Jump to content
Dogomania

Misio miał szczęście, już w swoim domku!


Maia

Recommended Posts

[quote name='Maia']domek sprawdzony, państwo mają dwa przygarnięte psiaki, cudowni ludzie, kochający zwierzęta. Pani wynalazła Misia właśnie z dogomanii. Ja zawsze bardzo przeżywam jak wyadoptuje już komuś pieska, już dzwoniłam do nowych opiekunów- Miś poznaje nowy dom, pani mówiła,że trochę popiszczał jak poszłam, ale został uspokojony kiełbasą. Ogólnie Miś bardzo spokojny. Naprawdę szczęściarz z niego:-)[/QUOTE]
cieszę się w taki razie szczęściem Misia, jakby ktoś zadzwonił z ogłoszenia, to można spróbować wyadoptować innego psiaka. Nie chcę na razie go ściągać, bo jest wyróżnione na tydzień czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']domek sprawdzony, państwo mają dwa przygarnięte psiaki, cudowni ludzie, kochający zwierzęta. Pani wynalazła Misia właśnie z dogomanii. Ja zawsze bardzo przeżywam jak wyadoptuje już komuś pieska, już dzwoniłam do nowych opiekunów- Miś poznaje nowy dom, pani mówiła,że trochę popiszczał jak poszłam, ale został uspokojony kiełbasą. Ogólnie Miś bardzo spokojny. Naprawdę szczęściarz z niego:-)[/QUOTE]

Wspaniałe wieści!!!
Wszystkiego dobrego dla Misia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Misio pozdrawia Maię i wszystkie kochane cioteczki. Dużo je i dużo śpi.Jest wielkim pieszczochem.Mieszka w domku, wieczorem lubi wyjść i powyć do księżyca.Jest bardzo grzeczny, pomimo że mieszkał "na ulicy" nie załatwia się w mieszkaniu.Rany goją się jak na psie. chodzi już na wszystkich łapkach tylko lekko utyka na lewą tylną.Jedynie jak się zmęczy to troszeczkę pochodzi na trzech.Po schodach też już daje radę samodzielnie.Dziś był u lekarza gdyż kończy leki, nowych nie trzeba, waży 21kilo i dalej pracuje nad poprawą wagi Jest pojętnym chłopcem - od razu wyczaił do czego służy łóżko, na szczęście jest mu w nim za gorąco i zmyka po chwili na podłogę. Misio dziękuje i pozdrawia wszystkie dobre duszki,które spotkał na swojej drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaa']Misio pozdrawia Maię i wszystkie kochane cioteczki. Dużo je i dużo śpi.Jest wielkim pieszczochem.Mieszka w domku, wieczorem lubi wyjść i powyć do księżyca.Jest bardzo grzeczny, pomimo że mieszkał "na ulicy" nie załatwia się w mieszkaniu.Rany goją się jak na psie. chodzi już na wszystkich łapkach tylko lekko utyka na lewą tylną.Jedynie jak się zmęczy to troszeczkę pochodzi na trzech.Po schodach też już daje radę samodzielnie.Dziś był u lekarza gdyż kończy leki, nowych nie trzeba, waży 21kilo i dalej pracuje nad poprawą wagi Jest pojętnym chłopcem - od razu wyczaił do czego służy łóżko, na szczęście jest mu w nim za gorąco i zmyka po chwili na podłogę. Misio dziękuje i pozdrawia wszystkie dobre duszki,które spotkał na swojej drodze.[/QUOTE]


Dziękuję za wieści od Misia :-), myślę o nim, tylko w komórce pusto i nie miałam jak zadzwonić, ale na dniach może Państwa odwiedzę. Cieszę się, że Miś tak szybko dochodzi do siebie, że nawet po schodach daje radę wejść :-) i że taki szczęściarz z niego! Dziękuję! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...