Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

VIKI MA DZIŚ URODZINY Dokładnie ROK temu - 3 lipca 2013 r. [URL="https://www.facebook.com/asia.kargul.9"]Asia[/URL] z Marcinem przywieźli z Dąbrowy Tarnowskiej tego małego okruszka. Okrutnie poranioną, zmaltretowaną, chorą Vikusię. Walka o jej zdrowie i życie była ciężka, wielu mówiło, że to nie ma sensu, że "nic z tego nie będzie", że męczarnia - nie mówię, że jest lekko, bo nie jest, ale i tak uważam, że WARTO, że warto było walczyć, żeby widzieć ją teraz taką jaka jest - nigdy nie będzie normalnym, kontaktowym psem, ale cieszy nas każde jej "świadome" spojrzenie, każda interakcja, każdy krok w naszym kierunku. To jeszcze nie jest ostatnie słowo nasze ani VIKI Będzie jeszcze lepiej!
Dzięki wsparciu darczyńców możemy zapewniać jej wszystko czego potrzebuje, jej utrzymanie nie było tanie, operacje, leki, badania - sami nie dalibyśmy rady - DZIĘKUJEMY za ten wspólny rok!!!! Dziękuję też OGROMNIE mojemu Jarkowi, który z cierpliwością godną największego stoika znosi te wszystkie utrudnienia jakie zagościły w naszym domu razem z Vikusią

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10418337_800250600006550_2376553731722933951_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Vikusia sto lat :loveu:


Jak sobie zcasem rpzypominam, ze to ona była tym psem z tego garażu... chyba z miesiac przeciez tam siedziała w takim stanie, sama to az płakac m isię chce. niesamowita metamorfora!

I dziękujemy Monika Tobie, gdyby nie Ty to Viki nie była by w takim stanie dziś. Zasadniczo pewnie w ogóle by jej nie było....

:calus: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

nasza nowa średniaczka Werka
[IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10500571_801054406592836_6933328957160632289_n.jpg[/IMG]

cud mniód i pół godziny po wrzuceniu na fejsa MA DOM :lol: tylko ciachniemy raz dwa i w drogę nad morze :multi: domek znany i kochany :loveu: tam, gdzie był Mario adoptowany z Radys ('), a teraz był tam Gaspar no ale nie dogadywał się ze Sproketem rezydentem, więc pojedzie tam Weruszka :laola:

Link to comment
Share on other sites

Będziesz ryczeć, będziesz. Nie sposób się nie przywiązać (i to podłe odczucie, że pies czuje się znów zdradzony).

Jej minie szybciej, niż myślisz, one szybko wyczuwają, że to już jest TEN dom, a my jesteśmy przejściowi. /tak się pocieszam, ale chyba coś w tym jest/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254110-*-*WAKACYJNY-NIEZBĘDNIK-i-inne-na-sznaucery-do-20-VII-g-22-00-ZAPRASZAMY!-*-*?p=22266930#post22266930[/URL]

Sandra, "ogłosiłabyś" bazarek?[/QUOTE]

Tak jest ;) z tym, ze najwcze sniej jutro;)

[quote name='malawaszka']nasza nowa średniaczka Werka
[IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10500571_801054406592836_6933328957160632289_n.jpg[/IMG]

cud mniód i pół godziny po wrzuceniu na fejsa MA DOM :lol: tylko ciachniemy raz dwa i w drogę nad morze :multi: domek znany i kochany :loveu: tam, gdzie był Mario adoptowany z Radys ('), a teraz był tam Gaspar no ale nie dogadywał się ze Sproketem rezydentem, więc pojedzie tam Weruszka :laola:[/QUOTE]



Super Hiper Hiper ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Będziesz ryczeć, będziesz. Nie sposób się nie przywiązać (i to podłe odczucie, że pies czuje się znów zdradzony).

Jej minie szybciej, niż myślisz, one szybko wyczuwają, że to już jest TEN dom, a my jesteśmy przejściowi. /tak się pocieszam, ale chyba coś w tym jest/[/QUOTE]

dokładnie... dziś na spacerze się powyłam znowu bo ją tak przytuliłam i pomyślałam, że ona jeszcze nie wie, że jutro wsadzę ją w samochód z obcymi ludźmi i zatrzasnę drzwi przed nosem jak ostatnia świnia :placz: ale wizyta dopiero jutro więc ... nie dzielmy skóry na niedźwiedziu czy co tam pasuje... ale no nie mam się do czego przyczepić, nie mam...

Link to comment
Share on other sites

to rano wizyta i jak bedzie na tak to po nią od razu przyjeżdzają?
Współczuwam Monika ale wiesz jak jest... jutro będzie ryk a za miesiąc duma, że jej pomogłas i ma super dom!
a tak poza tym bardzo podoba mi się ta passa dobra! absurd, dzeki, cygan, werka, pepsi i jeszcze tina.... chyba tak dobrego początku wakacji jeszcze nie było bo poczatek wakacji to same bidy porzucone i minimalne adopcje...
Trzymam kciuki za Tinke!!!

A Tina zamieszka w domu z ludzmi? i juz nie bedzie wyła by ja zabrac i pogłaskac tylko będzie mieszkancem domku?

A jak Fado i kastracja?

Link to comment
Share on other sites

Na fb pisałam. Jest już po, otwierany był też kanał prawego ucha.

Byliśmy dziś wieczorem na długim spacerze bez kołnierza (ale za to na smyczy) Mógł do woli wąchać ślady i podlewać krzaczki, bo kołnierz przeszkadzał mu w wwąchiwaniu się w trawę. Czuje się nieźle, apetyt dopisuje, macha kikucikiem ogonka jak się do niego zwracamy, więc chyba dopiero planowo zaliczę kontrolę w poniedziałek rano, przed pracą. Najgorsze jest zdejmowanie i nakładanie kołnierza do posiłków i na spacer, bo trudno przepchać to chore ucho, ale już doba za nami, więc idzie ku dobremu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...