Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

witamy merdając ogonkiem:smile:
mam garść dobrych wieści znów z czego bardzo,ale to bardzo się cieszymy
Wczoraj 3 godz samotnego pobytu w domu rewelacyjne:smile::smile::smile:
Dziś rano po przebudzeniu zawołałam ją pocmokałam i wstała i na 2 kroki merdając cunie weszła do mojej sypialni:smile:
Zapinanie szelek juz bez kłopotu choć nadal w pozycji leżacej, za to na zapiecie obrozy i komende :spacerek Szczęsciara usiadła i tak dała sobie zapiać fleksi. Chodzimy na fleksi poniewaz pies rewelacyjnie wyczuwa długości i szybko dostosowuje się do niej zazwyczaj bez szarpania. Na spacerze był...uwaga PIERWSZY POCAŁUKNEK:smile: Podeszła usiadła, iczekała na czułaości:smile: pogłaskałam ją a ona cmok-liz:smile: Wspaniałe!!!!
Po poworocie do domu pieknie zajmuje swoje miejsce i czeka n wytarcie łapek a potem juz dziś doś śmiało kroki do kuchni ,do miski, pani za nią ,właczyc ekspres na kawkę i do pokoju, bo jakby mi się zapomniało ze mam psa i trzeba karmę dać. Siadam do laptopa a Szczesciara za mną i pierwszy raz usiadła przy tapczanie przy mnie i oczyma z żałością wszyszeptała;to dziś sniadania nie ma??????????????????????????
Kochana psina !!!
Wczoraj tez na spacerku mielismy miłą pogawędkę z włascicielem suni z którą Szczęsciara wyraznie się zaprzyjażniła. I nasza Szczęściara podeszła do pana ( a był młody!!) i dała się pogłaskać!!!

Uff...fajnie,że moge tu sie z Wami tymi radościami podzielić:smile:

fanty dzis poprzegladam i mam nadziję najpózniej w poniedziłałek wysle:)

Edited by Marta72
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
Jutro Basiu pomówię z Iwonką P. i wypytam o Truflę:)[/QUOTE]
Zapytaj o stosunek Trufli do kotow. Czy lubi, nie goni, czy miala z nimi kontakt ?
Moze Marta mogla by wziąć ja pod uwagę przy poszukiwaniach pieska dla koleżanki ?


[B]Marto, naprawdę z wielkim wzruszeniem czytam, że tak dobrze się Wam ze Szczęściarą układa[/B].:loveu:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']hi,hi

ale to też Wam muszę napisać
Sczęściara to kawosz:)
poczęstowała sie kawką z mleczkiem ....własnie skończyłam mycie kuchennych blatów:eviltong:[/QUOTE]
Wygląda na to że będziesz rano robić 2 kawki :kaffee_2::kaffee_2: ;)
Widocznie chce bardzo naśladować swoja Panią.:lol:
A może chodzilo jej bardziej o mleczko ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

sunia ma fiu bzdziu na punkcie jedzenia, choćby mleka....jak widać:)

Na spacerach musze bardzo ważać, bo jest w stanie ości dinozaura zjeść:cool3:

Przechodze szybkie szkolenie w ramach czystości w kuchni - perfekcyjna pani bede, Szczęsciara mi kazde zaniedbanie w tej dziedzinie wskazuje:):):) Wczoraj przewróciła na blacie filtr z wodą, bo stał jej na drodze karmy w pudełeczku prózniowym:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Sorry

Szukamy osoby do zrobienia wizyty przed adopcyjnej z okolic Chełm-Hrubieszów ( woj. lubelskie)dla Dumki, która jest na BDT u Nutusi.
Kontakt na pw do [B]Ewa Marta[/B] albo [B]Nutusia[/B].

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226582-Dumka-po-%C5%BCyciowym-falstarcie-zaczyna-docenia%C4%87-uroki-dzieci%C5%84stwa-w-DT-u-Nutusi?p=19558511#post19558511"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19558511[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00?p=19558529#post19558529[/URL]

zapraszam na bazarek na długi w Amoku, z fantów Wojtkowych, jesli jeszcze coś przybędzie to dołoże w trakcie. Podrzucanie mile widziane:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00?p=19558529#post19558529[/URL]

zapraszam na bazarek na długi w Amoku, z fantów Wojtkowych, jesli jeszcze coś przybędzie to dołoże w trakcie. Podrzucanie mile widziane:)[/QUOTE]
Bylam jeszcze przed otwarciem. Bardzo atrakcyjne fanty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00?p=19558529#post19558529[/URL]

zapraszam na bazarek na długi w Amoku, z fantów Wojtkowych, jesli jeszcze coś przybędzie to dołoże w trakcie. Podrzucanie mile widziane:)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']podrzuć bazarek czasami:)[/QUOTE]
[B]Małgosiu[/B] dzięki za bazarek :loveu:
Będę na nim ;);)

[B]Ellig [/B]dałem znać na wątku Szczebrzeszyńskim i Zamojskim, ten domek trzeba dobrze sprawdzić dla Dumki:)

[B]Marto [/B]tak jak opowiadasz, Szczęściara Cie już pokochała i to w 5 dni po jej adopcji:)
Niesamowita Sunia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

witamy:)
to niesamowite jak ta sunia codziennie idzie do przodu:)
juz wczoraj po południu decydowała sie podchodzic do mnie do tapczna :) do tej pory nasz teren to była kuchnia:) dziś przed spacerkiem dosłownie juz po podejściu dopominała się o łaski :) nawet łapką:):):)
bardzo sie cieszę:)

wczoraj wieczór istny teksas był w domu naszym ,bo pani smazyła kotlety mielone, myslałam ze Szczęsciara oszaleje:):):) :placz:Chyba w zyciu swoim takich zapachów nie czuła, była tak nakręcona ze z pewnościa wziełaby z patelni gorące, musiałysmy wiec zbudować barykade, bo w kuchni drzwi nie mam...szaleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!, podchodziła, ja ;fe, to ona czołagła się pokorniutko na swój dywanik i znow powrót pod kuchnie, i od nowa:):)
W życiu mi sie tak nie ciagło 20 min smazenia klopsów:crazyeye:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
Będę na nim ;);)

[B]Ellig [/B]dałem znać na wątku Szczebrzeszyńskim i Zamojskim, ten domek trzeba dobrze sprawdzić dla Dumki:)

[/QUOTE]
Wojtuś, dziekuje bardzo sprawa juz nie aktualna, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie skopiować z wątku Sunieczki Jedyneczki - może sie przyda ?
[quote name='Gosiapk']
Przesyłka kurierem do 30kg kosztuje 18,50zł, przyjeżdżają z domu zabierają, taniej niż na poczcie i nie trzeba na pocztę iść i nieść tej paki. ( zamawiasz kuriera tu: [url]http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=glowna[/url] )[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

o!!! super
a ja juz powazyłam na łazieńkowej i mam 12 kg kolralików, kolczyków, apaszek ,torebek,pasków, butów-sa to rzeczy w dobrym stanie choć używane

mogłabym jeszcze firanki, zasłony dorzucic bo to ciezkie

bedzie tego duzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na kilka bazarów

wiec mam pytanie do Małgosi i moze Iwonki
do kogo byłoby najlepiej to wysłać by potem podzielic na kilka osób prowadzacych bazarki dla olkuszaków

to taka moja propozycja

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogłaby być opcja wysyłki ode mnie to mam kilka rzeczy, ktore były wystawiane na bazarku Sharki i zostały: 2 HarleQuiny, dwa magazyny Wróżka i dwie książki J.Chmielewskiej (kupione na tym bazarku). Opisy i foty już gotowe mogłabym wkleić na bazarku dla pieskow zhotelu Amok. Decyzja nalezy do Malgoski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...