Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duzebzium']Enchantress* dzieki za zaproszenie, ale to ja zapraszam na ktoras wystawe. gdzie mieszkasz?;>
[/quote]Niedaleko Łodzi!

[quote name='ewelinka_m']trzymamy kciuki za powodzenie w wystawie :)[/quote]
My też, my też życzymy powodzenia! :multi:

Link to comment
Share on other sites

zaba - napisz moze coś więcej nieco o suni /moze zdjecia?/, kontakt itp to wkleję na westie.net ;)

O, Łódź jest 3-4 maja? I są tam równocześnie zawody agility, prawda? Ja bym chciała albo na wystawę (zalezy jak nam pójdzie w Toruniu) albo na zawody. Tylko, ze 5 maja z samego rana wyjeżdżam na Ukraine na tydzień ze szkołą i nie wiem czy będę mogła. Poza tym - to bardzo odległa przyszłość jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tak troche przed szereg wyskoczylam z ta prosba.Dzis ma oddzwonic fryzjerka do ktorej suczydelko chodzilo sie fiokowac.Podobno kiedys tam,chciala Juvenke.
Ta dziewczyna nie ma tu zdjec malej i to jest problem,chocby w zalozeniu watku.
A tak swoja droga jak Wy je rozpoznajecie???

Jesli pani fryzjerka sie ne zdecyduje,to zaraz tu wroce,jesli sie zdecyduje tez wroce,coby odwolac alarm.
Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

ooo..Powodzenia na wystawie duzebzium. A tak nawiasem ja też się wybieram do łodzi. Ale na wystawę Terrierów :razz: We wrześniu chyba jest.. Mam właśnie dylemat. Pojechać do Łodzi na krajową III czy do Warszawy na klubowąIII? I nie wiem. *zaba* ale co jak rozpoznajemy? Jak rozpoznajemy westy? :razz: Widzę, ze wątek westików się "rozruszał" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']
Do łodzi na wystawe w tym roku się wybieram wiec sie zobaczymy:cool3:[/quote]
Super! Jeśli miejsce będzie to samo jak co roku - to blisko jest do mojego przytuliska. Możemy się wybrać. :lol:

[quote name='Bzikowa'] O, Łódź jest 3-4 maja? I są tam równocześnie zawody agility, prawda? Ja bym chciała albo na wystawę (zalezy jak nam pójdzie w Toruniu) albo na zawody. Tylko, ze 5 maja z samego rana wyjeżdżam na Ukraine na tydzień ze szkołą i nie wiem czy będę mogła. Poza tym - to bardzo odległa przyszłość jeszcze ;)[/quote]
My się w ferie spotkamy - i mam nadzieje na wystawie również!
Pooglądam Cię jak będziesz skakała z psem przez przeszkody.

[quote name='*zaba*']A tak swoja droga jak Wy je rozpoznajecie??? [/quote]
Każdy west ma w sobie TO COŚ. Nie mogłabym pomylić mojej suczki z psem Bzikowej lub z psami duzebzium.

[quote name='Waxy']ooo..Powodzenia na wystawie duzebzium. A tak nawiasem ja też się wybieram do łodzi. Ale na wystawę Terrierów :razz: We wrześniu chyba jest.. Mam właśnie dylemat. Pojechać do Łodzi na krajową III czy do Warszawy na klubowąIII?[/quote]
Ja będę i na Łódzkiej wystawie - i na Warszawskiej.
Ty też pojedź na obydwie.

[quote name='*zaba*']
Oj laik ze mnie,ale sami powiedzcie...
Ja zawsze kundelki mialam,to mozecie mi wybaczyc :)[/quote]
Ja w westowych sprawach nie laik, ale w kundelkowych sprawach również laikiem nie jestem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Każdy west jest inny a już naprawdę różnią się psy od suczek. Nie tylko wyglądem (psy są większe zwykle.. przynajmniej ja takie mam wrażenie nie wiem jak reszta Westikowców;)) ale także charakterem ;) Ale rozumiem Cię, jak 3 lata temu jechałam po psa do hodowli to moje pierwsze pytanie brzmiało "o rany, jak pani je rozpoznaje!" ;) A teraz już sama rozpoznaję kilka jej psiaków ;) a mojego zawsze - poza tym on jest z górnej granicy wzrostowej.

Trzymamy kciuki za 7-mio latkę. Potworny los ją spotkał. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
O, Łódź jest 3-4 maja? I są tam równocześnie zawody agility, prawda? Ja bym chciała albo na wystawę (zalezy jak nam pójdzie w Toruniu) albo na zawody. Tylko, ze 5 maja z samego rana wyjeżdżam na Ukraine na tydzień ze szkołą i nie wiem czy będę mogła. Poza tym - to bardzo odległa przyszłość jeszcze ;)[/quote]

E tam wycieczka:cool3: Ja 5 maja matura z polskiego ale i tak pojade bo westiki sa 3 maja... W samochodzie bede powtarzac...hehehe

Link to comment
Share on other sites

Duzebzium, wszystko zalezy od sędziego ;) wiec chyba nie ma się czym przejmować.
Ja się boję o nasz występ w Toruniu.
Aleee decyzja już podjęta jesteśmy zgłoszeni i zapłaceni :oops:

No Taffulec wymieść muuusiał ;) Szkoda, że Lika opuściła coś dogomaniackie progi ;) Gratulujemy w każdym razie! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...