Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

No raczej mało prawdopodobne...

Niektóre suki tak mają. Przypomnij sobie Kisielka. Ona chciała się łajdaczyć non stop- calutką cieczkę. Gdy byłam na wykładach o rozrodzie i o to zapytałam, to dostałam odpowiedź że rozregulowane hormonalnie suki tak mają.  I to się akurat u Kisiela zgadzało. 

Tydzień minął to i wytrzymasz jeszcze półtora- dwa ;)  A Drops głupi nie jest. Może się okzać ze któregoś dnia zachcxe mu sie seksu ;)   I co że wysterylizowany ;) 

Link to comment
Share on other sites

O 4-ej rano włamali mi się do domu przez garaż. Ja spałam na piętrze. Zdązyli tylko torebkę ukraść a w niej wszytkie dokumenty i pieniądze. Uciekli bo Sisi zaczela ujadac na łóżku i sie zerwalam i zeszlam na dół.

Jestem sama nie wiem jak będe funkcjonować... boję sie nocy. :(

Link to comment
Share on other sites

Jest 20 - boję się z psami na spacer pość...

 

najpierw przyjechał patrol a ok. 6 ekipa śledcza - siedzieli prawie do 9-tej.

Robili zdjecia i zbierali odciski palców - nie ma śladu włamania nie wiem jak drzwi od garażu otworzyli. Ja mam na piloty wszystko.

 

Juz o 5-tej zastrzegłam przez internet kartę i za chwilę zadzwoniłam i zastrzeglam dowód osobisty w banku (idzie w sieci do wszystkich banków). Jak czekałam na kolejnych policjantów.

Zalatwiałam cala mase papierów do wydania nowych dokumentów (no jeźdże tylko z paszportem i ksero dokumentów bo miałam jak mi baba w zeszłym roku w tył auta wjechała i robiłam kopie do ubezpieczyciela), byłam na policji po zaswiadczenie. W gminie jak byłam to zglosilam kradzież i unieważnili mój dowód osobisty.

 

Jestem tak roztrzęsiona - zlazłam a mogłam jeszcze w łep dostać ...

Link to comment
Share on other sites

O matko! Anka! 

U nas kiedyś ktoś chodził po placu. Chyba myślał że nadal mam niufy. Na nasze szczęście Pele jest doskonałym stróżem. Tak darł morde i skakał na drzwi, że go w końcu wypuściłam. Oj ktyoś bardzo szybko biegł .... A czarny ktoś deptał mu po piętach. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...