Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='AnkaG']Wasia no co Ty - przecież Monduś nie mógł odpuścić jak przyszedł jakiś wiejski burek do SUCZKI Z JEGO STADA. ...[/QUOTE]

nie wolno tak robić i już... tym bardziej, że Mondy jest niewrażliwy na cieczkowe zapachy więc tu nie o to chodziło... za bardzo mu się spodobało polowanie własnie wróciłam z ekspresowego spaceru bo mnie wqrwili łobuzy - puściłam ich spiętych smyczami dość długimi i jak nie poooszliii za kotem moim Dzikusem tak mogłam sobie do woli zakazywać :angryy: jakiś dzisiaj dzień niedobry - pełnia czy co? złapałam durnoty szybko i poszli do siebie - kara :roll: a kocina moje gdzieś sie schowała :shake: idę poszukać jeszcze bo sie martwię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Znalazłaś kicię? :cool3:[/QUOTE]

na szczęście tak bo już im zapowiedziałam, że jak coś jej zrobili to oddam do schroniska łobuzów :mad:

[quote name='AnkaG']Ale parka się dobrała :diabloti:[/QUOTE]

no... masakra :shake: jutro nie ma puszczania ze smyczy, i pojutrze też nie, i popojutrze też NIE! będzie ćwiczenie smyczowania - mają na własne życzenie o! Bo takie rozpasanie tu jest niedopuszczalne - polowania na żadne zwierzęta nie będzie

Link to comment
Share on other sites

U nas słonecznie, nawet nie zimno (ale ranek był brrr). Jakieś chmury gnają, więc i coś naniosą. Jesień, niestety. Wszystkie pomidory w ciągu ostatnich 3 dni mi zgniły od tej pogody. Jak w przyszłym roku wpadnę na pomysł, żeby posadzić, walnijcie mnie w głowę (dzięki Zerce za sformułowanie). Od 4 lat zapowiadają się ślicznie, a później przychodzi ochłodzenie i zawsze rzuca się grzyb.

Link to comment
Share on other sites

A mnie walnijcie w głowę bo mam ochote adoptowac kota!
Kotka kundelka długowłosa. Wygląda jak miałkun, ale jest minikiem. Ma rok i waży 2,5 kg. Jest miziasta, kuwetkująca i proludzka. I... do tego jest przyzwyczajona do psa!
Mama mi miałczy o kota od jakiegoś czasu.... A ja mam słabość do kudłatych. Kotów też ;)

Link to comment
Share on other sites

E tam.Ja nie narzekam na kociaste.Chociaż zdarzają się momenty,że bym utłukła ale zaraz mi przechodzi.

Marako u nas też diabli wzięli wszystkie pomidory a krzaczki były najfajniejsze od kilku lat.Chyba trzeba skończyć z pomidorami na działce,bo nigdy nic z tego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A mnie walnijcie w głowę bo mam ochote adoptowac kota!
Kotka kundelka długowłosa. Wygląda jak miałkun, ale jest minikiem. Ma rok i waży 2,5 kg. Jest miziasta, kuwetkująca i proludzka. I... do tego jest przyzwyczajona do psa!
Mama mi miałczy o kota od jakiegoś czasu.... A ja mam słabość do kudłatych. Kotów też ;)[/QUOTE]

Adoptuj!!! Adoptuj !!! :multi:

Kociaste są cudniaste :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...