Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Poduszki współczuję... Ale ryjonka ma boskiego :) Boże nie mogę zaglądać na fb, potrzebuje wygranej w totka na domek... Nie mogę oglądać wazniaka w schronie :( jest ciemniejszy niż brokat ale tak to wygląda identycznie... ten sam lebek, ta sama krecista sierść. I jeszcze ma 10 lat, normalnie patrzę na niego i mam schizy ze brokat wylądował w schronie :( mega jest mi go szkoda :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

będziemy mieć nową olbrzymkę - przyprowadzona do weta do uśpienia bo właściciel przeprowadził się z domu do mieszkania, suka kojcowa, nowi właściciele domu jej nie chcą i ma zniknąć... na szczęście ert nie zgodził się na uśpienie, a w lecznicy w tym momencie była dobra dusza, która napisała do mnie i zorganizowała przejęcie suczki - ma ją zabrać w poniedziałek i będziemy organizować przewiezienie do mnie - jest w Płońsku; suczka ma sztywną tylną łapkę - stare złamanie poskładane tak "pięknie" ... mam nadzieję, że nie ma na imię Tina :p

 

szkoda, że to tak daleko bo chętnie bym ją razem z tą piękna budą przytuliła :P  

Link to comment
Share on other sites

Jest różnica mieszkanie, a domek :).Gdybym mieszkała w domku to bym się pewnie zdecydowała.Pies jest zaniedbany, moje też nie młodnieją.Dwa duże starsze psy, i dwa małe w średnim wieku.Ekstra, bo nie sądzę, żeby tak się na nią "rzucili" od razu.Nie będę nawet poruszać tematu rodziny i sąsiadów ha,ha,ha.Małe to jakieś trzeba wziąć podobne to się nie kapną, bo raczej z czwórką na raz nie wyjdę.

Link to comment
Share on other sites

ja tam jestem optymistką i wiem, że dziewczyna znajdzie domek jakiego całe życie nie miała - już moja w tym głowa, jest sznaucerem - nie mixem więc będzie o niebo łatwiej, a do tego suczką a nie samcem to już o dwa nieba łatwiej ;)

 

od dziś mamy jeszcze jednego podopiecznego - wielkie dzięki dla missieek że pojechała po niego do Końskich - pies od końca sierpnia się tam błąkał, koczował pod jakimś salonem kosmetycznym, zobaczyłam go chyba w środę i oto jest nasz :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...