Jump to content
Dogomania

elinaa

Members
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About elinaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łomża

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojechałam dziś. Wzięłąm karmę, wodę, aparat, smycz. I .... nie było psa. Stały dwa tiry i jeden samochód osobowy. Zapytałam, też nie widzieli. Pochodziłam po lesie, sprawdziłam rowy i nie ma :( .
 2. Eh.. nie mam kiedy go oswajać. W tygodniu nie mam czasu pojechać. Pojadę tam w sobotę lub niedzielę. Oby był, przynajmniej zobaczę a jakim jest stanie, zrobię zdjęcia i nakarmię. Dam znać.
 3. To 30 km ode mnie. Mogę dopiero w sobotę / niedzielę tam pojechać. Co zrobić jeśli tam będzie ? Fundacji żadnej tu nie ma.
 4. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Pewnie dużo się dzieje, ale brak ludzi do pomocy. Na dt mam kolejnego szczeniaka, ok. 4 mięczną sunię, waży 9 kg. Pewnie będzie spora. W pobliskiej wiosce jest wychudzona sunia husky na łańcuchu. Niedawno miała szczeniaki. W tym samym podwórku dwie sunie z zapaleniem uszu. Właściciel nie chce współpracować. Ogónie jest tam 8 psów. W tym piękny samiec husky na łańcuchu. Koło Stawisk bezdomna sunia ze szczeniakami.   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=699450453476146&set=pcb.1519900548225002&type=1&theater
 5. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Koleżanka jeździła szukać tego psa miedzy Budami, a Marianowem już jakiś czas temu, nie zalazła. Dziś dowiedziałam się, że został odłowiony. Duży, biało - czarny. Radysy :(.
 6. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Na jakiś czas. 4 sierpnia muszę malucha zabrać.
 7. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Znalazło się dt pod Łomżą. Wieczorem zabiorę tam malucha.
 8. Na fb była informacja, że suczka jednak nie jest w ciąży.
 9. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Dom Tymianka to za Żyrardowem. Tam jeszcze trudniej o transport. Do Warszawy jakoś znajdę. Jest już ktoś, kto mi do Łomży podrzuci. Madie, a jak długo u Ciebie maluch może być ?
 10. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  To szczeniak . Szukam transportu. [IMG]http://i57.tinypic.com/2vw8dx4.jpg[/IMG]
 11. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Szukam transportu. Maluch może trafić też pod opiekę Domu Tymianka, ale ten mój samochód :shake: .
 12. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  W tej chwili nie mogę wspomóc kasą, bo mam psa na dt. Za dwa dni kończy mi się bazarek na fb. Niewiele z niego będzie, ale na pierwsze potrzeby powinno starczyć. Ale jak dowieźć ? To Warszawa, a ja mam samochód niestety jeszcze niesprawny.
 13. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Podobno 1,5 miesiąca. Nie widziałam ich, są 15 km od Łomży. Właśnie pojawiła się informacja, że został jeden, drugiego ktoś zabrał.
 14. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  No co Ty ;) Przecież to nie Twoja wina. Możliwe, że wyrzucony, to trasa na Mazury. Tu jest bardzo dużo bezdomnych psów, a nie ma naprawdę ludzi. Bezradność :( Dla tych szczeniaków szukam choć na chwilę dt i nic :( Jak będę miała samochód to pojadę. Mam nadzieję, że jeszcze dziś się uda.
 15. elinaa

  Bezdomne psy z Łomży

  Zaglądam. To jest po prostu koszmar. Zobaczę, jak tylko będę mogła. Kurczę, w weekend samochód uszkodziłam, mam nadzieję, że szybko będzie sprawny. Tylko w tym miesiącu wywiozłam z okolic do różnych fundacji 28 psów, dwa są na dt u mnie i u koleżanki, a z innej strony Łomży porzucono wczoraj dwa szczeniaki z karteczką "oddam" :(
×