Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Z wami to nigdu nie wiadomo czy sie wyglupiacie czy pomrocznosc przyszla ;P Szkoda tigi :( ej a ten psiak co u Ciebie na wakacjach jest.... to jesteś pewna ze to wakacje?.może to nowy pomysł na pozbycie się staruszka ;)przynajmniej ma się dobrze :) a jak zorro ? Zarasta coś ?

Link to comment
Share on other sites

Brusek (wakacyjny) wraca do domu za tydzień, miał wracać teraz, ale za gorąco na podróż pociągiem dla niego, więc lepiej żeby poczekał. Nie mam obaw, że go porzucą - a też oczywiście tak się już do niego przywiązałam, że mógłby i zostać :p 

Zorro jest w Warszawie nadal i tam póki co zostaje :) zarasta, skóra wokół oczu ciemnieje coraz bardziej i w ogóle z nieba mu spadła Pani Renata :) 

Kredka ruchliwsza, męczybuła mała - nie odstępuje mnie na krok, wędruje po domu, zaczepia łapką i każe się nosić na rękach <3 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak - Zoruś wygrał los na loterii - nie wiem już czy pisałam, że zabrała go Pani Renata - przyjechała po niego, zabrała, leczy i kocha. Podpisałyśmy umowę tymczasową bo miała wyjechać za granicę w październiku, ale teraz robi wszystko żeby nie wyjeżdżać - dla Zorusia. A spadła mu z nieba bo bardzo mi zależało żeby obejrzał go dr Garncarz, no i tam jest leczony, mial też USG u dra Marcińskiego teraz - są jakieś guzki na wątrobie, ale wg doktora nie są groźne, tylko trzeba kontrolować. 

 

Do nas przyjechał własnie synek Lali - masakra - dawno nie miałam psa w takim stanie - cuchnie jak szambo... przerażony koszmarnie, boi się wszystkiego, sika i sra pod siebie na widok człowieka; siedział w przechowalni od maleńkości, wciśnięty w kąt budy tak, że nawet nie wiedzieli o jego istnieniu. 

to zdjęcie wstawione w lutym 2014 - Lala i on malutki

1899992_612808538787703_564751036_n.jpg

i jakiś miesiąc temu

13457669_1129072513822157_282793730_n.jpg

\13479293_1129072460488829_1150237445_n.jpg

\13479853_1129072503822158_790196206_n.jpg\

 

nie zna nic - ludzi, życia, smyczy... długa droga przed nami oj długa 

Link to comment
Share on other sites

To fajnie ze zorro ma opiekę. Super jakby była już na zawsze ;) a czy synek lali ma jakieś imię? Jak nie to dla pożycia się tego smrodu proponuję Kenzo :) poprzedniemu przyniosło szczęście :) albo Hugo ( Hugo boss) albo calvine :) dasz Monika radę! Na szczęście ma tige na której może się wzorować i ona pokarze mu jaka jesteś dobra :) 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję WATACHA, że tak będzie z tym śmiganiem - bardzo już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła swobodnie go głaskać, tulić

Pani Renata zgłosiła się jakiś czas temu i chciała pomóc któremuś psu, po rozmowie padło na Zoreczka

 

a tymczasem w Czeladzi u Nerusia:

14322672_1272301616127984_6486091470958419867_n.jpg

" Z łobuziaka robi się nam taka przylepa kochana :Djesteśmy po uszy zakochani :) Nero chyba też 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neruś doczekał się kanapki :) Słodka foteczka :) Ale się na pewno cieszysz Wasiu :)

O Zorro było cicho i chyba wstyd nooo wyleciał nam tak jakoś z pamięci ... super, że ma opiekę :) A co z operacja oczek?

No i kciukamy za synka Lali - młody jest szybko pozna świat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...