Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Zgłoszenie na zwykłego bohatera jest jedno, przez formularz na stronie. Trzeba napisać dobry tekst, można wstawić parę chwytających za serce zdjęć. Jest na to czas do 28.10. Gdyby jury wybrało ją do drugiego etapu, wtedy będzie głosowanie internautów. Trzeba będzie zrobic porządną akcję. Narazie rzuciła mi sie w oczy Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. Więc w razie w, też będą brani pod uwage wśród zwierzolubów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']spróbowac mozna nic sie nie stanie jak nie przejdzie do drugiego etapu[/QUOTE]

Też tak uważam. Przeczytałam właśnie regulamin i dowiedziałam się,że osoba zgłaszająca też będzie uczestniczyć niejako w tym konkursie. Chodzi o wywiady w mediach, ewentualne wystąpienie podczas finału itp. Ja się do tego na pewno nie nadaję,ale rozmawiałam z kudlataja,która zna Krystynę b.dobrze i wie o niej wszystko. Umówiłyśmy się na jutro na rozmowę na ten temat. No i jeszcze Krystyna musi wyrazić zgodę, na razie nikt jej nie mówił o zamiarze zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ja mogę poogłaszać kociaki tylko potrzebuje jakieś info o nich, płeć, wiek jakieś jedno czy dwa zdania i kontakt bo bez tego nie da radę ogłaszać a kotki są śliczne i może znalazły by nowe domki[/QUOTE]

[QUOTE]merryjanee
ja także chętnie porobię ogłoszenia. w najbliższym czasie robię bazarek, z którego 50% dochodu przeznaczam na karmę dla psiaków i kociaków p. Krystyny [/QUOTE]
Dziękuję dziewczyny:loveu::loveu:, skontaktuję się z Krystyną i podam jakieś informacje.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233907-Ciuchy-firanki-portfele-i-wiele-innych-na-2-cele%21-do-31-10-%29?p=19848837#post19848837[/URL]

Moje drogie Panie !!
Zapraszam na bazarek, z którego 50% zysku przekażę na karmę i inne potrzeby psiaków i kociaków p. Krystyny !! : )
rozgłaszajcie, zapraszajcie, dodajcie ten link na FB, tak aby najwięcej rzeczy się sprzedało i żebym mogła zamówić coś dla podopiecznych p. Krystyny

Edited by merryjanee
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Też tak uważam. Przeczytałam właśnie regulamin i dowiedziałam się,że osoba zgłaszająca też będzie uczestniczyć niejako w tym konkursie. Chodzi o wywiady w mediach, ewentualne wystąpienie podczas finału itp. Ja się do tego na pewno nie nadaję,ale rozmawiałam z kudlataja,która zna Krystynę b.dobrze i wie o niej wszystko. Umówiłyśmy się na jutro na rozmowę na ten temat. No i jeszcze Krystyna musi wyrazić zgodę, na razie nikt jej nie mówił o zamiarze zgłoszenia.[/QUOTE]
Jesli zglaszająca osoba ma obowiazek uczestniczenia w roli menadżera jakby,to tym bardziej powinna to być osoba,która ma doskonalą orientację w dzialalności p.Krystyny i ma z nią częsty kontakt także osobisty.Czyli wypada na Was cioteczki z Zamościa ,Lublina i okolic Waszych. A zgody na swoje kandydowanie chyba p.Krystyna udzieli.Byle tylko udalo sie przejsc Jej do drugiego etapu konkursu i pokonać konkurencję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga7']Jesli zglaszająca osoba ma obowiazek uczestniczenia w roli menadżera jakby,to tym bardziej powinna to być osoba,która ma doskonalą orientację w dzialalności p.Krystyny i ma z nią częsty kontakt także osobisty.Czyli wypada na Was cioteczki z Zamościa ,Lublina i okolic Waszych. A zgody na swoje kandydowanie chyba p.Krystyna udzieli.Byle tylko udalo sie przejsc Jej do drugiego etapu konkursu i pokonać konkurencję.[/QUOTE]
Ja na menadżera nie nadaję się; jakieś wywiady itp to nie dla mnie. Myślałam o kudlataja,nawet wstępnie z nią rozmawiałam,miała też przeczytać regulamin i odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Osoba zgłaszająca czyjąś kandydaturę do tytułu jest uczestnikiem,czyli musi być pod telefonem,dyspozycyjna dla mediów,musi liczyć się z koniecznością wystąpienia przed kamerami... Magda czyli kudlataja jak najbardziej się do tego nadaje,jest - można powiedzieć- medialna,ale chyba niestety z różnych względów nie zdecyduje się:shake:.
Tekst zgłoszenia musi być wyjątkowy,aby zwrócił na siebie uwagę jurorów.Wg mnie to połowa sukcesu. Jest dużo zgłoszeń nijakich po prostu,ten nie mógłby być podobny. Trzeba tutaj dużej umiejętności ujęcia tego wszystkiego,co chce się napisać o Krystynie.
Co mogą napisać osoby,które jej nie znają?
Jeżeli kudlataja nie napisze,to chyba nic z tego nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Tylko czas leci......
a i tekst trzeba ulozyc.
Moze dobrze by bylo,zeby kazdy na watku napisal kilka zdan i z tego ulozyc tekst.
Szkoda ,zeby taka kasa przepadla,
jak bedzie tekst,to Magda tylko wstawi,ale najpierw trzeba napisac.[/QUOTE]
Myślę o tym caly czas ,by choć podeslać na dniach kilka zdań od siebie -moze akurat nadadzą się do wykorzystania. Jednak stanowczo odradzam pisanie takich propozycji tekstów na wątku .Chocby dlatego ,by forma czy ujęcie profilu p.Krystyny /a chocby tylko kilka zdań/ nie zostaly wykorzystane przez inne osoby zglaszające inną osobę . Jesli pisać swoje propozycje tekstów -to tylko na pw czy maila a osoba zglaszająca Krystynę niech konsultuje się najwyżej też ta drogą albo telefonicznie z gronem cioteczek z Zamościa i woj.Lubelskiego. Uwazam ,że tak będzie bezpieczniej i korzystniej dla naszej kandydatki niż opisywanie wszystkiego na forum ,gdzie dostęp może mieć każdy.
Jesli Kudlataja może napisać taki tekst /z pomocą innych choćby / a nie może z jakiegoś ważnego powodu być takim zglaszającym -to może niech to zgloszenie wysle uzgodniona i zaakceptowana przez Dorę i i inne cioteczki z Waszego regionu -inna osoba -np.Ingrid czy Lucyna albo Funia ? Dora i pozostale cioteczki będzicie wiedzialy ,komu to zaproponowac i kto może tym zgloszeniem oraz prezentacją sylwetki p.Krystyny . Sama Dora chyba nie znajdzie na to czasu i sil -ma za dużo obowiązkow i pracy w domu i na swoim terenie,jak wiemy i pisala mi o tym. Jednak może b.pomóc w tworzeniu tego tekstu zgloszenia i opisania dzialności p.Krystyny.
Bedzie to bardzo istotne i pomocne na pewno w dobrym opracowaniu tekstu zgloszenia p.Krystyny w tym konkursie. Trzeba chyba tel.pilnie ustalać wszystko -inaczej drogą pw tylko -zwyczajnie można nie zdążyć !!
Zostalo już tylko 4 dni -a to strasznie malo !!!

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że warto na początek napisać chociażby od punktów, co chcecie by było w tym tekście o p. Krystynie... I co powinno być ;).
Wtedy będzie łatwiej napisać tekst. Proponuję też, by opierając się na tych informacjach zawartych w jednym poście każdy, kto czuje się na siłach napisał tekst o p. Krystynie i wybierze się najlepszy. Ja też może bym coś pomyślała, ale potrzebujemy zebrania wszystkich info w jednym miejscu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A ja myślę, że warto na początek napisać chociażby od punktów, co chcecie by było w tym tekście o p. Krystynie... I co powinno być ;).
Wtedy będzie łatwiej napisać tekst. Proponuję też, by opierając się na tych informacjach zawartych w jednym poście każdy, kto czuje się na siłach napisał tekst o p. Krystynie i wybierze się najlepszy. Ja też może bym coś pomyślała, ale potrzebujemy zebrania wszystkich info w jednym miejscu ;)[/QUOTE]
Chętnych do pisania propozycji tekstów nie bylo chyba,nic chyba jakoś nie dotarło. Nie bylo więc w czym wybierać . Ale b.możliwe ,że ktoś juz jednak napisal i wyslal proponując p.Krystynę ,gdyż te widoczne na stronach teksty zgloszeń są z wczesniejszego okresu zgloszeń-z 16.IX ostatnie strony.Napisalam wczoraj, jak umialam .Pretensji nikt mieć nie może.Każdy mógl napisać ,ale tylko pierwsze zgloszenie danego kandydata jest brane pod uwagę.Po paru perypetiach napisany przeze mnie tekst zgłosila/wyslala jedna ze znajomych Dory i Krystyny.Jesli wśrod wielu propozycji /w tamtym roku bylo ok.4 tys. proponowanych kandydatów aż ! / sylwetka p.Krystyny nie zostanie zauważona i nie dostanie się Ona do tej 9 osob wybranych do II etapu konkursu-to ja nie jestem winna-zaznaczalam z gory Dorze i tu podkreślam także.Trzeba bylo cioteczki drogie pisać ,a teraz już za pózno .Na drugi rok musimy dużo wcześniej nad tym pracowac.
Trzymajmy jednak kciuki i życzmy szczęscia p.Krystynie!! Może los i Komisja będą łaskawe dla tej wyjątkowej kobiety cale niemal życie ratującej wiele różnych zwierząt ? OBY !!

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

W życiu nigdy żadna z nas nie pomyśli, że cokolwiek jest Twoją winą Olga. Super, że cokolwiek napisałaś, może się uda, a jak nie to faktycznie trzeba za rok zacząć myśleć wcześniej.

Poproszę te zdjęcia i dane kociaków/psów do ogłoszeń jak jest taka możliwość, chętnie w wolnej chwili się tym zajmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...