Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

o retyy POKER dziękiii :) super!! 

Ja dziś jadę do Katowic do CH 3 Stawy popromować nasze psiaki - VIVA robi tam promocję adopciaków przy okazji promocji filmu animowanego Sekretne życie zwierzaków domowych, więc jadę też chociaż na 3 godzinki, wydrukowałam plakaty z Tobin, Tigą, Amisiem i Dyziem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, AnkaG napisał:

Jak Neruś się sprawuje?

info jeszcze ciepłe sprzed chwili: " Do tej pory nie mozna na nic narzekac, jest bardzo grzeczny " :D 

pierwszą nockę zrobił męczącą bo zrywałsię i reagował na każde stuknięcie w bloku, ale już dzisiaj było znacznie lepiej - przyzwyczaić się musi, na spacerach póki co też ok :) jejku no może się uda :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Neruś OK :) oby tak dalej!!! 

Dyzio jest w dt u Małgosi H w Warszawie - nie ma nic wspólnego za sznaucerem poza tym, że jest naszym podopiecznym

Sonia się goi ładnie i koło czwartku/piątku powinna się przeprowadzać

W 3 Stawach - no jak ktoś lubi takie akcje to było fajnie :) ja to dzikus jestem więc ... 

Kredka od piątku wcina już nie papki, a po prostu ryż z warzywami i odrobiną mięsa - i to wcina aż jej się uszy trzęsą - chciałoby się krzyczeć - chwilo trwaj! Każdy dzień dla niej to dar teraz - oby było ich jak najwięcej w takiej dobrej formie jak teraz - zaczęła przybierać na wadze, dopatruję się nowych włosków - nie wiem czy są, czy tylko ja je widzę, ale no ;) no i jest aktywna, już nie śpi tylko, ale chodzi, na spacerach węszy, interesuje się otoczeniem bo wcześniej była odcięta jakby od świata, zawieszała się częściej niż teraz 

W czwartek jadę z Amisiem do Krakowa do okulisty

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze działa na nerki preparat Alkala T lub N firmy Sanum. T jest w tabletkach ,a N w proszku. Można by dać Kredce 2 x dziennie po 1/2 tabletki przez 2 tygodnie, a potem po 1/2 tabletki dziennie przez kolejne 2 tygodnie. U ludzi daje świetne efekty.

Link to comment
Share on other sites

Poker dzięki - poczytam o tym, to na receptę? jak działa?

Ja jestem w szoku że ona się tak zebrała, ale to prawie miesiąc walki i karmienia na siłę, dostaje też duzo tych preparatów obniżających stężenie mocznika, fosforu- sama chyba nie bardzo wierzyłam, że to się uda, ale bardzo chciałam. Teraz żeby taki stan utrzymać - apetyt Kredka ma wielki, wczoraj nawet chwyciła się za suchą karmę nerkową - szok! ale puszki są niejadalne nadal :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z Krakowa niedawno ... padam na pysk :/ niestety u Amisia nie ma dobrych wieści - wg Dra Stefanowicza na 99% nie ma szansy na przywrócenie wzroku, a do tego jest w prawym oku zapalenie błony naczyniowej i musi mieć krople już dożywotnio (tam jest zwichnięta soczewka), żeby nie doszło do jaskry :( mamy możliwość zrobienia badania ERG pod narkozą i wtedy będzie 100% czy lewe oko ma szansę czy rzeczywiście nie ma - koszt badania 250 zł i chyba się zdecyduję je zrobić, bo nie da mi to spokoju, a i przy ogłaszaniu to jest istotne, bo inaczej się mówi ludziom, że chyba nie da się przywrócić wzroku, a inaczej, że na pewno się nie da - chyba, że się da i wtedy już inna sprawa bo będziemy musieli zebrać spora kasę na operację, ale najpierw to badanie - co myślicie? Z Danusia już rozmawiałam i jest tego samego zdania co ja - żeby to sprawdzić i mieć pewność. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...