Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='merryjanee'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205571-Proszę-o-pomoc-psom-pani-Krystyny[/URL]

a to jest wątek też Pani Krystyny czy to nie ta sama Pani ?
spróbuję jeszcze coś skombinować z tych zdjęć co tutaj są[/QUOTE]
Nie, to nie ta sama. :) Chyba imię Krystyna przypisane jest miłośniczkom zwierząt ;) Sama znam jeszcze jedną prywatnie, ale ona na razie jeszcze daje radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']może tak być, ale niech kupi za stówę conajmniej - dołożę :)

ja swoim pieskom zamawiam w sklepie zooexpress, za wysyłkę nie płacę, kurier przywozi mi do domu - o takim zakupie myślałam, ale można i tak - byle karma była, a sposób zakupu wybierzcie najdogodniejszy dla Was :)

a co do banerka - piekny i chwytający za serce, ale za wysoki ( raz mi podpis usunęli, więc wiem ;)
trzeba sprawdzić w regulaminie, jaka jest maksymalna wysokość banerka umieszczanego w podpisie na dogo, to w pikselach jest podane, nie pamietam ile, ale na pewno mniej, niż ma ten ( żal zmniejszać, piekny! ale "dura lex, sed lex" :( )[/QUOTE]
Mari, nie chciałam Cię obarczać, wiem, że masz tyle psów, ale jeśli jest tak jak piszesz, że nie ma opłat za przesyłkę, to może być jak Ty napisałaś :) Jeśli możesz zamówić karmę, to byłoby super :) Kudlata też jest zalatana...
Dałoby się zamówić trochę mokrej karmy? czy tylko sucha wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Nie zmiescil sie .
Tak mi wypisalo :Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków [I]łącznie[/I] z tagami BB code.[/QUOTE]
Mi weszło, Tobie też powinno, bo nie masz przecież nic w podpisie?

A tak na marginesie, piękny ten banerek merryjanee :) dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy"][IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/218525/banerek-Krysia-2_128.gif[/IMG][/URL]

co myślicie ?[/QUOTE]

jak się Wam podoba to działa to tak :
klikacie na baner prawym przyciskiem myszy 'pokaz obrazek'
potem w poscie klikacie 'wstaw obrazek' i wtedy kopiujecie link ze strony obrazka (czyli ten ktory Wam sie wyswietli po kliknieciu 'pokaz obrazek').
Następnie klikacie dwa razy na obrazek który się wstawił i klikacie 'link' i tam wklejacie adres linku do tego watku.
I tak oto klikajac na banner bedzie przenosiło od razu do tego wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Może artykuły z prasy ,gdzie opisuje się zaslugi p.Krystyny jako obrończyni zwierząt od 30 lat ,przy okazji przyznania tytułu "Kociarza Roku" pomoże w pozyskiwania pomocy samej p.Krystynie i jej podopiecznych zwierząt ? Trudna sytuacja w jakiej znalazla się jest w dużej mierze wynikiem zaangażowania w ratowanie zwierząt oraz ponoszenia kosztów utrzymania i leczenia swych ratowanych podopiecznych. Publikacje/artykuły prasowe o zaslugach i dzialalności moga wspomóc apele o pomoc p.Krystynie i jej zwierzętom- ukazując jej dzialania i zaslugi. Jednak nie wiem,czy byłoby można upubliczniac w tym kontekscie nazwisko i fot.,czy p.Krystyna nie mialby nic przeciwko temu.Sytuacja jest b.trudna i każda pomoc się liczy a ukazanie zasług ,dobrego serca oraz poświecenia p.Krystyny walczącej 30 lat o ratowanie zwierząt może zachęcić innych Polaków by wspomóc ją samą i jej zwierzęta.
Edit: Wstawialam tu wtedy linki do art.z Rzeczpospolitej :
[url]http://www.rp.pl/artykul/612865.html[/url]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Mialam na mysli artykuly nie tylko w lokalnej prasie ,ale i w Rzeczpospolitej ,gdzie piszą o p.Krystynie w kontekscie Nagrody Kociarza Roku .
Dzięki takim szerszym informacjom z prasy zaslugi p.Krystyny mogą poznać i docenić inni ludzie,ktorzy być może będą mogli pomóc w tej trudnej sytuacji,tak na Dogomanii jak i np.FB .
[url]http://www.rp.pl/artykul/612865.html[/url]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Mari, nie chciałam Cię obarczać, wiem, że masz tyle psów, ale jeśli jest tak jak piszesz, że nie ma opłat za przesyłkę, to może być jak Ty napisałaś :) Jeśli możesz zamówić karmę, to byłoby super :) Kudlata też jest zalatana...
Dałoby się zamówić trochę mokrej karmy? czy tylko sucha wchodzi w grę?[/QUOTE]

zobaczę, bo mokrej jeszcze nigdy nie zamawiałam - gotuję moim pieskom ryż z kurczakiem :)

Link to comment
Share on other sites

na zooplus.pl jak się zrobi zamówienie powyżej 99 zł to przesyłka gratis, ja już parę razy zamawiałam i polecam, jeśli zamówienie by zostało zrobione z mojego konta to jakieś punkty mi się naliczą i jak się zbierze więcej to mogę wybrać coś tam dodatkowo za darmo, a jeśli nie to można zrobić zamówienie jako nowy klient i jest 10 % zniżki.
Apropos jeszcze całej sytuacji.. tak myślę nad tym co by tu zrobić i może dałoby się Panią Krystynę zgłosić do tego konkursu z krakvetu, albo napisać do jakichś sklepów internetowych o wysyłkę jakichś karm, próbek czy np. przeterminowanych rzeczy, których już nie mogą sprzedać, a coś z tym zrobić muszą.
Akurat w psich karmach przeterminowane nie znaczy 'niejadalne', więc myślę, że mogłoby z tego coś być.
Śledźcie tablica.pl gumtree.pl tam często ludzie chcą coś oddawać za darmo (ewentualnie za koszty przesyłki) i myślę, że takie coś się opłaca. Już widziałam jedno takie ogłoszenie.
Można też wypełnić formularze w imieniu p. Krystyny na whiskas i pedigree, gdzie może dostać darmowe wyprawki dla psa i kota, nie za dużo jedzenia, ale zawsze to coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']na zooplus.pl jak się zrobi zamówienie powyżej 99 zł to przesyłka gratis, ja już parę razy zamawiałam i polecam, jeśli zamówienie by zostało zrobione z mojego konta to jakieś punkty mi się naliczą i jak się zbierze więcej to mogę wybrać coś tam dodatkowo za darmo, a jeśli nie to można zrobić zamówienie jako nowy klient i jest 10 % zniżki.
Apropos jeszcze całej sytuacji.. tak myślę nad tym co by tu zrobić i może dałoby się Panią Krystynę zgłosić do tego konkursu z krakvetu, albo napisać do jakichś sklepów internetowych o wysyłkę jakichś karm, próbek czy np. przeterminowanych rzeczy, których już nie mogą sprzedać, a coś z tym zrobić muszą.
Akurat w psich karmach przeterminowane nie znaczy 'niejadalne', więc myślę, że mogłoby z tego coś być.
Śledźcie tablica.pl gumtree.pl tam często ludzie chcą coś oddawać za darmo (ewentualnie za koszty przesyłki) i myślę, że takie coś się opłaca. Już widziałam jedno takie ogłoszenie.
Można też wypełnić formularze w imieniu p. Krystyny na whiskas i pedigree, gdzie może dostać darmowe wyprawki dla psa i kota, nie za dużo jedzenia, ale zawsze to coś.[/QUOTE]

z konkursem Krakvetu to warto pomyśleć, choć ostatnie dwa miesiące głosowania nie napawają optymizmem :(

jaka karmę najlepiej zamówić?
możesz zamówić za około 100zł na swoje konto, podać adres do wysyłki do pani Krystyny, a dane do faktury ( najlepiej płatnej przelewem) do stowarzyszenia: Stowarzyszenie Help Animals, ul. Sienkiewicza 10A, 55-320 Malczyce NIP 9131603838

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']A to ja po prostu tylko robię zamówienie, a wy już płacicie i wszystko.
przeglądnijcie sobie jakie tam są karmy, najlepiej po promocjach.
chcemy bardziej dla kotów czy dla psów ??[/QUOTE]


to już zdecydują dziewczyny pomagające bezpośrednio - one wiedzą, co najbardziej się przyda



[quote name='merryjanee']nie znam się na kocich karmach, ale przeglądając wszystkie promocje na stronie ta wydała mi się najfajniejsza :
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/smilla/smilla_karma/231169[/URL][/QUOTE]

jedyny kot, jaki u mnie mieszka ( z 12 psami ;)) jest na RC Urinary, więc o kocich karmach nie wiem nic niestety

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/catessy/pakiet_probny_catessy/279843[/url] jeszcze tutaj jakies pakiety próbne, widzę, że też w dobrej cenie.

to niech dziewczyny przeglądną tą stronę i wybiorą co trzeba.
Jest jeszcze jeden fajny zoosklep internetowy : [url]http://sznupa.pl/index.php[/url]
tu dostawa darmowa od 79 zł i też mam konto, mogę zrobić zamówienie

więc niech przeglądną obie strony i wybiorą gdzie się bardziej opłaca.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Krystyna,mowilam,ze jest 100zl i co chcialaby za to kupic.
Otoz wszystkiego po trochu,sucha karme,puszki dla kotow i zwirek,ktorego bardzo potrzebuje,bo nie wszystkie kotki to czyscioszki i nie wszystkie zachowuja czystosc,wiec ten przykry zapach w mieszkaniu,wiadomo,nie do wytrzymania.
Mari,bardzo Ci dziekuje za dorzucenie 50zl:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...