Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Kochani jestem i przepraszam za nieobecność, nie było mnie na dogo prawie miesiąc.
barb - zaktualizuję wpłaty,
Kochani odpowiem na posty jak nie dzisiaj to już jutro - postaram się, od piątku mam kolejne diagnozy....
Sprawa najważniejsza, smsowałem z Malgośką i dzisiaj jeszcze dzwoniła Sylwia by przekazać wątek Trufelki.
Małgośka poprowadzisz - proszę :)
Piszę więc teraz do moda Maupa4 o przepisanie prowadzenia wątku - posty od 1 do 7 plus dodatkowy wolny post nr 2 na Małgośkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a jak to się robi, jakie dokumenty i czy trzeba w gabinecie przez nich wyznaczonym? I gdzie się odsyła?[/QUOTE]
Chodzi o to, żeby było w miarę tanio- bo to skarbonka i im mniejsze stawki tym więcej suk uda się wysterylizować. Jest taka karta zgłoszeniowa, która częściowo ja muszę wypełnić jako osoba zgłaszająca, częściowo osoba, która osobiście zajmuje się sterylizacją ( Iwonka z hotelu). To oraz kopię tego dokumentu wysyła się wraz z faktura przelewową wystawioną na Fundację Ostatnia Szansa do nich i wtedy przelewają na konto weterynarza pieniądze. Zadzwonię do Pani Iwony z hotelu jutro i prześlę wszystkie te wytyczne i dokument, wyjaśnię co i jak. Dzisiaj nie dam rady bo na razie jestśemw pracy a potem będę w podróży do 22.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Kochani jestem i przepraszam za nieobecność, nie było mnie na dogo prawie miesiąc.
barb - zaktualizuję wpłaty,
Kochani odpowiem na posty jak nie dzisiaj to już jutro - postaram się, od piątku mam kolejne diagnozy....
Sprawa najważniejsza, smsowałem z Malgośką i dzisiaj jeszcze dzwoniła Sylwia by przekazać wątek Trufelki.
Małgośka poprowadzisz - proszę :)
Piszę więc teraz do moda Maupa4 o przepisanie prowadzenia wątku - posty od 1 do 7 plus dodatkowy wolny post nr 2 na Małgośkę[/QUOTE]

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]Wszystko zrobione.

Pozdrawiam[/B][/COLOR][/QUOTE]

dziekujemy
Wojtek mam nadzieję, że zaglądniesz jednak czasami do nas.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Kilka ogłoszeń dla Trufelki :) :
[B]przygarnij zwierzaka,
adopcje psów,
adopcja psa,
morusek,
gumtree,
do adopcji,
cafeanimal,
olx,
petsy,
pet world,
anonse,
alegratka,
neeon,
tarnowiak,
brzozowiak
[/B][/QUOTE]

bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=#006400][B]Wszystko zrobione.

Pozdrawiam[/B][/COLOR][/QUOTE]
Pięknie dziękuję :Rose:

[quote name='Malgoska']dziekujemy
Wojtek mam nadzieję, że zaglądniesz jednak czasami do nas.....[/QUOTE]
To mój obowiązek :) od początku - aż Trufelka nie znajdzie swojego domku :)
Cieszę się, i finanse już uaktualniłaś w 1 poście :)
Małgosia dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka'][quote name=',,barb']Z kim się kontaktowac w tej sprawie z hotelem ?

[/QUOTE]
Barb,
też bym chciała wiedzieć.[/QUOTE]
Zapytałam też na wątku olkuskim iwoniam wklejam odpowiedź maszy44

[quote name='masza44']iwoniam mówiła, że z hotelem, ja zadzwonię do nich jutro wyjaśnić jak maja dokumenty wypełnić po sterylizacji żeby dostać zwrot
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Chodzi o to, żeby było w miarę tanio- bo to skarbonka i im mniejsze stawki tym więcej suk uda się wysterylizować. Jest taka karta zgłoszeniowa, która częściowo ja muszę wypełnić jako osoba zgłaszająca, częściowo osoba, która osobiście zajmuje się sterylizacją ( Iwonka z hotelu). To oraz kopię tego dokumentu wysyła się wraz z faktura przelewową wystawioną na Fundację Ostatnia Szansa do nich i wtedy przelewają na konto weterynarza pieniądze. Zadzwonię do Pani Iwony z hotelu jutro i prześlę wszystkie te wytyczne i dokument, wyjaśnię co i jak. Dzisiaj nie dam rady bo na razie jestśemw pracy a potem będę w podróży do 22.[/QUOTE]

[quote name='barb']Zapytałam też na wątku olkuskim iwoniam wklejam odpowiedź maszy44[/QUOTE]

masza44 bardzo Ci dziekuję
jakby się okazało że sunię trzeba dowieźć do gabinetu a potem odebrać to pomogę ale dopiero po 20 lipca; w sobote wyjeżdżam, na dogo będę s doskoku; i ile mamy czasu na tą sterylkę?

Link to comment
Share on other sites

Malgoska gratulacje z powodu przejęcia wątku. Wojtuś życzę Ci jak najszyszego powrotu do zdrowia i liczę, że mimo przekazania wątku nadal będziesz zagladał do Trufli, zwlaszcza że sharka i Malgoska wyjeżdżają na urlopy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Malgoska gratulacje z powodu przejęcia wątku. Wojtuś życzę Ci jak najszyszego powrotu do zdrowia i liczę, że mimo przekazania wątku nadal będziesz zagladał do Trufli, zwlaszcza że sharka i Malgoska wyjeżdżają na urlopy.[/QUOTE]

tak jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']To znikaj już Ciocia i pędź sie pakować. Odpuść sobie też wysylkę zaproszeń do maszy44. Mam nadzieję, ze w weekend tym się zajmę[/QUOTE]


tak mi się nic nie chce....
czy u Was jest też tyle komarów????
To jakaś plaga normalnie nie da się wyjść z domu .....maskara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']tak mi się nic nie chce....
czy u Was jest też tyle komarów????
To jakaś plaga normalnie nie da się wyjść z domu .....maskara[/QUOTE]
U mnie wcale. Ale ja mieszkam przy ruchliwej ulicy w centrum miasta.

Link to comment
Share on other sites

Karolciasz, bardzo Ci dziękuję ogłoszenia Trufli :Rose::Rose::Rose:
[quote name='karolciasz28']Kilka ogłoszeń dla Trufelki :) :
[B]przygarnij zwierzaka,
adopcje psów,
adopcja psa,
morusek,
gumtree,
do adopcji,
cafeanimal,
olx,
petsy,
pet world,
anonse,
alegratka,
neeon,
tarnowiak,
brzozowiak
[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Malgoska gratulacje z powodu przejęcia wątku. Wojtuś życzę Ci jak najszyszego powrotu do zdrowia i liczę, że mimo przekazania wątku nadal będziesz zagladał do Trufli, zwlaszcza że sharka i Malgoska wyjeżdżają na urlopy.[/QUOTE]
Tak jest :) dzięki :)

Małgośka, sharka - odpoczynku życzę na urlopie ;)

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu
gratuluję przejęcia wątku Trufelki naszej:)
Bardzo ładny tytuł:):):):)

Wojtuś-zdrowiej!!!

A Trufelka !! Marsz do domu!!!
TAka piekna się zrobiła teraz:):):) MOze w ogłoszeniach to podkreslajcie:) Jej przemianę:)

Pozdrawiam wszystkich i obiecuje dalej w miarę możliwości dbac o sunię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Małgosiu
gratuluję przejęcia wątku Trufelki naszej:)
Bardzo ładny tytuł:):):):)

Wojtuś-zdrowiej!!!

A Trufelka !! Marsz do domu!!!
TAka piekna się zrobiła teraz:):):) MOze w ogłoszeniach to podkreslajcie:) Jej przemianę:)

Pozdrawiam wszystkich i obiecuje dalej w miarę możliwości dbac o sunię:)[/QUOTE]
Marta, jeśli masz jakiś pomysl na zmiany w ogloszeniach Trufli to pisz :lol:
Pozdrawiam Ciebie i Szczęściarkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...