Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

a weź ludzie beznadziejni... ja mówiłam że trzeba od początku psu granice wyznaczać, a tu było tiutianie, tulenie, a potem przyjechały dzieciaki na święta i Harley warczał na nie i nie dopuszczał do babki, albo wlazł na łóżko i nie chciał zejść i warczał - i można tłumaczyć, że to wszystko jest do przepracowania - Lala u Ani Szkodziak też na początku pokazywała rogi i próbowała dzieci nie dopuszczać do Anki, ale przepracowali to i jest super teraz, a tu nie było chęci pracy - chęć pracy i obietnice były tylko jak chcieli psa... a jak się pojawiły schody to już prysło jak bańka mydlana; mnie się od razu odechciewa wszystkiego jak są takie akcje bo już nie wiadomo jak z ludźmi gadać - zawsze na wszystko potakują, zgadzają się, udają że rozumieją... fuj

 

Link to comment
Share on other sites

Kurde aż spojrzałam w net - sedalin jest żółtopomarańczowy. Mój jest mocno zielony. Podobno to coś najlepszego co można dać psu. Nie mam oryginalnego opakowania - mam w małą strzykawkę nałożone i mam nałożyć na dziąsła pod fafle. Ja chodzę do wetów co hodują sznaucery. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AnkaG napisał:

Kurde aż spojrzałam w net - sedalin jest żółtopomarańczowy. Mój jest mocno zielony. Podobno to coś najlepszego co można dać psu. Nie mam oryginalnego opakowania - mam w małą strzykawkę nałożone i mam nałożyć na dziąsła pod fafle. Ja chodzę do wetów co hodują sznaucery. 

super, to sileo - daj znać czy zadziałało

 

10 minut temu, Sara2011 napisał:

Sztama śliczna i jaka radosna. Dobrze, że piętno Radys aż tak bardzo nie odbiło się na jej psychice.

jest świetna :D

 

23 minuty temu, Poker napisał:

Wszystkim Futrzakom, życzliwym cioteczkom i wujkom życzymy

nowy Rok 2.jpg

Foksia z psio- kocio - ludzko rodzinką.

Wszystkiego Naj!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...