Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym

Recommended Posts

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym ;] rozmowy lużne nie na temat westów :) Co robiliście w ferie? Wybieracie sie może na wakacje na obóz z psem do rynu? [URL="http://www.zpsemnawakacje.pl"]www.zpsemnawakacje.pl[/URL]

• Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[quote] Osiągający właśnie szczyty popularności scrapbooking to nic innego jak dekoracyjne aranżowanie swoich zdjęć. Dzięki niemu fotografie nabierają życia i zaczynają opowiadać własne historie. To przyjemne i twórcze zajęcie sprawi, że zwykły album nabierze indywidualnego charakteru, przekształcając się w prawdziwą księgę życia. Tematem może być wszystko - ślub, rocznica, podróż, morze, śnieg, rośliny...
[/quote]

To juz wiemy co to takiego ten scrapbooking :multi:. Teraz tylko descoupage :razz:.

[quote name='Kamcia_14']To juz wiemy co to takiego ten scrapbooking :multi:. Teraz tylko descoupage :razz:.[/quote]

[B]Technika decoupage to rodzaj techniki zdobniczej.[/B] ;)
[B]Decoupage to technika, której zadaniem jest wkomponowanie wyciętych z papieru motywów w podłoże w ten sposób, by nie można było odróżnić, gdzie kończy się naklejony motyw, a gdzie zaczyna pomalowana baza. Podłoże i papier muszą tworzyć harmonijną całość, jak na namalowanym obrazie, kontury wycinanki muszą się wtopić w tło.[/B]

nie było mnie tu dawno, ale widzę, że sobie poradziłyście z definicjami beze mnie ;] ja mam pare prac scrapów, bo decoupage wymaga też pieniędzy... swoje prace kiedys wam pokaze, może w sobote? ja to jeszcze poczatkujaca, wiec nie są one takie świetne jak pokazane są w przykładach na stronkach... ja zajmuje sie scrapami takimi na kartce<real>, bo sa tez scrapy komputerowe<digi>, ale tu potrzebny jest dobry program do obrobki grafiki...

• 3 months later...

Chyba nie było tej westiczki dzisiaj na zawodach? Z tego co widziałam Foxi był jedynym westkiem na placu i został pomylony przez jakąś Panią, że to niby ta suczka :P Hehe. Czy ten psiak nazywa się Mufka?