Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Gdy Ci opadały na ludzi rzeczywicie to miałabyś je już po drugiej stronie półkuli :P  

Wiesz jacy dzwonili o Czakiego?  Normalnie wielki, pluszowy miś....

 

 

 

Tak a'propo. Czaki od dzisiaj rana jest w nowym domu.  Już się boję...  Nie zadzwonię!

Link to comment
Share on other sites

Na razie sie nie cieszymy. Czaimy! 

 

A tak szczerze to jakaś paranoja ludzka no. Dzwonią ludzie o Czakiego. Non stop. Sporo tych ludzi dałoby Teodorowi super dom. Pasuje do nich idealnie. Ale nie, bo Teodor NIE wygląda jak niuf!  Bo mają gdzieś charakter Czakiego. Też nie czytają nic.  Pewnie sie nie znam jak mówię że to pies z charakterkiem. Przecież wygląda jak niuf!  Nie moze być taki. Durnoty im wygaduję. A Teoder sznupowaty wiec maja wizje znowu jakiegoś innego psa.  Totalne pomięszanie z poplataniem.  I nie dociera do nich że cechy charakteru rasy ma pies rasowy. I tu też zdarzają sie odstępstwa i to w rasach modnych dość często!

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaa zwariuję hahaha

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mam dalej prowadzić dokumentację,bo szefowa nic nie pisze.

 

Ja też,ja też czytam codziennie.

 

Nie wiem czy mam dalej prowadzić dokumentację,bo szefowa nic nie pisze.

 

Coś jakoś ostatnio takie troszkę trudne psiaki nam się trafiają.

 

 

 

 

tak tak prowadzić :D ta ostatnia tabelka jest super, liczbowa tez potrzebna będzie, ja ją muszę trochę uzupełnić, ale to .... w wolnej chwili :/

 

masakra jakaś Wam powiem - od wczoraj kaszle mi Ruda, więc już mam wizję, że zaraz zaczną wszyscy - nie mam pojęcia skąd ona wzięła kaszel - jak w sierpniu Rastka nam przywiozła ze schroniska to Ruda nie złapała, a teraz sama z siebie i to taki kaszel jakiego jeszcze nie słyszałam - w nocy znowu nie spałam bo on co chwilę kaszle, więc ją lulałam, ogrzewałam bo pod kołdrą mniej kaszlała, a jak tylko wyłaziła to znowu i znowu - posłałam Jarka w nocy do kuchni po syropek to narobił takiego rabanu, że chyba cały dom zerwał się na równe nogi - wlazł do kuchni razem z bramką (która tam jest od ponad dwóch lat!!!!) - lecę więc tam zobaczyć czy żyje, a ten leży na podłodze i brechta... całe życie z wariatami...

 

 

a wracając jeszcze do telefonów o Teodora to wczoraj dzwoniła pani z pytaniem jakiej płci jest Teodor :D 

Link to comment
Share on other sites

Oby reszta nie zachorowała. A jak łapka Teddego? Przestał gmerać?

 

no kuźwa musiałabym nie wiem co zrobić, żeby reszta nie zachorowała... Teddy hm czasem gmera, czasem nie - ale ostatni patent owijania się sprawdza więc jak memla to tylko ciumka bandaż, fajnie już się opiera na tej łapie coraz częściej - głównie jak pomału idzie albo jak węszy, bo jak zasuwa to na dwóch - szkoda mu czasu na kuśtykanie :p 

 

 

Ale jak jakiej płci? Wiedziała ze ma na imię Teodor? Nawet teos nie brzmi babsko.... o masakra z ludźmi!

 

no ... masakra... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...