Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

na dobry wieczór dorzuce jeszcze wspaniała wiadomość:)
dzis po raz pierwszy (3 doba) Szczęsciara zamerdała swoim cudnym ogonkiem:):):) Za pierwszym razem myslałam ze to fatamorgana, ale za drugim juz mocno się wzruszyłam:) Tak bardzo na jakiąś oznakę akceptacji z jej strony czekałam!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']na dobry wieczór dorzuce jeszcze wspaniała wiadomość:)
dzis po raz pierwszy (3 doba) Szczęsciara zamerdała swoim cudnym ogonkiem:):):) Za pierwszym razem myslałam ze to fatamorgana, ale za drugim juz mocno się wzruszyłam:) Tak bardzo na jakiąś oznakę akceptacji z jej strony czekałam!!!!

:)[/QUOTE]


brawo:) na pewno Cię już kocha tylko nie wie jak może to pokazać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']na dobry wieczór dorzuce jeszcze wspaniała wiadomość:)
dzis po raz pierwszy (3 doba) Szczęsciara zamerdała swoim cudnym ogonkiem:):):) Za pierwszym razem myslałam ze to fatamorgana, ale za drugim juz mocno się wzruszyłam:) Tak bardzo na jakiąś oznakę akceptacji z jej strony czekałam!!!!

:)[/QUOTE]
Jak się cieszę, cudna wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']mam juz fanty na bazarek od Wojtka, bardzo fajne rzeczy :)[/QUOTE]
Małgosiu dzięki:) Poczekaj może z tym bazarkiem na Amoka aż któryś zakończysz.
Te fanty są od Pani Sylwii z Krakowa, więcej nie udało mi się uzbierać.

[quote name='barb']Dasz radę z jeszcze jednym bazarkiem ? A jak Twoje oko ?[/QUOTE]
Oko powinno trochę odpocząć od komputera, może przekonamy Małgosie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Małgosiu dzięki:) Poczekaj może z tym bazarkiem na Amoka aż któryś zakończysz.
Te fanty są od Pani Sylwii z Krakowa, więcej nie udało mi się uzbierać.


Oko powinno trochę odpocząć od komputera, może przekonamy Małgosie?[/QUOTE]


spokojnie, syn wróicł więc większość czasu będzie okupował kompa :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy i dzis z uśmiechem na ustach i merdjącym ogonkiem :):):)
Sunia CODZIENNIE czyni postepy :) dziś rano był znów ten ogonek:) nie macie pojecia jaka to radość:):):)
Sciągam juz jej szelki na noc, bo juz tak się nie boi i zamieniam na obrożę tylko:)
Na porannym spacerku wyraznie Szczęsciara sie dobrze czuła, pobiegała sobie na ile to możliwe na 5 m lince... i maszerując przodem pięknie się odwaracała patrzac czy idę za nią.

Zyczymy wszystkim dobrego dzionka
i prosimy o trzymanie kciuków bo dziś Szczęściara zostanie sama na 4 godzinki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Witamy i dzis z uśmiechem na ustach i merdjącym ogonkiem :):):)
Sunia CODZIENNIE czyni postepy :) dziś rano był znów ten ogonek:) nie macie pojecia jaka to radość:):):)
Sciągam juz jej szelki na noc, bo juz tak się nie boi i zamieniam na obrożę tylko:)
Na porannym spacerku wyraznie Szczęsciara sie dobrze czuła, pobiegała sobie na ile to możliwe na 5 m lince... i maszerując przodem pięknie się odwaracała patrzac czy idę za nią.

Zyczymy wszystkim dobrego dzionka
i prosimy o trzymanie kciuków bo dziś Szczęściara zostanie sama na 4 godzinki;)[/QUOTE]


trzymamy kciuki za pieska i cieszymy się z postepów:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Witamy i dzis z uśmiechem na ustach i merdjącym ogonkiem :):):)
Sunia CODZIENNIE czyni postepy :) dziś rano był znów ten ogonek:) nie macie pojecia jaka to radość:):):)
Sciągam juz jej szelki na noc, bo juz tak się nie boi i zamieniam na obrożę tylko:)
Na porannym spacerku wyraznie Szczęsciara sie dobrze czuła, pobiegała sobie na ile to możliwe na 5 m lince... i maszerując przodem pięknie się odwaracała patrzac czy idę za nią.

Zyczymy wszystkim dobrego dzionka
i prosimy o trzymanie kciuków bo dziś Szczęściara zostanie sama na 4 godzinki;)[/QUOTE]
Trzymam kciuki za dalsze postępy Szczęściary i jestem ciekaw, jak dzisiaj poradziła sobie Sunia zostając sama:)

[quote name='Marta72']a jeśli chodzi o bazarek chcecie fanty ; torebki i jakąś tam bizuterie artplasik:)???
moge załadowac do kartonu i przesłać[/QUOTE]
Tak Marto tak - bardzo chcę te fanty ;);)

[quote name='Marta72']sprawdziłam, do 15 kg 20 zł
jak ktos chce prosze o aders na priva, podeslę:)[/QUOTE]
Wyślę mój Marto, a Małgosi najwyżej podrzucę przesyłkę od Ciebie:)
Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Co do paczki jest jeszcze opcja przesylki kurierskiej - link znalazlam kiedyś na watku sunieczki Jedyneczki. Sprobuję go odszukać.


Cieszymy się ze szczęścia Szczęściary a co słychać u Trufli ?
PS
Czy imię Szczęściary pozostanie bez zmian ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Ja Marcie też wysłałam adres. Wysle, gdzie jej będzie wygodnie :)[/QUOTE]
Super Małgosiu:)
Pewnie, że prościej będzie do Ciebie, dzięki:)

[quote name='krakowianka.fr']Super ze mala ma domek. Zasluzyla sobie na piekny kochajacy dom![/QUOTE]
:):):):):)

[quote name='barb']Co do paczki jest jeszcze opcja przesylki kurierskiej - link znalazlam kiedyś na watku sunieczki Jedyneczki. Sprobuję go odszukać.
Cieszymy się ze szczęścia Szczęściary a co słychać u Trufli ?
PS
Czy imię Szczęściary pozostanie bez zmian ?[/QUOTE]
Jutro Basiu pomówię z Iwonką P. i wypytam o Truflę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']a jeśli chodzi o bazarek chcecie fanty ; torebki i jakąś tam bizuterie artplasik:)???
moge załadowac do kartonu i przesłać[/QUOTE]

chcemy chcemy
każde fanty cenne
czy na oplaty czy na zabiegi - każda złotówka ważna
[quote name='Marta72']Witamy i dzis z uśmiechem na ustach i merdjącym ogonkiem :):):)
Sunia CODZIENNIE czyni postepy :) dziś rano był znów ten ogonek:) nie macie pojecia jaka to radość:):):)
Sciągam juz jej szelki na noc, bo juz tak się nie boi i zamieniam na obrożę tylko:)
Na porannym spacerku wyraznie Szczęsciara sie dobrze czuła, pobiegała sobie na ile to możliwe na 5 m lince... i maszerując przodem pięknie się odwaracała patrzac czy idę za nią.

Zyczymy wszystkim dobrego dzionka
i prosimy o trzymanie kciuków bo dziś Szczęściara zostanie sama na 4 godzinki;)[/QUOTE]

załączę zdjęcie
wysyłam Ci instrukcję zakładania obroży/szelek - na email, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...