Jump to content
Dogomania

Mikro suńka Sonia ma cudowyny Dom zostaje w DT :)


kkasiiiar

Recommended Posts

Sonia została odłowiona przez Straż Miejska 13 sierpnia. Suńka ma złamana łapke , po zdjeciu RTG okazało sie ze łapa jest złamana nad łokciem i bedzie potrzebna operacja inaczej łapka stanie sie sztywna i bezużyteczna. Złamanie napewno powstało pare dni temu przez tyle czasu nikt nie zwrócił uwagi na utykajaca mikro suńke :( Sonia jest młoda ma około roku jest przekochana, mimo bolu jaki musi odczuwac jest bardzo grzeczna. Jutro bedziemy sie kontaktowac z ortopeda w celu ustalenia kosztów i terminu w jakim mogłby wykonac zabieg.
Suńka nie moze trawic do Punktu bo tam poprostu nie ma szans..[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229178-Punkt-przetrzymań-w-Świeciu-tam-psy-czekaja-na-cud-albo-śmierc[/URL]

Sunia moze zostac do piatku w pomieszczeniu SM ,zwiozłam jej legowisko , ma dostep do wody oraz jedzenia i kontakt z człowiekiem.. ale co potem ?:(






[B]Sonia przeszła operacje łapki w Nowym Tomyślu u dr. Jeziorowiego. Dziękuje za zoperowanie Soni oraz dziekuje mojej wetce Kasi za sfinansowanie podróży Soni do Nowego Tomyśla.
Teraz jest w cudownym BDT u Agaton85[/B]:multi:





[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=dsc01979se.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg577/scaled.php?server=577&filename=dsc01986t.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg600/scaled.php?server=600&filename=dsc02040n.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=dsc02042ka.jpg&res=landing[/IMG]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Post Rozliczeniowy:[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#008000][SIZE=3][B]Wpłaty :[/B][/SIZE][/COLOR]
[B]Pani Joanna Ż (z fb) - 50 zł[/B]
[B]Pani Agnieszka D - 30 zł
Pani Anna Sz - 20 zł
Pan Tomasz N - 150 zł
ceris - 30 zł [/B]


[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]Wydatki :[/B][/COLOR][/SIZE]
30 zł dołożone do operacji łapki (reszta pieniedzy 270 zł byla pokryta z pieniedzy punktu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229178-Punkt-przetrzymań-w-Świeciu-tam-psy-czekaja-na-cud-albo-śmierc[/URL])



[SIZE=3][B][COLOR=#008000]22.08 na koncie:[/COLOR][/B][COLOR=#ff8c00][B]250 zł[/B][/COLOR][/SIZE]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

Jaka cudna, faktycznie podobna do Kruszynki. Szkoda, że u mnie komplet bo bardzo bym ją chciała. Ma spojrzenie Kruszynki szczególnie na tym zdjęciu: [url]http://desmond.imageshack.us/Himg577/scaled.php?server=577&filename=dsc[/url]. Tak mi jej żal! Będę śledzić jej losy i podrzucę na operację trochę kaski. Tylko tyle mogę niestety.

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma DT w Bydgoszczy , teraz działamy z terminem i cena zabiegu jutro powinny byc juz konkrety.

Sunia jest ogłoszona w lokalnych portalach oraz na stronie SM , watpie zeby jej ktos szukał bo złamanie jest juz parodniowe, byc moze własciciel pozbyc sie psa jak dowiedział sie o kosztach leczenia, jesli własciciel sie znajdzie dostanie mandat od SM oraz bedzie musiał pokryc wszytskie koszty jakie poniesiemy.

Link to comment
Share on other sites

Dom jest z dogo jest to BDT (agaton85) , czekam na tel od martik b czy udała sie w Bydgoszczy przeprowadzic zabieg , dzis udało mi sie ustalic ze moja wetka moze załatic zabieg w Poznaniu za darmo nie wiem u jakiego lekarza ale dowiem sie , dzis poprostu nie mam głowy od godziny 6 rano zaczełam walke o zycie mojego tymczasowicza (4 tyg szczeniaka) bylam z nim w Bydgoszczy i u Dr Mederskiego w Grudziądzu niestety tam potwierdzono diagnoze z Bydgoszczy - wodogłowie.. koszmarny dzis miałam dzien

Link to comment
Share on other sites

Sonia moze przejsc operacje ale okazało sie ze zabieg bedzie bardziej skomplikowany niz przewidywalismy i wet z Poznania wezmie 300 zł (koszt gwozdzi) ja na koncie Punktu mam 270 zł ktore moge przeznaczyc na operacje Soni .. moze ktos dołozy te 30 zł wtedy bedzie mozna w poniedziałek jechac z Sonia na zabieg , transport mamy za darmo, pozniej zostaje kwesja tego zeby przewiesc Sonie z Poznania do Bydgoszczy po zabiegu do DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Sonia moze przejsc operacje ale okazało sie ze zabieg bedzie bardziej skomplikowany niz przewidywalismy i wet z Poznania wezmie 300 zł (koszt gwozdzi) ja na koncie Punktu mam 270 zł ktore moge przeznaczyc na operacje Soni .. moze ktos dołozy te 30 zł wtedy bedzie mozna w poniedziałek jechac z Sonia na zabieg , transport mamy za darmo, pozniej zostaje kwesja tego zeby przewiesc Sonie z Poznania do Bydgoszczy po zabiegu do DT[/QUOTE]

Ale Sonia musi cierpieć tyle dni ze złamaną łapką
poproszę numer konta to przeleje to brakujące 30zł


[COLOR=#000000]dziewczyny wstawi mi któraś zdjęcia z komórki na forum bo zgubiłam kabel , wyślę mms , bardzo proszę to pilne sunia lata z cieczką a stado psów za nią
[/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230750-Osięciny-gmina-bezdomnych-psów-sunia-z-cieczką-5-kg-nieszczęścia[/URL]

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']
[COLOR=#000000]dziewczyny wstawi mi któraś zdjęcia z komórki na forum bo zgubiłam kabel , wyślę mms , bardzo proszę to pilne sunia lata z cieczką a stado psów za nią
[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR][/QUOTE]
Ja wstawię, daj Soniu zdjęcie. Posłałam Ci pw.

Link to comment
Share on other sites

Sonia ma skomplikowane złamanie przynasadowe dalsze kości ramiennej z przemieszczeniem kłykcia łokcia :shake: u nas w lecznicy niestety nie mamy ortopedy który by mógł przeprowadzić taki ciężki zabieg, reszta lecznic która ma ortopedów i by mogła jest mało prozwierzęca i empatyczna, kora która kiedyś mnie skasowała bardzo niewiele za zabieg ortopedyczny u ratowanego przeze mnie psa ma akurat ortopedę na urlopie, wszyscy ortopedzi którzy by mogli pomóc w bdg lub toruniu są pechowo na urlopie ;/ poznań więc mimo, że dalej jest jedyną szansą dla suńki!... Mała jest cudna, ma ogromną pokorę, tak dzielnie znosi ból i cierpienie, jest niesamowicie spokojna, grzeczna, mimo bólu, bo nie chcieliśmy jej znieczulać, grzecznie leżała na sali RTG i cierpliwie znosiła wszelkie robione przy niej zabiegi, przekochany pies dziękujemy więc za wszelką pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a ten dt płatny?...... To ktoś z dogo?[/QUOTE]

[quote name='ceris']
Rozumiem, że maleńka Sonia znajdzie jakiś spokojny azyl. Kamień z serca.[/QUOTE]

Agaton85 z dogo z Bydgoszczy zaproponowała dt :loveu: znam dziewczynę od kilku lat i Sonia będzie na pewno pod troskliwą opieką ;) jedynym problemem może być Sara czyli onka Agaty, jest psem z lekkim adhd choć przyzwyczajonym do mniejszych czworonożnych współtowarzyszy bo agata stanowi dom tymczasowy dla królików ze SPK ma swojego króla i świnkę morską, lala1307 z dogo pożycza nam kennelówkę i w czasie jak agata będzie w pracy będzie tam małą zostawiała żeby mogła spokojnie przechodzić rekonwalescencję po zabiegu i tym samym będzie też w ten sposób chronić ją przed możliwą natarczywością Sary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Kasiu czy wet w poznaniu powiedział już kiedy by sonia była do odbioru po zabiegu?[/QUOTE]

Martulka tego samego dnia moge ja zabrac , dam Ci znac czy bedzie to wtorek czy sroda, jesli bede miala z kim zostawic Julke to tez bede jechała i wtedy przywioze Sonie pod dom do Agaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...