Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

7 godzin temu, bela51 napisał:

Wiadomo, co z Korą ? Żyje ?

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

Też  pytam? 

 

Kora żyje na szczęście, ale nadal jest na kroplówkach.
Stan troszkę się poprawił, ustąpiła biegunka i wraca apetyt

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szukam pomocy dla takiej suczki, trafiłam na nią wczoraj, wyrzucona wczoraj z auta pod Nieliszem. Sunia duża, bardzo łagodna i chyba starsza, wyeksploatowana po szczeniakach, jutro ma trafić do zamojskiego schroniska, okoliczni mieszkańcy już tam dzwonili, a jutro rano zgłaszają ją do gminy, w hoteliku u Murki nie ma miejsca. Jest bardzo mało czasu na pomoc, nie wiem co robić..nie mam jej jak zabezpieczyć:(2m4f9ds.jpg

2iu47d1.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Sunia znalazła się dziś pod moją opieką. Jestem przeładowana i zapsiona/zakocona, ale nie było wyjścia. Na początku suczka trafiła do lecznicy weterynatyjnej, gdzie miała przez jakiś czas przebywać, bo ja nie mam warunków, ale po chwili okazało się, że mają psiaka z parwo i musiałam dziewczynę zabierać. Nie było łatwo. Każda pomoc jest teraz bardzo potrzebna. Suczka ma ponad 6 lat i aktualnie cieczkę, usg nie wykazało niczego niepokojącego, wyniki krwi w miarę obiecujące, natomiast jej skóra, uszy, zęby i ogon są w b.złym stanie. Suczka przekochana, łagodna do psów, kotów i ludzi. Ten dt u mnie jest bardzo awaryjny, szukam pilnie miejsca i pomocy gdzie się da. magda

Link to comment
Share on other sites

O 26.06.2016 o 17:06, kudlataja napisał:

Szukam pomocy dla takiej suczki, trafiłam na nią wczoraj, wyrzucona wczoraj z auta pod Nieliszem. Sunia duża, bardzo łagodna i chyba starsza, wyeksploatowana po szczeniakach, jutro ma trafić do zamojskiego schroniska, okoliczni mieszkańcy już tam dzwonili, a jutro rano zgłaszają ją do gminy, w hoteliku u Murki nie ma miejsca. Jest bardzo mało czasu na pomoc, nie wiem co robić..nie mam jej jak zabezpieczyć:(2m4f9ds.jpg

2iu47d1.jpg

 

Cioteczki kochane, suczka dzisiaj jedzie do hoteliku u Murki, udało się wygospodarować miejsce, będzie już bezpieczna :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13533180_1058367077532165_4297565603481773164_n.jpg

DORA1020  prosi o pomoc , cyt.

wyrzucony dlugowlosy On-ek....czas ma do jutra rana,pozniej schron.....a o schronie nie bede pisac.....bo po co....

chcialam umiescic go u Murki,ale nie ma miejsca

moze udalo by sie umiescic go w innym miejscu,ale napewno platynym,szukamy pomocy...czasu mamy niewiele

Link to comment
Share on other sites

O 26.06.2016 o 01:30, DONnka napisał:

Czy jesteście ZA wsparciem Saby z tego wydarzenia https://www.facebook.com/events/184729531929600/  ???
Saba to starsza, schorowana sunia. Znaleziona w okolicach miejscowości Łapy na Podlasiu
Ktoś pozbył się jej jak zużytego mebla :(
Zbierane są deklaracje na hotel, ale będą również potrzebne pieniążki na leczenie i sterylizację
 

13475082_1377014345647728_67245863077496

 

O 27.06.2016 o 04:29, Dorot131 napisał:

jestem za

O 27.06.2016 o 06:01, bela51 napisał:

Jestem za wsparciem Saby jak równiez suczki od kudlataja.

O 27.06.2016 o 07:51, betka napisał:

Ja też za Sabą i i Tą Bidusią od Kudłataja

O 27.06.2016 o 08:05, konfirm31 napisał:

Ja tak jak Betka-dwa razy ZA. 

O 27.06.2016 o 08:48, wolf122 napisał:

Dwa razy !!!

O 30.06.2016 o 16:58, Marycha35 napisał:

ZA i ZA:)

Dziękuję za Wasze głosy :)
Saba otrzyma wsparcie z naszych środków
:)

Link to comment
Share on other sites

O 26.06.2016 o 17:06, kudlataja napisał:

Szukam pomocy dla takiej suczki, trafiłam na nią wczoraj, wyrzucona wczoraj z auta pod Nieliszem. Sunia duża, bardzo łagodna i chyba starsza, wyeksploatowana po szczeniakach, jutro ma trafić do zamojskiego schroniska, okoliczni mieszkańcy już tam dzwonili, a jutro rano zgłaszają ją do gminy, w hoteliku u Murki nie ma miejsca. Jest bardzo mało czasu na pomoc, nie wiem co robić..nie mam jej jak zabezpieczyć:(2m4f9ds.jpg

2iu47d1.jpg

 

 

O 27.06.2016 o 06:01, bela51 napisał:

Jestem za wsparciem Saby jak równiez suczki od kudlataja.

O 27.06.2016 o 07:51, betka napisał:

Ja też za Sabą i i Tą Bidusią od Kudłataja

O 27.06.2016 o 08:05, konfirm31 napisał:

Ja tak jak Betka-dwa razy ZA. 

O 27.06.2016 o 08:48, wolf122 napisał:

Dwa razy !!!

O 30.06.2016 o 16:58, Marycha35 napisał:

ZA i ZA:)

Być może posypią się teraz na moją głowę gromy, ale muszę to napisać :(
Nie chcę absolutnie po raz kolejny wszczynać dyskusji nad tym, ile jest "owczarka w danym owczarku"
Zwłaszcza, że po ostatniej takiej dość burzliwej  dyskusji przegłosowaliśmy demokratycznie zapis w regulaminie, który mówi, że w przypadku psa w potrzebie, który nie przypomina owczarka niemieckiego możemy udzielić długoterminowej pożyczki, o ile środki nam na to pozwalają.

Ja nie odebrałam wpisu kudłataja jako prośbę stricte o pomoc finansową, a raczej pomoc w znalezieniu miejsca dla suczki. Ale wiadomo, że pieniążki zawsze są potrzebne w przypadku ratowania bezdomniaków
Poza tym według mnie sunia nie przypomina owczarka niemieckiego, już raczej owczarka belgijskiego malinois 
Jeśli taka jest wola większości, to oczywiście wesprzemy "malinkę", ale w pierwszej kolejności muszę zabezpieczyć środki na wsparcie ONków, którym pomoc już przyznaliśmy
W czerwcu przegłosowaliśmy wsparcie finansowe łącznie dla 14 owczarków ( dla 5-ciu tutaj i dla 9-ciu na forum owczarek.pl)
Z tego zrealizowaliśmy już pomoc dla ośmiu i opłaciliśmy hotelowanie dla naszych stałych podopiecznych: Aslana i Omara.  Łatwo policzyć, że znacznie już przekroczyliśmy wysokość naszych miesięcznych wpływów, a oszczędności z bazarków prawie już nie mamy :(
Też bym chciała pomóc każdemu psiakowi, który się do nas zgłasza, ale nie damy rady :(
A owczarki niemieckie mają tylko nas ....

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, bela51 napisał:

13533180_1058367077532165_4297565603481773164_n.jpg

DORA1020  prosi o pomoc , cyt.

wyrzucony dlugowlosy On-ek....czas ma do jutra rana,pozniej schron.....a o schronie nie bede pisac.....bo po co....

chcialam umiescic go u Murki,ale nie ma miejsca

moze udalo by sie umiescic go w innym miejscu,ale napewno platynym,szukamy pomocy...czasu mamy niewiele

 

4 godziny temu, betka napisał:

Za DOnkiem

Kto jeszcze ZA wsparciem tego biedaka ?
Belu, czy możesz wrzucić link do wątku, na którym znalazłaś to info ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...