną zbyt mocno (bo olejek norkowy z Gimborna miał taki mocny zapach, że nie tylko sucz ale i ja kichałam :evil_lol:- całe szczęście już się prawie skończył i więcej nie kupię). Jestem bardzo zadowolona z efektu zobaczymy jeszcze jak będzie z wydajnością bo obecnie mam już dwa długowłose psy i jednego łysola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiutka380']Widziałam taki szampon za 50zł w salonie w Kaliszu jakoś na "E" z jedwabiu i zdjęciem Shih-Tzu na okładce. Niestety nie mogłam sobie pozwolić a kupowałam go dla znajomej.[/quote]niezle pojechal z cena!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote='pingwinek=];9600871'] za ile wy kupowaliscie ten easy brush spray? :D[/quote]
Kupiłam na allegro za ok 43zł ( z przesyłką ). Spray jest świetny, szczególnie na kołtuny, mam dużo mniej pracy przy rozczesywaniu i więcej czasu dla siebie :lol: a i psiak jest szczęśliwy, że Pani tak długo go nie męczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie:
[B]Easy Brush Spray - Spray ułatwiający rozczesywanie skołtunionych włosów (bez spłukiwania)
[/B]
Specjalny preparat do szybkiej regeneracji włosów, przeznaczony dla psów o długiej sierści, bo ułatwia rozczesywanie i dla psów gładkowłosych, bo intensyfikuje kolor i uwypukla rzeźbę mięśni.
Dzięki zawartości odżywczych olejkówi protein pszenicy włosy stają się odżywione, nawilżone, a sierść jest lśniąca.

Jest jeszcze:
[B]EASY BRUSH OLEJEK UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE (ze spłukiwaniem)[/B]

Olejek pomaga rozczesać powstałe splątania, a nawet kołtuny.
Lekko nabłyszcza włosy. Witaminy i substancje odżywcze regenerują i zapobiegają dalszemu filcowaniu się.
Skóra pozostaje zdrowa i gładka, nie wysusza się.

Pojemność: 250 ml

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']easy brush spray a ja mam pytanko co do tego spray :) do tych co go uzywaja :) czy on przypadkiej nie wysusza włosa... ? [/quote]
Easy Brush Spray - nie wysusza włosa, a regeneruje go i nawilża. Włosy po nim nie filcują się, nie są wysuszone, a są przyjemne w dotyku :) sprawdzone na kudłatym afganie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']Easy Brush Spray - nie wysusza włosa, a regeneruje go i nawilża. Włosy po nim nie filcują się, nie są wysuszone, a są przyjemne w dotyku :) sprawdzone na kudłatym afganie :evil_lol:[/quote]
Ciekawe jak sprawdziłby się na Malamucie, jak ją czeszę to za każdym razem wyciągam podszerstek a wcale nie jest w wylince więc go wydzieram... Jak myślicie, nadał by się??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ciekawe jak sprawdziłby się na Malamucie, jak ją czeszę to za każdym razem wyciągam podszerstek a wcale nie jest w wylince więc go wydzieram... Jak myślicie, nadał by się??[/quote]
A myślałas aby podać biotyne z NNKT? Powinno pomóc, moje psy zawsze na wiosnę zrzucają "zimowe włosy" :p
ale wracając do Easy Brush Spray- jestem zadowolona, pryskam włosy i po 10 minutach czeszę, wychodzi zdecydowanie mniej włosów, niż gdybym nie użyła żadnego preparatu do czesania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']A myślałas aby podać biotyne z NNKT? Powinno pomóc, moje psy zawsze na wiosnę zrzucają "zimowe włosy" :p
ale wracając do Easy Brush Spray- jestem zadowolona, pryskam włosy i po 10 minutach czeszę, wychodzi zdecydowanie mniej włosów, niż gdybym nie użyła żadnego preparatu do czesania.[/quote]
Ona dopiero zakończyła odrastać bo w styczniu zrzuciła do gołego. Jadła te cuda na siersc i bardziej mi to wychodzi, że ma dużo podszerstka i ono wydzierane jest przy czesaniu. Może jednak easy brusha spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii7']Easy Brush Spray - nie wysusza włosa, a regeneruje go i nawilża. Włosy po nim nie filcują się, nie są wysuszone, a są przyjemne w dotyku :) sprawdzone na kudłatym afganie :evil_lol:[/quote]
i na briardzie, ktory bardzo obrasata po dokladnym wyczesaniu go w lipcu! Task, W Katowicach bedzie Iwona( alderaan) wiec wiem, zemozna bedzie zobaczyc, sprobowac,i..posmakowac:) Poza tym Firma Dr Lucy ma probki, wiec moze i wlasnei na wystawie mozna je bedzie otrzymac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']i na briardzie, ktory bardzo obrasata po dokladnym wyczesaniu go w lipcu! Task, W Katowicach bedzie Iwona( alderaan) wiec wiem, zemozna bedzie zobaczyc, sprobowac,i..posmakowac:) Poza tym Firma Dr Lucy ma probki, wiec moze i wlasnei na wystawie mozna je bedzie otrzymac.[/quote]

A jak to wygląda na Twoim Briardzie, czy ten easy brush tłuści włoś? Jaki jest zaraz w dotyku??

Link to comment
Share on other sites

Easy Brush Srpey- wlasnie czesalm Mlodego-powoduje " napuchanie" wlosa, pieknie sie uklada i jest taki sztywniejszy! Ale sadze, ze troche powoduje lapanie kurzu, niestety. Jednak sie tym nie przejmuje, bo raz na jakies 10 dni pies ma mycie podwozia, glowy i ogona. A Easy Bryshem nie spryskuje calego psiaka, tylko tak ( np szyja) gdzie tworza sie koltuny i zadziory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...