Jump to content
Dogomania

Dolly , starsza Pudlica z wyrokiem :(:( (nowotwór złośliwy ) . Dolly za TM ...


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='__Lara']U mnie niestety też remont silnika, ale tu akurat nie była wina poprzedniego właściciela, ale mimo to dało po kieszeni.... narazie mam dług do spłacenia :diabloti:

Zmieniasz nazwisko - w sensie ze stanem cywilnym? :cool3:[/QUOTE]

Tak , chociaż nie do końca wiem co robię chyba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Znam ten ból , ja w swoim po tygodniu od kupienia musiałam robić remont generalny silnika , bo ktoś go pięknie odpicował do sprzedaży i wlał uszczelniacza do silnika - 1700 zł , na szczęście za dwa miesiące zmieniam nazwisko i liczę ,że moje kłopoty się skończą wreszcie (dla wyjaśnienia nazywam się Kłopotowska )[/QUOTE]
Co robisz?????!!!!!!
i czemu ja nic nie wiem???????!!!!!

a poza tym może by ktoś mężatki spytał o radę?:):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Co robisz?????!!!!!!
i czemu ja nic nie wiem???????!!!!!

a poza tym może by ktoś mężatki spytał o radę?:):):):):):):):):)[/QUOTE]

Oj , to sobie nagrabiłam :roll: Bo sama wiem od niedawna , dopiero wczoraj ustaliliśmy datę , jutro Ci opowiem i będę się radzić :)

Link to comment
Share on other sites

Przelew w wysokości 81 zł poszedł dziś rano. [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Jak dojdzie, bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku!!![/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230754-KSI%C4%84%C5%BBKI!!!-S-DALI-KUBA-ROZPRUWACZ-na-chor%C4%85-jedzon%C4%85-przez-larwy-Dolly-do-26-08?p=19523909#post19523909[/url]
Nie mam wciąż wpłaty od [B]ewanki[/B], ale założyłam za nią, bo wiem, że kasa jest potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#000000]Tak wygląda rozliczenie :[/COLOR]

[COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]ATAO -10zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][SIZE=2]ceris -10zł
[/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]MIMIŚ -20zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]ARIM - 20 zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]PANNA MARPLE -20zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Syla -20zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Iv_ 15zł
Yana - 10 zł
Izabela124. -15zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]YESSIE -30zł [/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]skarbonka Pudlowa (Energy ) -100 zł [/COLOR]
[COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Z Forum Psy i Pudle -50zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]JOLY -50zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
cisowianka - 20zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]FORUM PSY I PUDLE FORA.PL Iwona D. - 50zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Panna Merple - 30zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]JOANNA B. 50zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#373737][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]


[B]wydatki na sierpień :[/B]
puszki (4 x bozita 650 g ) -26zł
RTG -80zł
transport do wet (Tomaszów _Piotrków ) 20zł
[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]Antybiotyk , probiotyk i syrop -53 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]badania krwi - 35zł [/COLOR]

[B][COLOR=#000000]Razem : 356zł[/COLOR]


[COLOR=#000000]najbliższe wydatki : [/COLOR]
[COLOR=#000000]biopsja ( 60zł pobranie próbki + 75 zł badanie ) x 2 (bo z węzłów i guza na nodze ) = 270 zł
transport -50zł
encorton który zaczniemy od dzisiaj podawać - 10 zł / opakowanie

Razem : 330 zł , trzeba też kupić jedzonko .[/COLOR][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy właśnie z Łodzi , biopsji nie było , nie ma po co robić , bo nie ma żadnych wątpliwości , że to chłoniak złośliwy :( Oglądało Dolly 4 lekarzy w tym jeden specjalizujący się w nowotworach , żaden nie miał najmniejszych wątpliwości , choroba jest mocno zaawansowana . Lekarze dają Dolly dwa miesiące , a może i mniej . :(

Dolly zostaje u mnie na BDT , nie szukamy ani innego DT ani DS , chciałam tylko prosić o dalszą pomoc w kupnie leków (encorton który ma złagodzić chorobę i osłona na żołądek ) i karmy , chciała bym Dolly kupić jakieś pyszne puszki , bo moczone suche jej nie smakuje , je bo musi , a teraz należy jej się to co najlepsze . Za dzisiejszą wizytę nic nie zapłaciłam , koszty to tylko paliwo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Bez komentarza...:-(. Zaraz robię przelew dla Dolly(150zl); ogromny szacun dla Ciebie, że ją zostawiasz u siebie. w przyszłym miesiącu też coś podeślę.[/QUOTE]

Nie przelewaj , Dolly ma na koncie ponad 300 zł , wystarczy na jakiś czas , teraz już wydatków wielkich nie będzie , jedynie jedzonko i encorton , a na to starczy , bid w potrzebie na dogo bardzo dużo i każda kasy potrzebuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nie przelewaj , Dolly ma na koncie ponad 300 zł , wystarczy na jakiś czas , teraz już wydatków wielkich nie będzie , jedynie jedzonko i encorton , a na to starczy , bid w potrzebie na dogo bardzo dużo i każda kasy potrzebuje .[/QUOTE] Ok, zrozumialam, że prosisz o pomoc w zakupie leków i puszek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ok, zrozumialam, że prosisz o pomoc w zakupie leków i puszek[/QUOTE]

Ninie nie , chodziło mi o to ,że pieniążki które Dolly już ma przeznaczę na nią . Przepraszam , że pokręciłam i bardzo dziękuję za chęć pomocy :)


Chciała bym jej zamówić dla Dolly 10 puszek [I][SIZE=2]Animonda Grancarno 800g[/SIZE][/I][I][B] ([/B][/I][URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-800g-mega-promocja-najtaniej-i2595228301.html[/URL]) i preparat dla psów z chorobami nowotworowymi : [URL]http://allegro.pl/vetfood-nts-immunactiv-anticancer-30-kaps-lodz-i2540303818.html[/URL]

Mam nadzieję , że nikt nie ma nic przeciwko ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ninie nie , chodziło mi o to ,że pieniążki które Dolly już ma przeznaczę na nią . Przepraszam , że pokręciłam i bardzo dziękuję za chęć pomocy :)


Chciała bym jej zamówić dla Dolly 10 puszek [I][SIZE=2]Animonda Grancarno 800g[/SIZE][/I][I][B] ([/B][/I][URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-800g-mega-promocja-najtaniej-i2595228301.html[/URL]) i preparat dla psów z chorobami nowotworowymi : [URL]http://allegro.pl/vetfood-nts-immunactiv-anticancer-30-kaps-lodz-i2540303818.html[/URL]

Mam nadzieję , że nikt nie ma nic przeciwko ?[/QUOTE] Nie sądzę, żeby ktoś mogł mieć coś przeciwko... tak mi się przynajmniej wydaje. Dolly powinna mieć teraz to, co dla niej najlepsze. Biedna suczynka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ninie nie , chodziło mi o to ,że pieniążki które Dolly już ma przeznaczę na nią . Przepraszam , że pokręciłam i bardzo dziękuję za chęć pomocy :)


Chciała bym jej zamówić dla Dolly 10 puszek [I][SIZE=2]Animonda Grancarno 800g[/SIZE][/I][I][B] ([/B][/I][URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-800g-mega-promocja-najtaniej-i2595228301.html[/URL]) i preparat dla psów z chorobami nowotworowymi : [URL]http://allegro.pl/vetfood-nts-immunactiv-anticancer-30-kaps-lodz-i2540303818.html[/URL]

Mam nadzieję , że nikt nie ma nic przeciwko ?[/QUOTE]
A wystarczy Ci pieniędzy?
Bo jak nie to ja miałam dla Dolly robić bazarek ...to co robić czy nie...bo sama już nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']A wystarczy Ci pieniędzy?
Bo jak nie to ja miałam dla Dolly robić bazarek ...to co robić czy nie...bo sama już nie wiem :roll:[/QUOTE]

Tak Dolly ma 371 zł na koncie , a puszki i suplementy będą kosztować -nie całe 150 zł , chyba że zamówię od razu więcej puszek bo przesyłka jedna .

Zamówiłam 12 puszek , każdy innego smaku i suplement .Razem : 165,88 zł

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

Anja ale nie wiadomo przecież czy nie będziez potrzebować nagle na leki, zwłaszcza przeciwbólowe. Nie wiem czy nie lepiej żeby Dolly miała więcej na wszelki wypadek.

Bardzo przykra wiadomości o zdrowiu małej:( miała wielkie szczęście, że trafiła na Ciebie, osobę o wielkim sercu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']O jejku, jak mi przykro, biedna malutka:-(
A ma dolegliwości bólowe?
Będzie brała leki p.bólowe?
Biedna suczynka....[/QUOTE]

Dolegliwości na razie nie ma odpukać , ale weci uprzedzali ,że w każdej chwili mogą nastąpić , będą oznaczały ,że to już koniec :( Nie mam pojęcia jak dam radę . Trzeba będzie wtedy podjąć tą najtrudniejszą decyzję . Leków przeciwbólowych nie będzie dostawać ,może nie wszyscy zrozumieją , ale jak nastąpi ten moment ,że Dolly zacznie cierpieć nie będę jej faszerować lekami przeciwbólowymi i przedłużać życia na siłę , raz jeden tak zrobiłam i do tej pory mam wyrzuty sumienia ,że męczyłam psa 3 tygodnie dla własnego widzimisię :(:( dla mnie najważniejsze jest to żeby Dolly była najszczęśliwszym psem teraz puki jeszcze może , zrobię wszystko żeby te ostatnie chwile były najlepszymi jej życiu i żeby nie cierpiała .

Link to comment
Share on other sites

Mnie też nie chodzi o trzymanie psa na siłę, bo to jest bez sensu i straszne wg mnie, ale o okres kiedy na lekach pies jest jeszcze szczęśliwy. Myślałaś może o tym? Mała w każdej chwili może potrzebować takich leków, choćby po to by nie cierpieć do momentu odejścia...

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...