Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

16 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam. Dora, ja naprawdę chętnie wyróżniam ogłoszenia. Czasami nie widzę postów bo nie wchodzę na Dogo z braku czasu wiec jak masz jakieś pilne to pisz śmiało na Priva to szybciej zobaczę. Możesz podawać kilka linków na raz to będziemy mieli wszystkie zwierzaczki powyrozniane. Cieszę sie ze mogę pomoc. :)

Bardzo dziekuje:)

Będe pisać,pilnuje tych ogłoszeń z nadzieją,ze ktos zwierzaki wypatrzy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krystyna była wczoraj na interwencji

nie możemy sobie poradzic z tym problemem,

pseudohodowla,suczki trzymane w okropnych warunkach,we własynch odchodach,na palącym słoncu,w stodole,rozlatująca sie buda,głodne

ale ta osoba moze miec zarejstrowana dzialalnosc

czy ktos moze poradzic jak to rozgryżć?

prosze o kontak na pw  lub telefoniczny

musiałysmy zapłacic za paliwo 80zł,żeby tam dojechać

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Krystyna była wczoraj na interwencji

nie możemy sobie poradzic z tym problemem,

pseudohodowla,suczki trzymane w okropnych warunkach,we własynch odchodach,na palącym słoncu,w stodole,rozlatująca sie buda,głodne

ale ta osoba moze miec zarejstrowana dzialalnosc

czy ktos moze poradzic jak to rozgryżć?

prosze o kontak na pw  lub telefoniczny

musiałysmy zapłacic za paliwo 80zł,żeby tam dojechać

 

Spróbować się skontaktować z Viva Grzegorz Bielawski.Oni przeprowadzają profesjonalnie interwencje.Przeważnie są to interwencje z dużą ilością psiaków ale nie omijają także małych.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Spróbować się skontaktować z Viva Grzegorz Bielawski.Oni przeprowadzają profesjonalnie interwencje.Przeważnie są to interwencje z dużą ilością psiaków ale nie omijają także małych.

Z kolei w lubelskim najsprawniej działa EX LEGE - mają bliżej niż Viva.
I dobrych prawników.

Link to comment
Share on other sites

wiem Tyska,juz to ala123 zasugerowała,ale nie wiem czy zechca pomoć,bo to nie jest duża hodowła,tylko 6 czy 7 suczek ,ktore rozmnaża

i od razu zaznaczają czy mamy miejsce,gdzie można umiescic psiaki /jeśli będą mogli odebrać/

tak było kiedys z panem Bielawskim,powiedział,ze przyjedzie o ile będziemy miały miejsce dla takiej gromady psów:(

boje się,ze nie będzie mozna odebrac mu tych biednych suk:(

koleś jest rolnikiem i prowadzi pozarolniczą działalnośc gospodarcza  niedochodową /dziekuje uxmal,za sprawdzenie tego/

więc raczej nie bedzie łatwo

dziewczyny nagrały tam film,ale na razie dopoki nie bedzie kogos kto pomoze nie możemy tutaj wrzucic

taka interwencja wymaga silnej psychiki,dziewczyny bardzo to przeżyły

bo oprócz dobrego i wrazliwego serca trzeba miec mocna psychike

dlatego tak trudno znależc kogos kto pojedzie na interwencję,po prostu boja sie tego co zastana:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Elypsie za wpłate 25zł:)

i Livka 50zł:)

Pieniązki zostana przeznaczone na paliwo /tam gdzie dziewczyny musiały pojechac na interwencję/

i prosze o mokrą karme dla jednej z tych suczek /wiecej nie mogę napisac...moge udzielic info na pw/ lub telefonicznie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2018 o 11:15, Anula napisał:

Spróbować się skontaktować z Viva Grzegorz Bielawski.Oni przeprowadzają profesjonalnie interwencje.Przeważnie są to interwencje z dużą ilością psiaków ale nie omijają także małych.

Bielawski jest z Pogotowia dla Zwierząt. Działa bardzo skutecznie .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy zechce przyjechac

napewno  trzeba mu zwrócic za paliwo

tak to już jest......

kiedys do niego dzwoniłam,chciał przyjechac,ale od razu zaznaczył czy mamy gdzie umieścic odebrane psy

więc to wszystko nie jest takie proste

i to nie jest duża hodowła,bo suczek może byc  6-7

nie wiemy dokładnie /nie wiemy ile było w stodole/

wiec nie wiem czy chcialy przyjechac,ale ciągle szukam jakiegos rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ingrid44 napisał:

Kotki są prześliczne. Jeśli maja ogłoszenia to ja chętnie wyroznie tylko poproszę o linki. 

Bardzo dziekuje:)

na szybko zrobiłam kilka ogłoszeń

https://www.olx.pl/oferta/koteczka-ktora-skradnie-serce-kazdemu-czeka-na-dom-CID103-IDw2z0D.html

 

https://www.olx.pl/oferta/jasko-milutki-maluszek-czeka-na-dom-CID103-IDw2yG5.html

 

https://www.olx.pl/oferta/jagodka-5-miesieczna-szylkretka-czeka-na-dom-CID103-IDw2y7F.html

Link to comment
Share on other sites

Wyroznilam ogłoszenia kotków u Dory i Terry. Pamietam ze czarna koteczka już długo czeka na dom i biała z szarymi plamkami na główce to tez im wyroznilam u terry. Przy okazji i Onek sie załapał na wyróżnienie. :). Trzymam kciuki za domki. Maluchy są przesłodkie to pewnie szybko znajda domki. Szkoda ze szytletka ma tylko takie zdjęcia z góry bo nie widać jej ślicznego pysia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam ogłoszenia kotków u Dory i Terry. Pamietam ze czarna koteczka już długo czeka na dom i biała z szarymi plamkami na główce to tez im wyroznilam u terry. Przy okazji i Onek sie załapał na wyróżnienie. :). Trzymam kciuki za domki. Maluchy są przesłodkie to pewnie szybko znajda domki. Szkoda ze szytletka ma tylko takie zdjęcia z góry bo nie widać jej ślicznego pysia. 

Dziekuje Ingrid za wyróżnienia:)

Może poprosze o ładniejsze zdjęcia,ktos na olx również prosił o dodatkowe zdjęcia

niestety chyba szylkrecia jest w ciąży

jest kochana koteczką,i nie wiem co by zrobiła na tym cmentarzu z dziecmi,gdyby pomoc nie przyszła  w porę

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam ogłoszenia kotków u Dory i Terry. Pamietam ze czarna koteczka już długo czeka na dom i biała z szarymi plamkami na główce to tez im wyroznilam u terry. Przy okazji i Onek sie załapał na wyróżnienie. :). Trzymam kciuki za domki. Maluchy są przesłodkie to pewnie szybko znajda domki. Szkoda ze szytletka ma tylko takie zdjęcia z góry bo nie widać jej ślicznego pysia. 

Dziękuję Ingrid :)

11 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziekuje terra za ogłoszenia:)

niestety wszystkie te zwierzaki czekaja  nadal na domy

Jakiś zastój z adopcjami.

A jak się czuje srebrna Perła? Zdrowa  już jest ?

Link to comment
Share on other sites

Miała robione testy,Krystyna mówiła jaki to wirus,ale nie pamietam

jest leczona

natomiast jutro do Krystyny przyjeżdża biala koteczka,bo człowiek wyjeżdża na pół roku i nie ma nikogo kto by zaopiekował sie koteczką

a u Krystyny wszystkie zwierzaki choruja,obawiam sie o koteczke,ale jest zaszczepiona,więc może nie zachoruje

i niestety do Krystyny trafi szylkrecia,bo dziewczyna,która obiecała sie  kotka zaopiekowac do czasu znalezienia domy wycofała sie z pomoc i każe zabierać kicie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...