Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Waxy']Aaliyah - No wiesz.. jak to westowe szczeniaczki :evil_lol:
Bzikowa też widziałam filmik i też jestem pod wrażeniem :loveu:[/quote]



wczoraj spotkalismy na spacerze pania z westikiem ,kotry mial 9 miesiecy i musze wam powiedziec ,ze franio wygladal przy nim jak kruszynka :roll:pancia odrazu powiedziala ,ze jej jest gruby :evil_lol:ojjjjjjjjjjjjjj chyba lubi sobie podjesc:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :evil_lol: Ja też wczoraj spotkałam westika, Aktor się zwie też jest z Jarwików odkąd sięgam pamięcią.. Był taki malutki a teraz taki duży jest i piękniusi :loveu: I wyrwał smycz i podbiegł do nas bo mieliśmy piłkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']:evil_lol: :evil_lol: Ja też wczoraj spotkałam westika, Aktor się zwie też jest z Jarwików odkąd sięgam pamięcią.. Był taki malutki a teraz taki duży jest i piękniusi :loveu: I wyrwał smycz i podbiegł do nas bo mieliśmy piłkę :evil_lol:[/quote]


czyli wszystko przed Franiem :cool3:narazie to taki mikrysi jest taka chudzinka malutka ;).ale wiecei co co spotykam wiestika to kazdy inny jedne takie bardziej pokazne inne zupelnie drobniutkie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bezikowi nikt nie dorówna, Bezik jest molosem wśród westików :evil_lol: Nie wiem skąd mu się to wzięło, mamusia i tatuś mniejsi. Haha on jest po prostu strongmanem, wiecie, silny pies musi być duży :diabloti:
Gdyby psy żyły w dziczy to Bezik byłby królem, miałby wszystkie laski a inne samce wyeliminowałby dobór naturalny :evil_lol::evil_lol:
Ale gruby nie jest. No i co najważniejsze - trzyma proporcje i jest kompaktowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakie tam drożdże!
On na sterydach jechał :evilbat::cool3:

i z małego białego dzidzi powstał mutant :evil_lol:

A ja siedzę w domu sama i bez psa na dodatek bo pies pojechał się upiękniać - trymować. Zawsze strasznie się głupio czuję jak nic białego mi się pod nogami nie plącze.
A wieczorkiem lecim do Płocka na nasz wielki debiut :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bzikowa [/B]mowisz ,ze sterydy;) hoho to ty uwazaj bo Franio jedzie na angielskich indykach :eviltong:jeszcze troche a bedzie wielkosci owczarka niemieckiego :evil_lol: .

To mam nadzieje ,ze zobaczymy fotki Bezika po zabiegach upiekszajacych:razz:. To o ktorej mamy jutro trzymac kciuki za was???

Link to comment
Share on other sites

Tam nie ma fotek, to jest temat o bieganiu westa przy rowerze, a dokładniej o tym, że Wena biega 7-8 km przy rowerze.

I niestety musze się zgodzić z innymi, że to jednak jest trochę za dużo, nawet z odpoczynkiem, na starość Wena może mieć problemy ze stawami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Tam nie ma fotek, to jest temat o bieganiu westa przy rowerze, a dokładniej o tym, że Wena biega 7-8 km przy rowerze.

I niestety musze się zgodzić z innymi, że to jednak jest trochę za dużo, nawet z odpoczynkiem, na starość Wena może mieć problemy ze stawami.[/QUOTE]

[quote name='Aaliyah1981'][B]kaskaSz [/B]a wydaje sie ,ze 7 km to nie wiele ojjjjjjjjjjj te nasze westiki to jednak delikatne pieski sa :roll:[/QUOTE]

Zdania się podzielone. :cool1:
Hihi - ale zamieszanie.
Jednak ja sadystką nie jestem i wiem ile mój pies może biegać.
Przecież psów moich znajomych (wychodzą 3 razy dziennie po 15-20 min na dwór) nie wzięłabym na rower na trasę 6 km. (nawet jeśli byłby to pies rozmiarów L)

Link to comment
Share on other sites

Wenka jest raczej lekkiej budowy psinką prawda?
Rzeczywiście jakby codziennie miała powiedzmy 3 spacerki po 10 minut wokół bloku to byłoby katowaniem psa ale Enchantress z tego co pisze, to naprawdę dużo z nią robi no i pisała, że były u weta i się konsultowały
Jak juz pisałam na westie.net.pl ja bym swojego nie brała na rower na taką trasę bo a)nigdy nie przyzwyczajałam go do nieprzerwanego biegu b)prawdopodobnie by mu się nudziło - chociaż nie wiem c)jest dość masywny (nie gruby ale mocnej budowy) co nie sprzyja takiemu wysiłkowi. d)nie chce mi się jeździć na rowerze:eviltong: Więc zostajemy przy agility (numer jeden:loveu:), i domowo obi i dd. Na talerz nadal się nakręcamy ;) bo ja rzucać nie umiem.

Generalizując nie demonizujmy tego roweru. Wszystko trzeba robić z głową i pamiętając do jakiej rasy nalezy nasz pies, jakie ma predyspozycje , co mu sprawia przyjemność a co może zaszkodzic. I będzie gites;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, wydaje mi się, że tu chodzi bardziej o możliwe konsekwencje tego w przyszłości niż o to, że pies się rzeczywiście i aktualnie męczy. To byłoby zbyt oczywiste.

Napisałam już dlaczego myślę, że tych konsekwencji nie będzie (a jak będą to pozytywne! kondycja itd) bo jestem przekonana, że Enchanstress nie forsuje Wenki tylko robi wszystko z umiarem i co najważniejsze jest skonsultowana z wetem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Wenka ma kondycje to super, bo Foxi to po zabawie w domu, lataniem za piłką ziacha :P Ja bym go nie wzięła na bieganie przy rowerze, co najwyżej w koszyku, ale nie wiem czy by usiedział. Pies jak to pies, do każdego drzewka chce podlecieć, więc biegu pewnie by nie było :P Foxi ma słabą kondycję, bo niczego z nim nie ćwiczę i mamy spacery 4 razy dziennie po 15-20 minut, czasem dłuższe, ale Fusisław tak szybko chodzi, że nawet sporą trasę przechodzimy w krótkim czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']To pies, do każdego drzewka chce podlecieć, więc biegu pewnie by nie było :P [/QUOTE]
Moja baaardzo rzadko wącha drzewka wtedy gdy z nią biegnę/bawię się/ pracuje. Owszem - jeśli ma czas wolny to troszkę powęszy ale zaraz podchodzi do mnie i patrzy się tym błagalnym wzrokiem - choooodź stad. zrobimy coś?
:lol:

[quote name='Bzikowa'] Napisałam już dlaczego myślę, że tych konsekwencji nie będzie (a jak będą to pozytywne! kondycja itd) bo jestem przekonana, że Enchanstress nie forsuje Wenki tylko robi wszystko z umiarem i co najważniejsze jest skonsultowana z wetem. ;)[/QUOTE]
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...