Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaliyah1981']wiecie co ale jak mozna wlasnego psa oddawac kilka razy do schroniska a potem zabierac i znowu oddawac przeciez to nie jest rzecz :angryy:

ja trzymam kciuki za CZesia niech mu sie trafia wspaniali ludzie tacy co to kochaja bez wzgledu na problemy , klopoty lub przeciwnosci losu . Jak patrze na ogloszenia np allegro i powody oddania to mi sie smiac chce ..albo sie przeprowadzjaa deo blokow i co z tego my tez jak bralismy Kapsla mielismy go na dzialce a stalo sie tak ,ze dzialke trzeba bylo sprzedac wiec Kapsel trafil do blokow ..albo alergia bardzo czesty powod no i te wyjazdy zagraniczne :roll:

ps..dziekuje cioteczki za dodanie nas do listy na naszej klasie :cool3:[/quote]
powody są zawsze bzdurne :mad: ja tak samo słyszałam od mojej koleżanki opowiadała mi, że miała w zeszłym roku psa (jak mieszkali w krakowie) więc ja się pytam gdzie ten pies jest teraz na co stwierdziła, że przeprowadzali sie do kielc (notabene do domku) no i psa w odstawkę sio do schronu :mad:
potem dziwiła się na moje oburzenie, mają teraz nowego psa niby, że onka kupionego na giełdzie 'bo patrzył na nich takim wzrokiem :roll:' ostatnio pytam jak tam pies i co słysze ku mojemu zdziwieniu, że pies jest głupi :crazyeye: dlaczego a bo skacze po ludziach, nie słucha się,warczy, ciągnie na smyczy... ale jak ma się słuchać skoro nikt go niczego nie nauczył :mad:

Aaliyah Wy jesteście wspaniałym przykładem, że mimo przeciwności losu z miłości można wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

Ewelinka aż żal czytać o tej Twojej koleżance :cool1:
Ale taka jest niestety rzeczywistość, ludzie traktują psy jak ładny dodatek do domu a jak już nie pasuje to wio do schronu albo co gorsza wyrzucają z samochodów/przywiązują do drzew.
Nie potrafię tego zrozumieć.

I z tym, że jest głupi... :roll: Jasne, bo psy (a ONki to już w ogóle) rodzą się głupie albo mądre a słowo 'szkolenie' czy 'wychowanie' w słowniku nie widnieje

Link to comment
Share on other sites

sorry za off na naszym offie :evil_lol: ale ostatnio jakoś tu ucichło:
bziumy jak matura poszła ? :razz:
[COLOR=#da000e][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][SIZE=4]Dziewczyny i nie tylko mam prośbę o głosy;-) [/SIZE]
[SIZE=4]W imieniu Fundacji ''AST'' i wszystkich potrzebujących TTB prosimy i Ciebie drogi użytkowniku o oddanie swego głosu w konkursie Krak-Vet';u.[/SIZE]

[SIZE=4]Wystarczy się zarejestrować i zagłosować w ankiecie by Twój głos został przyjęty.[/SIZE]

[SIZE=4]Oto link do strony konkursu :[/SIZE]

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776"][SIZE=4][COLOR=#0000ff]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776[/COLOR][/SIZE][/URL]

[SIZE=4]PAMIĘTAJ : Konkurs trwa tylko do 31 maja ![/SIZE]

[SIZE=4]Robiąc tak niewiele, w tak krótkim czasie możesz przyczynić się do pomocy tym biednym, potrzebującym psom.

:oops:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja często dostaję PM z tym, żebym głosowała na coś w konkursie Krakvetu.
A zawsze głosuję bo kupuję żarcie na Krakvecie.
I niezależnie na co by się nie zagłosowało - będzie dobrze. Przecież zwierzaki we wszystkich tych miejscach potrzebują pomocy. Ja zwyklę głosuję na Azyl Fundacji Pod Psim Aniołem ale tym razem ich nie ma więc mój głos poszedł na Fundację AST.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ewelina a jak z tym brudnym miejscem u Was w Kielcach? Jest już jakis wynik?[/quote]
Kasiu niestety juz po głosowaniu zajęliśmy 2 miejsce:shake:
ale pewnie nawet zajmując to 1 miejsce nic by to nie dało, wg. SM facet jest bezkarny..

choć skoro gazeta obiecała posprzątać( bodajże pierwsze 3 miejsca) bedziemy naciskać.. ale pewnie niewiele to da :-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10090135&postcount=8737[/url]


dzięki Bzikowa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']a cicho cicho...:shake:
ja cos ostatnio cierpie na brak czasu...
dzisiaj pudrowanie psow, bo jutro znowu wystawa:cool3:[/quote]

wow i jak wam poszlo ????


[B]ewelinka_m [/B]kurcze szkoda ,ze nie udalo sie wygrac ale moze ludziska z gazety dotrzymaja slowa i zrobia z dziadem porzadek :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A nasz super dział znowu ucichł... :placz:[/QUOTE]

Napisałabym coś, ale jestem w złym humorze przez tego beznadziejnego sędziego, przez którego praktycznie straciliśmy szanse na wyjście z grupy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa nie jesteś dziwna, ja też nie lubie meczy. Grupa palantów biegających za piłką, narażających swoje życie dla kasy... bez sensu. A całe to przeżywanie wczorajszego meczu to już kompletny bezsens. Groźby, jakieś obrazki przeciw temu sędziemu, toć to karalne.

Link to comment
Share on other sites

Myslalam, ze pogadam sobie na tym watku z jakims wiernym kibiciem, a tu co?

[QUOTE]A całe to przeżywanie wczorajszego meczu to już kompletny bezsens[/QUOTE]
Ciesząc się z bramki wydawałam bardzo głośne okrzyki, cały mecz oglądałam uważnie, popłakałam się przy remisie, bluźniłam na sędziego, bardzo współczuje trenerowi Leo i chłopakom z drużyny - bardzo się starali. A już największe oklaski dla Boruca.
Czy ja przeżywam mecz? Skądże znowu. :diabloti:

[QUOTE] Grupa palantów biegających za piłką, narażających swoje życie dla kasy... bez sensu.[/QUOTE]
Grupa palantów? Ja bym ich tak nie nazwała. Trochę zrozumienia dla innych. :roll:
Ja w każdym bądź razie wkurzyłabym się gdyby ktoś powiedzial, że jestem idiotką biegającą z psem, ktory skacze przez przeszkody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']
Ja w każdym bądź razie wkurzyłabym się gdyby ktoś powiedzial, że jestem idiotką biegającą z psem, ktory skacze przez przeszkody.[/quote]

A co mówią Twoi znajomi jak im mówisz, że uprawiasz sport z psem?
Moi wybuchają gromkim śmiechem :evil_lol: "Agi... co?!" :evil_lol:
Tylko moi już troszkę starsi niż Twoi i inne rzeczy nas interesują ;)

Ja nie twierdzę, że to palanty, rozumiem fascynację innych ale sama nie muszę się dołączać do przeżywania pasji narodowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A co mówią Twoi znajomi jak im mówisz, że uprawiasz sport z psem?
Moi wybuchają gromkim śmiechem :evil_lol: "Agi... co?!" :evil_lol:
Tylko moi już troszkę starsi niż Twoi i inne rzeczy nas interesują ;)
[/QUOTE]

Zacytować wypowiedzi moich znajomych, którym powiedziałam, iż uprawiam z psem sporty takie jak agility czy frisbee?

[I]Lol, KinGa a co to jeeest Agility i frisbee xDD ^^ Hęęę?
Że ci się chceeeeee tak się zajmować psem. Mnie by się nie chciałooo. xPP. Buziaczki <33. Mła :** [/I]

Dosłownie.

3 lata to aż tak wielka różnica wiekowa? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wielka, mi takie rzeczy nie przeszkadzają ale ludzie w Twoim wieku , myślę, są bardziej skłonni do 'robienia czegoś' z psem, choćby w formie zabawy. Natomiast ludzie w moim wieku już z reguły twierdzą, że są na takie rzeczy za starzy, że to 'dla dzieci' itd. :wink:

Ciekawa wypowiedź tej Twojej koleżanki :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...