Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='barb']Udanego urlopu życzę Tobie i sharce. :lol:
Będę zaglądać do Trufli (wirtualnie). ;)[/QUOTE]

bardzo Ci dziękuję
trochę zaproszeń na wątek Trufelki rozeslałam, reszte jak się znowu dorwę do kompa
ide spac bo nad ranem jadę.....
papa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']bardzo Ci dziękuję
trochę zaproszeń na wątek Trufelki rozeslałam, reszte jak się znowu dorwę do kompa
ide spac bo nad ranem jadę.....
papa[/QUOTE]
Dobranoc. :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy Ci dziękujemy masza i Dziękujemy Pani Iwonie rownież za wszystko co robi dka Trufli.
Szkoda,tylko że taki problem z pobraniem krwi u Trufl, skoro Salibinka chce zaplacić za to badanie. Myślicie, że wet. sobie z tym nie da rady ?

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

A ja wyedytowalam jej ogłoszenie na gumtree. Dalam nowy tekst i fotki :lol:
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/sympatyczna-czarnulka-szuka-spokojnego-domu-480505372?Guid=13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D480505372%26Guid%3D13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52%26Location%3D3200208[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Bardzo dziękujemy Ci dziękujemy masza i Dziękujemy Pani Iwonie rownież za wszystko co robi dka Trufli.
Szkoda,tylko że taki problem z pobraniem krwi u Trufl, skoro Salibinka chce zaplacić za to badanie. Myślicie, że wet. sobie z tym nie da rady ?[/QUOTE]

[quote name='masza44']Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.[/QUOTE]

Jeżeli Trufelka tak się zachowuje, to może być problem, ale weterynarynarz powinien sobie poradzić we współpracy z panią Iwonką. Jeśli sunia gryzie, kaganiec na czas w gabinecie, to nie jest duży piesek. (Mam silnego samca (30 kg), który zawsze ma poważny zamiar zjeść weta i nie daje się niczym przekupić w gabinecie - podstawowe oględziny, szczepienia czy pobranie krwi - oczywiście nie bywa sielanką - ale daje się zawsze zrobić bez żadnych środków). Oczywiście wiążąca jest wypowiedź p. Iwony, bo Ona Trufelkę zna i wie, na co ją stać. Ale bardzo zachęcam do podjęcia próby mimo wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Jeżeli Trufelka tak się zachowuje, to może być problem, ale weterynarynarz powinien sobie poradzić we współpracy z panią Iwonką. Jeśli sunia gryzie, kaganiec na czas w gabinecie, to nie jest duży piesek. (Mam silnego samca (30 kg), który zawsze ma poważny zamiar zjeść weta i nie daje się niczym przekupić w gabinecie - podstawowe oględziny, szczepienia czy pobranie krwi - oczywiście nie bywa sielanką - ale daje się zawsze zrobić bez żadnych środków). Oczywiście wiążąca jest wypowiedź p. Iwony, bo Ona Trufelkę zna i wie, na co ją stać. Ale bardzo zachęcam do podjęcia próby mimo wszystko.[/QUOTE]
Tym bardziej, że Trufla zapewne nigdy nie miala robionych badań a jak napisała iwoniam na wątku olkuskim sunia może mieć nawet okolo 8 lat. Decyzja należy jednak do Pani Iwony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Jeżeli Trufelka tak się zachowuje, to może być problem, ale weterynarynarz powinien sobie poradzić we współpracy z panią Iwonką. Jeśli sunia gryzie, kaganiec na czas w gabinecie, to nie jest duży piesek. (Mam silnego samca (30 kg), który zawsze ma poważny zamiar zjeść weta i nie daje się niczym przekupić w gabinecie - podstawowe oględziny, szczepienia czy pobranie krwi - oczywiście nie bywa sielanką - ale daje się zawsze zrobić bez żadnych środków). Oczywiście wiążąca jest wypowiedź p. Iwony, bo Ona Trufelkę zna i wie, na co ją stać. Ale bardzo zachęcam do podjęcia próby mimo wszystko.[/QUOTE]
Aniu dziękuję, że jesteś :)
Też myślę, że Iwonka z Amoka opowie nam czy możliwe jest pobranie krwi u Trufelki

[quote name='inka33']Trufcia, pokaż się czarnulko! :glaszcze:
Zdrówka! :kciuki:[/QUOTE]
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.[/QUOTE]

to wspaniale, czekamy na wpisy Iwonki z hoteliku
również potwierdzenie, czy dobrze rozliczyłam dług?
oraz potwierdzenie ostatnich wpłat

jeśli chodzi o badania, to ja zrobiłabym je pomimo to; z resztą pies powyżej 3 lat powinien mieć robione badania przed zabiegiem obowiązkowo. Jeśli sterylka odbyłaby sie po 20 lipca to chętnie pomogę przy Trufelce jeśli będzie potrzeba.

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie Malgoski,poczytam sobie wątek,teraz mam urwanie głowy z podrzutkiem - z mojego podpisu.Jak już pojedzie do hoteliku,pomyślę jak pomóc[/QUOTE]


bardzo Ci dziękuję, zaglądaj czasem :)
[quote name='Marycha35']A ja Trufelce buzi ślę w uszka:)[/QUOTE]

:)

[quote name='barb']A ja wyedytowalam jej ogłoszenie na gumtree. Dalam nowy tekst i fotki :lol:
[URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/sympatyczna-czarnulka-szuka-spokojnego-domu-480505372?Guid=13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D480505372%26Guid%3D13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52%26Location%3D3200208"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/sympatyczna-czarnulka-szuka-spokojnego-domu-480505372?Guid=13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D480505372%26Guid%3D13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52%26Location%3D3200208[/URL][/QUOTE]


bardzo Ci dziękuję barb
.....wiem, że mialam odpoczywać od dogo ale .....siła wyższa

[quote name='salibinka']Jeżeli Trufelka tak się zachowuje, to może być problem, ale weterynarynarz powinien sobie poradzić we współpracy z panią Iwonką. Jeśli sunia gryzie, kaganiec na czas w gabinecie, to nie jest duży piesek. (Mam silnego samca (30 kg), który zawsze ma poważny zamiar zjeść weta i nie daje się niczym przekupić w gabinecie - podstawowe oględziny, szczepienia czy pobranie krwi - oczywiście nie bywa sielanką - ale daje się zawsze zrobić bez żadnych środków). Oczywiście wiążąca jest wypowiedź p. Iwony, bo Ona Trufelkę zna i wie, na co ją stać. Ale bardzo zachęcam do podjęcia próby mimo wszystko.[/QUOTE]


ja równiez zrobiłabym badania, zabieg w tym wieku nie powinien się odbyć bez badań.

[quote name='barb']Tym bardziej, że Trufla zapewne nigdy nie miala robionych badań a jak napisała iwoniam na wątku olkuskim sunia może mieć nawet okolo 8 lat. Decyzja należy jednak do Pani Iwony.[/QUOTE]

myślę, że decyzja to powinna należeć do lekarza, on odpowiada za zabieg i ewentualne komplikacje;
o ile wiem powyżej 3 roku życia wykonanie badań przed zabiegiem jest niezbędne.


[quote name='wojtuś']Trufelko - pokazujemy się wszystkim :)[/QUOTE]


pokazujemy sie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']to wspaniale, czekamy na wpisy Iwonki z hoteliku
również potwierdzenie, czy dobrze rozliczyłam dług?
oraz potwierdzenie ostatnich wpłat

jeśli chodzi o badania, to ja zrobiłabym je pomimo to; z resztą pies powyżej 3 lat powinien mieć robione badania przed zabiegiem obowiązkowo. Jeśli sterylka odbyłaby sie po 20 lipca to chętnie pomogę przy Trufelce jeśli będzie potrzeba.
...........
:)[/QUOTE]
Jestem ciekawa czy były jakieś telefony o Truflę ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...