Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Marta72']Małgosia mówi, ze wezmie wszystko
wiec jutro dalej robię remament :) i do niej bede słać w jednej paczce przez kuriera Barb:)[/QUOTE]
Chodziło mi o to, ze wystawilabym fotki i opisy a fanty byłyby u mnie.
A jesli ktoś kupilby coś z tych wystawionych rzeczy to wysłalabym od siebie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']witamy:)
to niesamowite jak ta sunia codziennie idzie do przodu:)
juz wczoraj po południu decydowała sie podchodzic do mnie do tapczna :) do tej pory nasz teren to była kuchnia:) dziś przed spacerkiem dosłownie juz po podejściu dopominała się o łaski :) nawet łapką:):):)
bardzo sie cieszę:)

wczoraj wieczór istny teksas był w domu naszym ,bo pani smazyła kotlety mielone, myslałam ze Szczęsciara oszaleje:):):) :placz:Chyba w zyciu swoim takich zapachów nie czuła, była tak nakręcona ze z pewnościa wziełaby z patelni gorące, musiałysmy wiec zbudować barykade, bo w kuchni drzwi nie mam...szaleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!, podchodziła, ja ;fe, to ona czołagła się pokorniutko na swój dywanik i znow powrót pod kuchnie, i od nowa:):)
W życiu mi sie tak nie ciagło 20 min smazenia klopsów:crazyeye:;)[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Dziś w 6 dniu adopcji [COLOR=#00ff00][B]Szczęściara uznała ze ma dom:)[/B][/COLOR] Przyszła sasiadka i sunia dzielnie poszczekała wszem i wobec ogłaszajac ze bedzie bronić swego miejsca na ziemi:):):)[/QUOTE]
Dzięki:loveu: w poście nr 3 uzupełniam na bieżąco zdjęcia Szczęściary i Twoje posty, które tworzą historię Suni od dnia adopcji:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']na olkuskim fotki:)[/QUOTE]
A to muszę tutaj wkleić:)

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7847566596/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8429/7847566596_5a223deb29_z.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7847566782/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8298/7847566782_a5633c481f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']

[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7847566782/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8298/7847566782_a5633c481f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Trzeba pokazać jaka szczęśliwa jest Szczęściara :lol::lol::lol: jaka uśmiechnieta :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Chodziło mi o to, ze wystawilabym fotki i opisy a fanty byłyby u mnie.
A jesli ktoś kupilby coś z tych wystawionych rzeczy to wysłalabym od siebie. :lol:[/QUOTE]

Barb ale jak to zrobimy fizycznie? Wkleisz w poscie a ja potem przeniosę na górę tam gdzie zostawiłam wolne miejsca?
Żeby wszystko było w jednej kupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Małgosia mówi, ze wezmie wszystko
wiec jutro dalej robię remament :) i do niej bede słać w jednej paczce przez kuriera Barb:)[/QUOTE]
Super, jak się cieszę, tyle rzeczy Marto od Ciebie, to będzie i na Amok i na leczenie Olkuszaków:)

[quote name='barb']Chodziło mi o to, ze wystawilabym fotki i opisy a fanty byłyby u mnie.
A jesli ktoś kupilby coś z tych wystawionych rzeczy to wysłalabym od siebie. :lol:[/QUOTE]
Dzięki:) Tak już robiła Małgosia z fantami od Nutusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Barb ale jak to zrobimy fizycznie? Wkleisz w poscie a ja potem przeniosę na górę tam gdzie zostawiłam wolne miejsca?
Żeby wszystko było w jednej kupie.[/QUOTE]
Dobrze. Tylko nie wiem czy mi sie uda teraz bo internet nieprzyzwoicie zwalnia. Ale sprobuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dobrze. Tylko nie wiem czy mi sie uda teraz bo internet nieprzyzwoicie zwalnia. Ale sprobuję.[/QUOTE]
Nowe fanty dodane. :lol:

A ja przypomnę,że dzis o 22.00 kończy sie bazarek na operację łapki Diabełka - małego pieska z bdt Iwoniam. Link w moim podpisie.
Przecena wszystkich nielicytowanych fantow o 50%.

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry:)
Bardzo dobre wiadomości z [COLOR=#00ff00][B]7 doby adopcji[/B][/COLOR] przynosze!!!
[COLOR=#00ff00][B]Szczęsciara uwierzyła ze ludzka(moja)reka moze dawać przyjemność[/B][/COLOR]:multi::multi::multi::loveu:od wczoraj wieczorem co jakis czas podchodzi do pokoju ze swojego dywanika i prosi łapka i całą sobą o głaski i miziania :grins:
Nie macie pojęcia,albo macie ;) jak bardzo sie cieszę!!!!
To rewelacyjny pies!!! Jestem pod wielkim, bardzo wielkim wrazeniem!!!! Po takich przejściach!!! Po okaleczeniach , po olkuszu!!!!! JEST WSPANIAŁA!!!
Balam sie czy podołam, Iwonka z Amoka dobrze wie jak ja zameczałam :loveu: ale udało sie!!
Bedziemy dalej utrwalac zaufanie i powoli zaczniemy nauke komend, ale powoli, bo suna na ton zdecydowany nawet reaguje jeszcze wycofaniem, bedziemy raczej bazowac na jej miłosci do jedzenia:eviltong:

W poniedziłałek jedziemy na pierwsza wizytę u weta, juz się umówiłam:p

A po dzisejszym spacerze w deszczu Szczęsciara pachnie szamponem którym była w Amoku kąpana;)

:loveu:[COLOR=#0000ff][FONT=comic sans ms][B]DZIEKUJĘ IWONCE Z AMOKA ZA ZAINWESTOWANIE W SZCZĘSCIARĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]nie tylko szamponu;):loveu:

Edited by Marta72
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzięki:loveu: w poście nr 3 uzupełniam na bieżąco zdjęcia Szczęściary i Twoje posty, które tworzą historię Suni od dnia adopcji:)[/QUOTE]


FAjny pomysł WOjtuś:):):)
dziękuję:)

chyba pierwszy post to ten z olkusiego nr 4443 a drugi z tego wątku nr 67 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']cudowne wieści Martusia:)[/QUOTE]

i niech tak zostanie:)

a wczoraj to sie z suni nasmiałam:)
byłysmy jak codzień w parku miejskim, no i tam jak to w parku, ludzie spacerują, psy spacerują z ludzmi, rowerzyści, dzieci, młodzi rozwrzeszczani
ja na ławczce a Szczęściara..... przed ławeczką, prawie na środku chodnika i lezy sobie spokojnie, najpierw chciałam ją na trawkę przemycić,ale potem znałam,ze jest tak zabójczo mądra, ze jak co to sama się przemiieści,ale gdzie tam....rozgladała sie ciekawie akceptując cały ten parkowy klimat najspokojniej w świecie:)
mam juz swoich znajomych wśród ludzi i psów;)

jej brak ogonka sprawia, ze nie ma dnia byśmy o olkuszu nie rozmawiały, i dobrze, niech świat wie:mad:!!!

Link to comment
Share on other sites

Marto brawo, nie była w planach gwiezdnych pisana Ci Dosia, ale Szczęściara:) Śliczna sunia, z potworną przeszłością, teraz ma pysznie u Ciebie!!! Łza mi się w oku kręci gdy czytam jak sunia ładnie się otwiera, nabiera zaufania, echhhh, oby tak dalej, do pierwszej foty sunieczki brzucholcem do góry na łóżeczku Pańci, hi hi:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']i niech tak zostanie:)

a wczoraj to sie z suni nasmiałam:)
byłysmy jak codzień w parku miejskim, no i tam jak to w parku, ludzie spacerują, psy spacerują z ludzmi, rowerzyści, dzieci, młodzi rozwrzeszczani
ja na ławczce a Szczęściara..... przed ławeczką, prawie na środku chodnika i lezy sobie spokojnie, najpierw chciałam ją na trawkę przemycić,ale potem znałam,ze jest tak zabójczo mądra, ze jak co to sama się przemiieści,ale gdzie tam....rozgladała sie ciekawie akceptując cały ten parkowy klimat najspokojniej w świecie:)
mam juz swoich znajomych wśród ludzi i psów;)

jej brak ogonka sprawia, ze nie ma dnia byśmy o olkuszu nie rozmawiały, i dobrze, niech świat wie:mad:!!![/QUOTE]


kochana Sunia i jej wspaniała nowa Pańcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][URL]http://farm9.staticflickr.com/8298/7847566782_a5633c481f.jpg[/URL]
Cudne zdjecie i piekna, szczesliwa Szczesciara:)[/QUOTE]
Szczęśliwa Sunia, wiesz Elu jak się cieszę:)

[quote name='barb']Nowe fanty dodane. :lol:
[/QUOTE]
Dzięki Basiu:)
[quote name='Marta72']dzień dobry:)
Bardzo dobre wiadomości z [COLOR=#00ff00][B]7 doby adopcji[/B][/COLOR] przynosze!!!
[COLOR=#00ff00][B]Szczęsciara uwierzyła ze ludzka(moja)reka moze dawać przyjemność[/B][/COLOR]:multi::multi::multi::loveu:od wczoraj wieczorem co jakis czas podchodzi do pokoju ze swojego dywanika i prosi łapka i całą sobą o głaski i miziania :grins:
Nie macie pojęcia,albo macie ;) jak bardzo sie cieszę!!!!
To rewelacyjny pies!!! Jestem pod wielkim, bardzo wielkim wrazeniem!!!! Po takich przejściach!!! Po okaleczeniach , po olkuszu!!!!! JEST WSPANIAŁA!!!
Balam sie czy podołam, Iwonka z Amoka dobrze wie jak ja zameczałam :loveu: ale udało sie!!
Bedziemy dalej utrwalac zaufanie i powoli zaczniemy nauke komend, ale powoli, bo suna na ton zdecydowany nawet reaguje jeszcze wycofaniem, bedziemy raczej bazowac na jej miłosci do jedzenia:eviltong:
W poniedziłałek jedziemy na pierwsza wizytę u weta, juz się umówiłam:p

A po dzisejszym spacerze w deszczu Szczęsciara pachnie szamponem którym była w Amoku kąpana;)

[COLOR=#0000ff][FONT=comic sans ms][B]DZIEKUJĘ IWONCE Z AMOKA ZA ZAINWESTOWANIE W SZCZĘSCIARĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:[/B][/FONT][/COLOR]nie tylko szamponu;):loveu:[/QUOTE]
Sunia jest kochana,
A Iwonka z Amoka tak tak, pracowała z Sunią (m.in. otwierała jej boks i razem karmiły inne pieski w hoteliku);)

[quote name='Marta72']FAjny pomysł WOjtuś:)
dziękuję:)
chyba pierwszy post to ten z olkusiego nr 4443 a drugi z tego wątku nr 67 :)[/QUOTE]
Tak- przeklejam z olkuskiego i z tego wątku.

[quote name='Malgoska']cudowne wieści Martusia:)[/QUOTE]
Cudowne i super jak Marta nam opisuje na bieżąco postępy Szczęściary

[quote name='Marta72']i niech tak zostanie:)
a wczoraj to sie z suni nasmiałam:)
byłysmy jak codzień w parku miejskim, no i tam jak to w parku, ludzie spacerują, psy spacerują z ludzmi, rowerzyści, dzieci, młodzi rozwrzeszczani
ja na ławczce a Szczęściara..... przed ławeczką, prawie na środku chodnika i lezy sobie spokojnie, najpierw chciałam ją na trawkę przemycić,ale potem znałam,ze jest tak zabójczo mądra, ze jak co to sama się przemiieści,ale gdzie tam....rozgladała sie ciekawie akceptując cały ten parkowy klimat najspokojniej w świecie:)
mam juz swoich znajomych wśród ludzi i psów;)

jej brak ogonka sprawia, ze nie ma dnia byśmy o olkuszu nie rozmawiały, i dobrze, niech świat wie:mad:!!![/QUOTE]
Obserwuje świat - jak piszesz, spokojnie z ciekawością - dałaś Suni już Marto poczucie bezpieczeństwa:)

[quote name='Marycha35']Marto brawo, nie była w planach gwiezdnych pisana Ci Dosia, ale Szczęściara:) Śliczna sunia, z potworną przeszłością, teraz ma pysznie u Ciebie!!! Łza mi się w oku kręci gdy czytam jak sunia ładnie się otwiera, nabiera zaufania, echhhh, oby tak dalej, do pierwszej foty sunieczki brzucholcem do góry na łóżeczku Pańci, hi hi[/QUOTE]
Będzie na pewno takie zdjęcie,
Dzięki za odwiedziny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']i niech tak zostanie:)

a wczoraj to sie z suni nasmiałam:)
byłysmy jak codzień w parku miejskim, no i tam jak to w parku, ludzie spacerują, psy spacerują z ludzmi, rowerzyści, dzieci, młodzi rozwrzeszczani
ja na ławczce a Szczęściara..... przed ławeczką, prawie na środku chodnika i lezy sobie spokojnie, najpierw chciałam ją na trawkę przemycić,ale potem znałam,ze jest tak zabójczo mądra, ze jak co to sama się przemiieści,ale gdzie tam....rozgladała sie ciekawie akceptując cały ten parkowy klimat najspokojniej w świecie:)
mam juz swoich znajomych wśród ludzi i psów;)

jej brak ogonka sprawia, ze nie ma dnia byśmy o olkuszu nie rozmawiały, i dobrze, niech świat wie:mad:!!![/QUOTE]


dobrze, ze ludzie "wiedzą"
nadejdzie kiedyś taki dzień, gdy ta mordownia zostanie zamknięta.

teraz...
teraz tam znów jest pełno piesków - i młodych i starszych...
nie mamy gdzie ich dać
Mój dom jest "skażony" chorobą szczeniaków,
póki co nie mogłabym wziąć żadnego... ;(
a one tam.... umierają..

Szczęściara miała wiele szczęścia. Niejednokrotnie.
Wspaniale !

Link to comment
Share on other sites

:multi:Dzień dobry:)

wróciłyśmy z deszczowego ale miłego spaceru;) oczywiście sunia juz po śniadanku
kolejne postepy:)
-wczoraj na spacerze poznawała sie z psim panem,ale nie bedąc go pewna(buczał na nią:) podleciała do mnie i usiadła a pani burczącego stwierdziła ze to juz duzy postęp jak sunia wie,gdzie baezpieczna:):):) DUZY:) I JA TO TEZ WIEM:)
-w nocy słyszłam jak sunia przymierzała sie do lewgowiska dla niej przygotwanego ;)
-dziś niespodziewanie, ni z tego ni z owego podeszła do zabawki i zaczęła się przez kilka sekund bawić :):):) ależ sie ucieszyłam!!! Takie normalne psie zachowanie!!!! Zycze jej z całego serca by zacząła poznawać ile przyjemnosci moze dac psie zycie:)
-Szczęsciara przychodzi na zawołanie!!!
-oczywiście mizianie na jej zyczenie -KONTYNUACJA:):):) a wczoraj pierwszy raz zasnęła miziana koło mojego łozka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...