Jump to content
Dogomania

To naprawdę cud !!! Prima i Mokka- każda ma swój DS :))))).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, tylko tyle co na wątku - obie są bezproblemowe i przyjazne :) Ostatni wpis o Mocce był ze stycznia, była wtedy po sterylizacji i usunięciu nieszkodliwego guza.
Ada, Twoje wpisy są lekko tajemnicze, gdzie chcesz "wcisnąć" Primę, do DS ? :) Pracujesz może w lecznicy, w której jest teraz Prima i tam się o niej dowiedziałaś ?

Link to comment
Share on other sites

Nie pracuje tam, przyszłam ze swoimi psiakami a jak weterynarz się dowiedział że jestem też wolontariuszką od razu przedstawił mi Primę :) Opowiedział mi troszkę o niej, powiedział o wątku na dogo i tak się zaczęło :)) Pomyślałam że można by ją jeszcze gdzieś poogłaszać, na różnych stronkach :> Wiem że ogłoszeń jest już tyle że głowa mała ale rozgłos jej na pewno nie zaszkodzi :P Wiem też że Prima wróciła już do hoteliku i znów spędza czas ze swoją przyjaciółką, Mokką :) Oby suńki szybko znalazły domek :<

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Ada :) i witamy na wątku :)
Może Megii prześle jakieś nowe zdjęcia w wiosennej scenerii, bo w tej chwili jeszcze epoka lodowcowa i trzeba by je częściej ogłaszać. Suńki są pod opieką Fundacji Dom Tymianka i na stronie fundacji są ich zdjęcia takie legitymacyjne :), ale poza tym nie mają chyba innej reklamy. Miały tylko wykupione 2 x ogłoszenia w grudniu i chyba styczniu i wiem, że to mało. Ale teraz, kiedy Prima pozbyła się przepukliny i jest wysterylizowana, to bardzo zwiększa jej szanse na nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziewczyny przepraszam, ze tyle się nie odzywałam ale miałam mega problem, żeby się tu zalogować:( W skrócie to obie dziewczynki mają domy:):):)

Primka mieszka u wetów na Nasielsku, Mokka u starszej Pani na Mazurach. Primka ma do dyspozycji dom, ogródek i za towarzyszkę kotkę i jamniczkę a Mokka jest przytulanka Pani, która ma teraz już tylko ją. Nie ma wprawdzie ogródka jak Prima i mieszka w bloku ale myślę, że jest równie szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Z domem Primy mam stały kontakt także myślę, ze nie ma problemu, poprosze tylko adres mailowy na pw; Pani Mokki to osoba koło 70 lat, samotna ale to ciocia mojego znajomego takze poprosze, żeby jak u niej będzie coś pstryknął.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Dziewczyny przepraszam, ze tyle się nie odzywałam ale miałam mega problem, żeby się tu zalogować:( W skrócie to obie dziewczynki mają domy:):):)

Primka mieszka u wetów na Nasielsku, Mokka u starszej Pani na Mazurach. Primka ma do dyspozycji dom, ogródek i za towarzyszkę kotkę i jamniczkę a Mokka jest przytulanka Pani, która ma teraz już tylko ją. Nie ma wprawdzie ogródka jak Prima i mieszka w bloku ale myślę, że jest równie szczęśliwa.[/QUOTE]


Cudownie !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Primie. Sunia mieszka teraz z nami i chyba zdążyła się już do nas przyzwyczaić. Po jej guzach, które okazały się być obustronną przepukliną pachwinową, nie ma śladu. Prima została też wysterylizowana. Niestety, kilka lat spędzonych w schronisku pozostawiło ślad na jej zdrowiu i teraz głównym problemem są bolące stawy. Ale pracujemy nad tym :). Zapraszam na nasz fb profil, gdzie są zdjęcia Primy i gdzie wrzucamy wszystkie aktualne informacje na temat naszych zwierzaków. Pozdrawiamy!
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.596799023678329.1073741835.555451204479778&type=1[/url] .

Edited by ROSVET
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROSVET']Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Primie. Sunia mieszka teraz z nami i chyba zdążyła się już do nas przyzwyczaić. Po jej guzach, które okazały się być obustronną przepukliną pachwinową, nie ma śladu. Prima została też wysterylizowana. Niestety, kilka lat spędzonych w schronisku pozostawiło ślad na jej zdrowiu i teraz głównym problemem są bolące stawy. Ale pracujemy nad tym :). Zapraszam na nasz fb profil, gdzie są zdjęcia Primy i gdzie wrzucamy wszystkie aktualne informacje na temat naszych zwierzaków. Pozdrawiamy![/QUOTE]

Witamy na Dogo!!!

Jak dobrze, że są tacy wspaniali ludzie, którzy adoptują starsze psiaki po przejściach.
Prima na pewno ma teraz raj na ziemi:loveu:

Czy możemy prosić o wstawienie kilku fotek tutaj na forum, bo nie wszyscy mają konto na FB.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu i Primie wszystkiego co najlepsze!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie!!! :loveu: i dziękujemy za tak wspaniały dom dla Primy!!! :)

ps. ja zaraz wstawię :)

"Obserwacja otoczenia"
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/93/41636069.jpg[/IMG]

"Wcześniej Prima bardzo lubiła spać na swoim posłanku. Teraz używa go tylko do zakopywania różnych zdobyczy. Ostatnio była to np. kostka masła wyciągnięta z torby z zakupami"
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/277/39174982.jpg[/IMG]

"Generalnie w kwestii spania jest tylko jeden problem- kanapa czy fotel?..."
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5776/60377921.jpg[/IMG]

"Ale kanapę mamy chyba za małą, zwłaszcza gdy wszyscy lgną do Taty po jego powrocie z pracy"
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/30/20069491.jpg[/IMG]


[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5466/66467662.jpg[/IMG]

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

Prima odmłodniała i wygląda przepięknie.

Na którymś z wątków przeczytałam stwierdzenie, że trzeba wyciągać ze schronisk tylko młode psy i te, które mają tam krótki staż, a tymi, które są w schronie kilka lat nie należy się przejmować.

Przyznam, że większej bzdury nie słyszałam.

Każdemu psu należy się pomoc i szansa.

Oglądając te fotki poryczałam się ze szczęścia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...