Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Olga7']Chętnych do pisania propozycji tekstów nie bylo chyba,nic chyba jakoś nie dotarło. Nie bylo więc w czym wybierać . Ale b.możliwe ,że ktoś juz jednak napisal i wyslal proponując p.Krystynę ,gdyż te widoczne na stronach teksty zgloszeń są z wczesniejszego okresu zgloszeń-z 16.IX ostatnie strony.Napisalam wczoraj, jak umialam .Pretensji nikt mieć nie może.Każdy mógl napisać ,ale tylko pierwsze zgloszenie danego kandydata jest brane pod uwagę.Po paru perypetiach napisany przeze mnie tekst zgłosila/wyslala jedna ze znajomych Dory i Krystyny.Jesli wśrod wielu propozycji /w tamtym roku bylo ok.4 tys. proponowanych kandydatów aż ! / sylwetka p.Krystyny nie zostanie zauważona i nie dostanie się Ona do tej 9 osob wybranych do II etapu konkursu-to ja nie jestem winna-zaznaczalam z gory Dorze i tu podkreślam także.Trzeba bylo cioteczki drogie pisać ,a teraz już za pózno .Na drugi rok musimy dużo wcześniej nad tym pracowac.
Trzymajmy jednak kciuki i życzmy szczęscia p.Krystynie!! Może los i Komisja będą łaskawe dla tej wyjątkowej kobiety cale niemal życie ratującej wiele różnych zwierząt ? OBY !![/QUOTE]

wspaniale, że napisałaś! płakałam czytając....
teraz trzymajmy kciuki!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Chętnych do pisania propozycji tekstów nie bylo chyba,nic chyba jakoś nie dotarło. Nie bylo więc w czym wybierać . Ale b.możliwe ,że ktoś juz jednak napisal i wyslal proponując p.Krystynę ,gdyż te widoczne na stronach teksty zgloszeń są z wczesniejszego okresu zgloszeń-z 16.IX ostatnie strony.Napisalam wczoraj, jak umialam .Pretensji nikt mieć nie może.Każdy mógl napisać ,ale tylko pierwsze zgloszenie danego kandydata jest brane pod uwagę.Po paru perypetiach napisany przeze mnie tekst zgłosila/wyslala jedna ze znajomych Dory i Krystyny.Jesli wśrod wielu propozycji /w tamtym roku bylo ok.4 tys. proponowanych kandydatów aż ! / sylwetka p.Krystyny nie zostanie zauważona i nie dostanie się Ona do tej 9 osob wybranych do II etapu konkursu-to ja nie jestem winna-zaznaczalam z gory Dorze i tu podkreślam także.Trzeba bylo cioteczki drogie pisać ,a teraz już za pózno .Na drugi rok musimy dużo wcześniej nad tym pracowac.
Trzymajmy jednak kciuki i życzmy szczęscia p.Krystynie!! Może los i Komisja będą łaskawe dla tej wyjątkowej kobiety cale niemal życie ratującej wiele różnych zwierząt ? OBY !![/QUOTE]

W imieniu Krystyny i swoim dziękuję Ci bardzo,że wysłałaś to zgłoszenie.
[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/135817-merryjanee"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=135817&dateline=1346274470[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/135817-merryjanee"][B]merryjanee[/B][/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-online.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/2dogomaniak.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]


DołączyłJun 2012PrzeglądaJaworznoPosty349

[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B]

[INDENT] Powiedzcie mi czy bardziej potrzebna karma adult czy senior czy moze puppy dla kotów i dla psów, bo nie wiem co najbardziej trzeba
a może potrzebna jakaś specjalistyczna karma ?

[/INDENT]


[/QUOTE]
Jutro zadzwonię dom Krystyny i dowiem się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']okej fajnie i od razu proszę adres Krystyny na pw :)[/QUOTE]
Wysłałam na pw adres Krystyny. Ona wolałaby - jeśli można - karmę dla kotów,bo dla psów ma jeszcze,dostała ostatnio 10kg. Ma koty w różnym wieku, starsze i młodsze.Może wypośrodkować o adult niech będzie?

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie Pania, tak więc kupiłam :
suchą karmę Farmina - 1,5 kg x 2 + 600 g gratis = 3,6 kg = 39,00
14 x puszka PET po 410g każda (wybrałam taką karmę, ponieważ była dużo tańsza od animondy, a zawierała tyle samo mięsa, więc po co przepłacać :) kierowałam się składem przy zakupie) 14 x 2,49 = 34,86

Razem : 73,86 :)
Na poniedziałek powinno być, mam nadzieję, że kociakom na trochę starczy i że będzie im smakowało :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']podobno dzisiaj miała dojść przesyłka ;> czy tak się stało ?[/QUOTE]

Tak się stało:lol:,Krystyna i jej koty serdecznie dziękują:loveu:.
[QUOTE]diana79
ja mogę poogłaszać kociaki tylko potrzebuje jakieś info o nich, płeć, wiek jakieś jedno czy dwa zdania i kontakt bo bez tego nie da radę ogłaszać a kotki są śliczne i może znalazły by nowe domki [/QUOTE]
[QUOTE]merryjanee
ja także chętnie porobię ogłoszenia. w najbliższym czasie robię bazarek, z którego 50% dochodu przeznaczam na karmę dla psiaków i kociaków p. Krystyny [/QUOTE]
A propos ogłoszeń, nie wiem co napisać; prawie wszystkie koty z wcześniej wstawionych zdjęć, są miłe,lgną do człowieka,chętnie przebywają w domu.
Prawie wszystkie, bo mała rudo-bura Zuzia jest jeszcze trochę nieufna, natomiast piękna,czarno-biała Olga też jest miła owszem,ale ma typowo koci charakter,nie lubi innych kotów,jest indywidualistką.Wszystkie zachowują w domu czystość.

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']wspaniale, że napisałaś! płakałam czytając....
teraz trzymajmy kciuki!!!!!![/QUOTE]
Mam domyślać się cioteczko,że czytalas ten skromny tekst zgloszenia p.Krystyny do konkursu,pisany z duszą ma ramieniu z racji poczucia dużej odpowiedzialności jednak ? Czy tez piszesz to w odniesieniu do tego wątku? Tak tylko pytam.
Przepraszam,że nie pisalam dość długo,ale dopiero wczoraj wrócilam do domu po prawie 2 tyg. a nie mialam dostępu do neta.Dziękuję Wam cioteczki za każde miłe slowo i dodawanie otuchy oraz nadziei nam wszystkim ,by jednak postawa życiowa p.Krystyny zostala zauważona i należycie doceniona przez komisję konkursu.
Jednak marketing i nastawienie na reklamę oraz medialność i przebojowość wybranych do II etepu nielicznego grona wybranych uczestników mija się najwyrażniej z naszym poczuciem uznania ,szacunku i doceniania walki i postaw prawdziwych bohaterskich ludzi -jak choćby p.Krystyna poświecających swoje zdrowie i sily oraz dających dowody odwagi w walce z krzywdą zwierząt a także i ludzi .
Nie traćmy jednak nadziei i mam nadzieję ,że w przyszlym roku wspolnymi siłami jakoś skuteczniej powalczymy o uhonorowanie i wyróżnienie Krystyny,gdyż to tacy wlasnie ludzie winni być należycie doceniani i pokazywani jako wzór prawdziwego człowieka szanującego każde żywe stworzenie i niosącego pomoc i ratunek o każdej porze dnia czy nocy.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Tak się stało:lol:,Krystyna i jej koty serdecznie dziękują:loveu:.


A propos ogłoszeń, nie wiem co napisać; prawie wszystkie koty z wcześniej wstawionych zdjęć, są miłe,lgną do człowieka,chętnie przebywają w domu.
Prawie wszystkie, bo mała rudo-bura Zuzia jest jeszcze trochę nieufna, natomiast piękna,czarno-biała Olga też jest miła owszem,ale ma typowo koci charakter,nie lubi innych kotów,jest indywidualistką.Wszystkie zachowują w domu czystość.[/QUOTE]

ogłaszać na Lublin czy na Warszawę? i jakie podać dane kontaktowe do ogloszeń?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Mam domyślać się cioteczko,że czytalas ten skromny tekst zgloszenia p.Krystyny do konkursu,pisany z duszą ma ramieniu z racji poczucia dużej odpowiedzialności jednak ? Czy tez piszesz to w odniesieniu do tego wątku? Tak tylko pytam.
Przepraszam,że nie pisalam dość długo,ale dopiero wczoraj wrócilam do domu po prawie 2 tyg. a nie mialam dostępu do neta.Dziękuję Wam cioteczki za każde miłe slowo i dodawanie otuchy oraz nadziei nam wszystkim ,by jednak postawa życiowa p.Krystyny zostala zauważona i należycie doceniona przez komisję konkursu.
Jednak marketing i nastawienie na reklamę oraz medialność i przebojowość wybranych do II etepu nielicznego grona wybranych uczestników mija się najwyrażniej z naszym poczuciem uznania ,szacunku i doceniania walki i postaw prawdziwych bohaterskich ludzi -jak choćby p.Krystyna poświecających swoje zdrowie i sily oraz dających dowody odwagi w walce z krzywdą zwierząt a także i ludzi .
Nie traćmy jednak nadziei i mam nadzieję ,że w przyszlym roku wspolnymi siłami jakoś skuteczniej powalczymy o uhonorowanie i wyróżnienie Krystyny,gdyż to tacy wlasnie ludzie winni być należycie doceniani i pokazywani jako wzór prawdziwego człowieka szanującego każde żywe stworzenie i niosącego pomoc i ratunek o każdej porze dnia czy nocy.[/QUOTE]
Olga,Krystyna nie przeszla do II etapu,zaden zwierzolubny nie przeszedl.Szkoda,wielka szkoda,zaslugiwala na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Olga,Krystyna nie przeszla do II etapu,zaden zwierzolubny nie przeszedl.Szkoda,wielka szkoda,zaslugiwala na to.[/QUOTE]

Wiem o tym,gdyż wczoraj przeglądalam wykaz tych ,ktorzy przeszli do II etapu.
Stąd te wnioski ,jakie wielu z nas nasuwają się ,iż bardziej tu chodzi o naglośnienie samych organizatorów i reklamowanie ich w mediach przy okazji tego konkursu -tym bardziej ,że nagrody są jednak b.wysokie a to przyciąga ludzi,zatem jest dużo odbiorców reklam banku BPH i pozostalych organizatorów -fundatorów nagród .
Jesli chodzi o medialność to zasługi Krystyny i jej postawa mogly być tu dobrze wykorzystane ,także ze względu na ten tytul -odznaczenie jako Kociarza Roku 2010 .gdyż tytuł ten byl wczesniej przyznawany wielu znanym i zasłużonym Polakom.Wsrod tej 12 w II etapie powinna być choć jedna osoba z grona obrońców zwierząt i to taka zasłużona od lat by dawać spoleczenstwu dobry przyklad traktowania i szanowania oraz ratowaniua zwierząt ,ktore same nie obronią się i są od nas zależne. Nie od nas to jednak zależy,niestety tylko od organizatorów konkursu.

[B][URL]http://www.zwyklybohater.pl/[/URL][/B]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

No tak,katolickie u nas spoleczenstwo,zwierzeta maja gdzies,tylko falsz i obluda,ludzi prawdziwie i madrze wierzacych jest malo.
Bezmyslnosc w wierze,oj duzo moglabym powiedziec na ten temat..................
osoba,ktora cale zycie poswiecila na ratowanie zwierzakow nie zostanie doceniona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...