Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 10-11.11


Banshee.

Recommended Posts

[quote name='Martens']Jeśli ktoś z Olsztyna dowiózłby mi go dziś wieczorem lub jutro przed 4 rano do Makowa Mazowieckiego, to ja mogę go zabrać do tej W-wy, nawet na miejsce do [B]Asiaczek[/B], bo jedziemy razem ;)
No i kwestia jaki pies, jak reaguje na inne, czy jest przyzwyczajony do klatki, bo jeśli ma u mnie przenocować, to musi być w klatce, bo jeden z moich go pewnie z otwartymi ramionami nie przyjmie :diabloti:[/QUOTE]
Mam nadzieję, że plan wypali. Obojetne, czy psiak dojedzie z nami czy z innym składem:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martens']Jestem, więc myślę, że i z samą książeczką nie powinno być problemów ;)[/QUOTE]
Też mi się tak wydaje:)

[quote name='AnkaW']Wie ktoś ile za parking sobie życzą? Na stronie nie znalazłam
Edit:
Już znalazłam na stronie targów - 30 zł.[/QUOTE]
Toi chyba tyle, ile bylo w ub.r.:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nas w zeszłym roku skasowali za parking,i to było wszystko,nikt nie sprawdzał zgłoszeń i szczepień...W regulaminie jest też napisane :Zabronione jest traktowanie szaty, skóry i nosa jakimikolwiek środkami, które zmieniają ich strukturęlub kolor. Zabronione jest także przygotowywanie psów na terenie wystawy z zastosowaniem jakichkolwiek środków...nikt tego nie przestrzega i nie sprawdza niestety,tak więc nie rozumiem dlaczego tak się czepiacie przyprowadzania na wystawę psów nie zgłoszonych,jeśli tylko mają ważne badania.Też uważam ze to dobre miejsce o socjalizacji,i jeszcze nie spotkałam się z sytuacją żeby jakiś nie wystawiany pies źle się zachował,natomiast kilka razy moje psy zostały zaatakowane przez psy wystawiane(np.przez niufa!)

Link to comment
Share on other sites

A co to, nikt się nie chwali? :D

To ja zacznę;

HANDLING:
[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/387922_470189953020350_1523635698_n.jpg[/IMG]
[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
FERDYNAND Kosmaty Duszek (cavailer king charless spaniel) - ocena bardzo dobra, lokata [B]3[/B]/6[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559170_470190009687011_1758748062_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553815_470190063020339_639546332_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

to ja się pochwalę :)
basset hound
Dymitrij Cudeńka kl. championów - ocena doskonała, CWC, Zwycięzca, CACiB, BOB :)
na finały nie zostaliśmy, najmłodszy w rodzinie (synek pół roku) protestował :)
[B]Banshee.[/B] o ile się nie mylę, można się jeszcze pochwalić bassetem BEZA Canero Bass WO, best baby ;)
gratulacje dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwalę zwycięstwem psa, którego w życiu na oczy nie widziałam, a co ;).

Rasę w AT, w silnej konkurencji z Polski, Czech i Estonii, wygrał pies z Rosji, SHARPSHOOTER iz Vorobinogo Gnezda. Jest to syn polskiego psa, Gingerdream ALL EYES ON ME Angeliki Żabickiej, który z kolei jest synem Guinnessa (Stirling TUNES OF GLORY), którego niektórzy może pamiętają, a który z kolei jest synem Frasera (Stirling SKEANDHU), którego też pewnie niektórzy pamięaja. :) Tak że linia się ciągnie, a mnie jest bardzo miło, że sprowadzone przeze mnie psy dały wartościowych potomków! :)

Gratulacje dla hodowczyni i właścicielki! :)

Link to comment
Share on other sites

To i my się pochwalimy :)
chiński grzywacz KARAT Pastoral kl. ch. dosk 1/4 CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB. :bigcool::bigcool::bigcool:
Na finaach też został zauważony choć na pudło sie nie załapał. :p

Podsumowanie wczorajszego dnia: Karat wrócił z pucharkiem ja z katarem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!!! szalejecie:multi:



Zapytam! Czy w Niedziele tez tak wydzielali pucharki ;( Chciałam znajomym Rosjanom odebrać pucharki za rasę i CACIB, ale okazało się ze mogę dostać tylko jeden!i muszę wybrać albo za rasę albo za Cacib :-o na finałach za rasę tez nic nie dostali ;( A taka reklama !! mnóstwo nagród niespodzianek ;))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Gratulacje!!! szalejecie:multi:



Zapytam! Czy w Niedziele tez tak wydzielali pucharki ;( Chciałam znajomym Rosjanom odebrać pucharki za rasę i CACIB, ale okazało się ze mogę dostać tylko jeden!i muszę wybrać albo za rasę albo za Cacib :-o na finałach za rasę tez nic nie dostali ;( A taka reklama !! mnóstwo nagród niespodzianek ;))))[/QUOTE]

Bo to niespodzianka była - albo ten, albo tamten :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Gratulacje!!! szalejecie:multi:



Zapytam! Czy w Niedziele tez tak wydzielali pucharki ;( Chciałam znajomym Rosjanom odebrać pucharki za rasę i CACIB, ale okazało się ze mogę dostać tylko jeden!i muszę wybrać albo za rasę albo za Cacib :-o na finałach za rasę tez nic nie dostali ;( A taka reklama !! mnóstwo nagród niespodzianek ;))))[/QUOTE]
na wystawach w Luxemburgu nawet nie możesz tak sobie wybrać. Tam dostajesz pucharek za najwyższe osiągnięcie, i nie ważne, że Ci się podoba np pucharek/medal za cwc jak masz caciba to dostajesz za to co jest wyżej punktowane. Więc w Kielcach i tak demokratycznie postąpili :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lhasa:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KANASTA Astarte Gold- first time in adult class- CAC, CACIB, BOS, BOB, BEST OF GROUP IX 1!!!!!!!!!!!!!!!! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]SYLWESTER GREENE Astarte Gold- Junior Winner, Best Junior finish Polish Junior Champion!!!! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PITAHAYA Astarte Gold- WO 1[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pekingese:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PRINCES TCHERESA Astarte Gold- CAC, CACIB, BOS!!!! [/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Shih Tzu:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ANANASOWY AMBROŻY Astarte Gold- Junior Winner, Best Junior, BEST OF BREED!!! finish Polish Junior Champion
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]FORT KNOX Astarte Gold- WO1, BEST BABY, BEST IN SHOW BABY 2 !!!!! ow. Edyta Sarnecka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]BRILIANCE GIRL Astarte Gold- CAC, res CACIB
gratulacje dla właścicieli :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...