Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Bartuś siedział w ciasnej kociej klateczce to nie był wystraszony ale tez się nie szamotał i nie wydawał dźwięków, po prostu ufał ze nic mu się nie stanie. Nie był przerażony jazdą w aucie - nie jest dzikuskiem z pola...a przede wszystkim podczas badania przez lekarza i w kontakcie nie przejawia jakiejkolwiek agresji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Olga,a moze Kudlacze W Potrzebie by pomogly,przeciez Rudasek to taki prawdziwy kudlacz[/QUOTE]

Rudasek jest sliczny to fakt.Wstawię go oczywiscie zaraz na kudlacze,może akurat czasem ktos takiego będzie szukal albo ktos komus podesle ? Nieraz sama podytuję różnych ludzi spotkanych ,gdy widzę ,że lubią psy i chętnie o nich rozmawiają,z nadzieją ,że może akurat komuś jakiego psa podeślę.W tym roku tylko raz udalo się mi namówić jedną kobietę-a raczej bardziej zdopingowac ,by przyspieszyla zamiar pojechania do schroniska i adoptowania następnego psa /a nie kupna gdzies/,po odejsciu za TM ich ostatniego psa.Zamierzali odczekać jeszcze po stracie ONki ,ale potem w kontakcie mailowym i wyslaniu stronek z psami ze schronu po 3 tyg. adoptowali jednak psa ze schronu.Szkoda,że nie dwa ,bo to dom za miastem ,ale jakos nie udalo się namówic ich na adopcję dwóch psow.Może sami kiedyś jednak namyślą się by temu psu bylo razniej ,bo caly dzień niemal jest sam kolo domu.Ludzie też liczą się z kosztami utrzymania/choc nie są biedni/ ,weta itd.choć trudno to nieraz zrozumiec nam,ale tak jest.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za mile slowa. Byle dobre domy czekaly na zwierzaki, to transport sie zawsze zorganizuje. Dziekuje Ali za swietna organizacje i ogarniecie wszystkiego w Lublinie. Nie mówiac o Beci, ktora jak zawsze pospieszyla z pomocą. Dzieki, Kochana. Wszystko sie udalo, w Warszawie na kociaki czekaly cale rodziny. Wczesniej pomogly, dostarczajac transporterki na podroz. Jeden z kociakow zostaje u mnie na DT i bedzie szukal domu ode mnie (rudasek z uszkodzona lapka).
Martwi mnie, co bedzie z psiakiem, nieoczekiwanym efektem kociej akcji. Beatka nie moze sama zostac z tym problemem. A wybor pomiedzy schroniskiem a z powrotem ulicą jest dosc fatalny :(

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś u Bartusia w klinice, piesek jest całkowicie zdrowy, ale bardzo chudy, kosteczki na wierzchu. Oczko badał okulista i stwierdził, że jest to uraz mechaniczny ale niestety już nic nie da się z tym zrobić. W związku z tym, że jest to pies z ulicy, bez szczepień Bartuś przebywa w szpitalu, a nie w hotelu, koszt jednej doby to 28 zł. Dziś poprosiłam, żeby go zaszczepili na wściekliznę. Bartuś jest bardzo przyjacielski, kocha głaski i sam nadstawia się do miaziania. Macie jakiś pomysł co mam z nim zrobić? Ja niestety nie dam rady opłacać pobytu Bartusia w szpitalu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Bartuś wygląda na tych zdjęciach na większego, niż jest w rzeczywistości, psa ;).
Becia,nie ma na razie szans na żaden dt dla niego? Ja zapłacę za pierwszą dobę pobytu w szpitaliku i lekarza,tak jak obiecałam.Ale co dalej:roll:?[/QUOTE]

Ala dziękuję bardzo, sama się martwię co dalej .. w schronie panuje nosówka, nie mogę go tam oddać :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']dziewczyny może załóżcie wątek, deklaracje zawsze się jakieś zbiorą ;) porozsyłam zaproszenia, zrobi się jakiś bazarek, coś wymyślimy.[/QUOTE]

Tez mi sie wydaje,ze to dobry pomysl
pewnie duzo tych deklaracji nie bedzie,ale przeciez liczy sie i przyda kazdy grosik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Czy zwierzęta od Pani jedzą wszystkie karmy, czy trzeba lupić jakiś określony rodzaj? Czy rzeczy jedzeniowe i chemiczne dla ludzi tez są potrzebne? Mam zamiar zebarać paczkę w następnym tygodniu, dlatego pytam:)[/QUOTE]
Kotki wiem,ze jedza whiskas w kazdej postaci
o psiaki zapytam
co do jedzenia dla ludzi,to potrzebne podstawowe produkty: ryz,makarony,maka,olej

Link to comment
Share on other sites

już założyłam Bartusiowi wydarzenie na dogo

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237232-Co-lepsze-schronisko-czy-ulica-Bartuś-piesek-z-dworca-pkp-w-Lublinie[/URL]

błagam udostępniajcie go

na fb też ma wydarzenie

[IMG]http://i45.tinypic.com/2gwswuf.jpg[/IMG]

w takiej klateczce siedzi Bartuś :(

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Czy zwierzęta od Pani jedzą wszystkie karmy, czy trzeba lupić jakiś określony rodzaj? Czy rzeczy jedzeniowe i chemiczne dla ludzi tez są potrzebne? Mam zamiar zebarać paczkę w następnym tygodniu, dlatego pytam:)[/QUOTE]
Krystyna prosi o proszek do prania,jesli mozna.A psiaki jedza pedigree,staruszka i staruszek Kruszynek-Pikus i Kajtus/to te w domu/jedza taka karme,jak maja oczywiscie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']już założyłam Bartusiowi wydarzenie na dogo

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237232-Co-lepsze-schronisko-czy-ulica-Bartuś-piesek-z-dworca-pkp-w-Lublinie[/URL]

błagam udostępniajcie go

na fb też ma wydarzenie

[IMG]http://i45.tinypic.com/2gwswuf.jpg[/IMG]

w takiej klateczce siedzi Bartuś :([/QUOTE]
[B]Merryjanee prosze wysylaj zaproszenia na watek[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...