Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelinka_m']ale to nie ten sam efekt :p
hm a może temat o westowych gadżetach coby nie zaśmiecać tego tematu? :razz:[/quote]
Nie wykręcaj sie lepiej. :roll:

Nowy temat - Zgadzam się!

[quote name='duzebzium']im wiecej tematów tym lepiej:evil_lol: bedzie o czym pisac:cool3:[/quote]
Taa. Bardzo dobrze!

Link to comment
Share on other sites

haha no nie cioteczko a lampa blyskowa :eviltong:..o fajny pomysl z tym nowym tematem :multi:

a ja wam powiem nowine jest u nas w domu mysz przez kotra nie moge spac bpo lazi po pokoju:crazyeye:najpierw myslalam w nocy ,ze to Franio psoci ale patrze na jego poslanie a Franek spi :razz:no i okazlo sie ,ze wprowadzila sie do nas myszka ,kotra mnie juz wykancza . dzis chcielismy ja zlapc ale nie da rady jest za szybka nie dawalismy rady z odsuwaniem mebli ...nie wiem co robic bo pociela caly dywan i deski pod dywanem :roll:.Franek jak ja zobaczyl wczoraj w nocy to takiej furi dostal ,ze szok nie moglam go uspokoic

Link to comment
Share on other sites

obawiam sie ,ze zanim Franek dorosnie to mi ta mysz zdemoluje pokoj :eviltong:i mnie wykonczy nerwowo bo sie nie da spac zaczyna tak buszowac od 24 konczy kolo 8 :roll:

kotke mamy tzn sasiedzi maja ale nas odwiedza zawsze-jeszcze jak nie bylo Frania wystarczylo ,ze otwieralam okno a ona juz biegla na taras na daszek i byla u mnie na oknie:loveu: (to ta sama ktora spoliczkowal Frania:eviltong:)-Franek dostal w papuche i juz o przyjazni kocio-psiej nie ma mowy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']Moje potrafia przeciagnac kota przez caly pokoj...:evil_lol: Kot sie zdenerwowal i spi na dole u babci:shake:[/quote]

ciocteczko ty mnie nie strasz bo nas sasiezi wymelduja jak on im tak z kotem zrobi :evil_lol:no ale na powaznie to teraz jest na etapie gonienia kota warczy szczeka :roll:cos mi sie wydaje ,ze raczej o przyjazni juz nie ma co myslec nawet:placz:

Link to comment
Share on other sites

Załatw Frankowi jakiegoś kota który ma w poważaniu psy. Ś.P kot mojej babci Rudolf (zmarł na FIPa parę miesięcy temu:placz:) kiedy leżał - Bzik wykonywał przy nim wszystkie możliwe zabiegi pielęgnacyjne (a jak potem kotem śmierdział:mad:) czyli wylizywanie kota, ocieranie się o kota itp. Kiedy Rudolf zaczął się przechadzać był obszczekiwany i obwarkiwany ale niewiele sobie z tego robił. W koncu mój dureń się nauczył, że kot ma gdzieś jego odwagę:evil_lol:

A co do myszki to nie znam sposobu łatwego, bo nigdy myszy nie miałam - tzn możesz zdobyć skądś takie pułapki które nie robią myszy krzywdy jedynie ją łapią w potrzask, wykorzystuje się je w Parkach Narodowych kiedy bada się populacje małych gryzoni. Po prostu myszka wchodzi, zeby zdobyć smakolyk i zapada się wtedy specjalna zapadka. Jak to usłyszysz - po prostu mówisz myszce , zeby spier... i wynosisz do lasu, żeby miała lepsze żarcie niż Twoja podłoga ;) A jak nie usłyszysz, że wpadła w potrzask - to przesiedzi parę godzin w towarzystwie jedzenia które jej tam zostawisz. Trochę się zestresuje ale zostanie u Was jest gorszym zagrożeniem niz chwilowy stres - ktoregoś dnia Franek na nią zapoluje, albo kot sąsiadki, ew. ktoś na nią nadepnie... i będzie po myszce. Więc lepiej i humanitarniej chyba będzie ją tak złapać i wynieść w lepsze środowisko.

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa kot twojej babci to prawdziwy arystokrata byl takich kotow to teraz ze swieczka szukac :roll:.

Co do myszki dzis tez buszowala ale juz cichutko niestety znowu nie udalo mi sie jej zlapac ..pewnie ,ze nie chce jej zabic taka plapka tradycyjna nie wchodzi w gre :shake:.Ja sobie tak pomyslalam ,ze moze wezme takie duze pudelko po butach opre o patyczek a pod nie poloze jakis smakolyk do patyczka przymocuje sznureczek i bede czuwac nieruchomo (bo nawet jak minimalnie drgnelam na luzku to ona tak blyskawicznie uciekala ,wiec nie ma szans nawet inaczej jej zlapac )i jak tylko wejdzie pod to pudelko to myk pociagne sznurek i moze nie zdazy uciec a potem fruuuuuuu wynosimy do lasu .Ten glupi facet u ktorego wynajmujemy mieszkanie chce ja zabic :angryy:musze byc pierwsza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']już zakładam temat gadżetowy :lol:

Spaiki wszystkie koty gania po osiedlu :evil_lol: ale z miłymi zamiarami, chce się bawić a one uciekają[/quote]

fajnie przyda sie taki temat :cool3:
a ja nadal posiadam franka i myszke :grab:,kotra za nic w swiecie nie chce sie od saw wyprowadzic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bzikowa']Tak, mamy :loveu: Numer 800 jesteśmy :loveu:
Aaliyah, Ty naprawdę nie umiesz czytać :evil_lol:
Na Bzikowym fotoblogu pisałam miliard razy , ze wystawa dopiero BĘDZIE w tą niedzielę , 17 lutego ;)[/quote]

Boshe jaka ja jestem roztrzepana :oops:wszystko mi sie sieka no nic to trzymamy kciuki :cool3:
aaaa cioteczki dla wszystkich walentynka od nas :loveu:

[img]http://img182.imageshack.us/img182/9226/lol20thta0.gif[/img] [img]http://img151.imageshack.us/img151/1746/lol18jhko6.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...