Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duzebzium']nie dziękuję ;)
dziś polski napisałam...:cool3: ale jeszcze dużo przedemną :-([/quote]



glowa do gory wiem ,ze jest ciezko bo sam stres ogromny i pamietam jak sama przezywalam mature ale trzymamy kciuki . jak juz bedzie po wszystkim to odetchniesz z ulga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']caly czas trzymamy kciuki za was :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/quote]

Ja nie pisze w tym roku matury :P A poinformowana jestem, bo moja sis pisze, a kciuki zawsze się na coś przydadzą hihi :)

W poniedziałek i wtorek jadę na wycieczke i mnie nie będzie, ciężko mi się rozstać z Foxim :(

Link to comment
Share on other sites

A ile lat już masz psiaki? Bo ja na razie po 2 latach nie mam dosyć, a np. moja koleżanka ma psa 4 lata i też mówi, że gdyby jej dawli psa to by nie wzięła następnym razem. A to jej pierwszy pies. Ja jeszcze marzę o 2 psie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']Juz po wszystkich pisemnych:cool3: teraz najgorsze zostalo:shake: ustne...
ale mam jeszcze duzo czasu, bo niemiecki 19 maja a polski 21:oops:[/quote]
duzebzium dasz radę będzie bardzo dobrze :loveu:

my już ponad 5 lat razem, wcześniej też miałam psa, i marzy nam się 2, Spaikiemu co prawda troszkę mniej :evil_lol:
ale póki co zostaniemy przy jednym wariacie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']A ile lat już masz psiaki? Bo ja na razie po 2 latach nie mam dosyć, a np. moja koleżanka ma psa 4 lata i też mówi, że gdyby jej dawli psa to by nie wzięła następnym razem. A to jej pierwszy pies. Ja jeszcze marzę o 2 psie :P[/quote]

Psiaki sa u mnie w domu od kiedy sie urodzilam...:cool3: Najpierw dwa dogi niemieckie na ktorych jezdzialam w dziecinstwie:] pozniej jamnik i sznaucer olbrzym...a teraz od 3 lat westiki:loveu: Kocham moje psy nigdy bym ich nie oddala, ale narazie stres zwiazany z matura i mam wszystkiego dosc:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...