Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Dnia ‎2018‎-‎04‎-‎24 o 02:09, terra napisał:

Wyroznialam na tydzien :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2018 o 02:37, DORA1020 napisał:

Dora, powyrozniam wszystkim kotkom jak wróci mi internet. Mieliśmy okropna wichurę i od kilku dni nie mam internetu a z telefonu nie mogę tego zrobić. Mam nadzieje ze dzisiaj już bedzie. :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam ogloszenia kilku kotkom na tydzien . Jesli pominelam jakiegos to prosze pisac :)

Bardzo dziekuję:)

Zalezy mi na tym,poniewaz  4 kotki maja czas jeszcze tylko 2 tygodnie /biała koteczka,czarn koteczka z biała krawatka,bialy kocurek i czarno-biały kocurek/

póżniej pan,ktory sie nimi opiekuje wyjeżdza za granice,taka praca/ i nie bedzie komu zaopiekowac sie gromadka

nie ma tam sąsiadów,ktorzy by sie opiekowali,jak wczesniej go nie bylo,to pseudo opiekunowie wywieżli koty do lasu,ale że las byl niedaleko,koty wróciły

on bardzo sie tym  martwi

czasu zostalo niewiele

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam ogłoszenia kotków na Olx u terry. Maja wyróżnione dwa białe kotki, szytletka i Perełka. Przydało by sie nowe zdjęcie Perełki bo to śliczna koteczka ale dziwnie wyglada na tym zdjęciu. 

Bardzo dziękuję.

Czy RUDY, kocurek ze stada nadal czeka na dom?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, terra napisał:

Bardzo dziękuję.

Czy RUDY, kocurek ze stada nadal czeka na dom?

Rudy na razie nie

teraz na cito domów szukaja:  czarno-biały kocurek,biała koteczka i biały kocurek /odpchlone ,odrobaczone i wysterylizowane,kocurki wykastrowane.

Jak wazne jest wyroznianie swiadczy o tym to,ze wczoraj dwie osoby dzwoniły w spr. adopcji czarnej koteczki z biała krawatka.

Bardzo dziekuje za wyróżnianie:)

Koteczka ma dom,niepotrzebna wizyta,bo pani ma juz jednego kotka od nas:) wizyta była

Pani chce ,zeby kici zrobic testy,więc chwile kicia musi poczekać,ale napewno ma juz dom.

Pozostaja jeszcze trzy kotki do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, terra napisał:

Jeden z tych białych to kocurek

chyba łezka

niewielka różnica miedzy mimi

Filip,Bella i biały kocurek

dziekuję za wyróżnienie:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam Filipa bo niedoczytalam wcześniej. ;). Wyglada na to ze u terry wszystkie kotki są wyróżnione poza Rudym kotem. Nie wiem czy on jeszcze szuka domu czy już nie. 

Bardzo Ci dziękuję, napisałam ,że wyróżniłam a nie udało mi się tego zrobić , zawiesił mi się tel.i nie mogłam odebrać hasła do banku.

Wyróżnię następnym razem.

Rudy na razie nie szuka domu, tak zrozumiałam z wpisu Dory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...