Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wygramy z Chorwacją BO:

1. Chorwacja i tak ma zapewniony awans wiec starac sie nie musi, woli odpoczywac przed starciem polfinalowym
2. Chorwacja grala bedzie swoim rezerwowym skladem
3. Chorwacja nie przepada za Niemcami, mozliwe ze bedzie chciala ich wyeliminowac, i da wygrac nam
4. Nasz trener (leo) bardzo dobrze zna się z chorwacim trenerem. Dobrzy znajomi. :cool1:. Nawet na konferencji żartowal, że zadzwoni do niego i powie, żeby na bramke postawil tesciową.

Link to comment
Share on other sites

Obyś miała rację! [SIZE=1]Aż chyba obejrzę ten mecz tym razem :eviltong: Chyba się właśnie zaczyna.[/SIZE]

Ewelinka, Ty pisałaś maturę w tym roku? Nie mogę skojarzyć :hmmmm:
W każdym razie pijemy za koniec roku szkolnego:drink1:
Już mogę o sobie mówić 'maturzysta 2009' :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam :lol:
Jakoś mi się odechciało oglądać narazie.
Ale powiem Wam, że śmieszny ten mecz - Chorwaci mają śmieszne nazwiska i fajnie się słucha komentatora :eviltong:

'Rakitić do Pokrivacia, przejmuje Klaśnić...' hihi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie dobijajcie mnie, dobrze?

W meczu bardzo podobala mi sie gra Rogera, Krzynowka i Ebiego (ktory wszedl na boisko dopiero w II polowie meczu) oraz obrona Artura. Reszta - tragedia.
Niestety zabraklo naszej druzynie zgrania i kondycji. Zdazalo sie, ze polacy nie mieli komu podac pilki.

No ale nie ma co rozpamiętywać porazek tylko budowac stadiony i przygotowywac się technicznie na najbliższe euro 2012 :lol:
I cytacik, moj ulubiony w czasie Euro
"dumni po zwyciestwie, wierni po porazce"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ja tez komentować nie będę, bo swoje zdanie na temat polskiej piłki nożnej mam.

Czy to prawda, że po iluś tam meczach przegranych wywalają trenera?[/quote]


kiedys tak bylo ale nasz trener ma zostac bo cos mowili u nas w tv ..w sumie nie rozumiem jak mozna zwalac wine na trenera ,ze zawonicy zle graja :crazyeye: tak jak kiedys byla wina gorniakowej ,ze zle zaspiewala hymn to nasi przegrali :diabloti: kazdy powod jest dobry ..w sumie afere zrobili zeby od swojej rzenujacej gry odworcic uwage ..no ale po co oni maja sie starac jak i tak kupe kasy zgarniaja :cool1: ehhhhhhhh...moze czas jest aby do reprezentacji dopuscic mlodych zdolnych bo takich nie brakuje tylko nikt nie chce odstapic od koryta ..brutalne ale prawdziwe

Link to comment
Share on other sites

no dobra dobra tam nie wygraliśmy, ale ileż można wygrywać :evil_lol::evil_lol:
mamy swojego małysza, kubice, pudziana i siatkarki we wszystkim najlepszym być nie możemy :eviltong::eviltong:

p.s
[SIZE=3][B]Bazarki na kieleckie kociaki:[/B][/SIZE]
[B]
[COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10344233&posted=1#post10344233"]książki[/URL][/COLOR][/B]

[COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10344315#post10344315"]figurki i pluszaki [/URL][/B][/COLOR]

[COLOR=Green][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10344621#post10344621"]różności [/URL][/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrchid][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10344863#post10344863"]puzzle[/URL][/B][/COLOR]

[B];-) w wolnej chwili zapraszamy do podnoszenia :lol:

na bazarku jest nawet trymer :cool3:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']no dobra dobra tam nie wygraliśmy, ale ileż można wygrywać :evil_lol::evil_lol:[/quote]

zwłaszcza w piłkę nożną :evilbat: nie?

[quote name='ewelinka_m']
mamy swojego małysza, kubice, pudziana i siatkarki we wszystkim najlepszym być nie możemy :eviltong::eviltong:[/quote]

i jeszcze mamy otylię przycież ;)

no i niedługo Bezik zostanie mistrzem świata w agility ale to już pomijam ze skromności :D oczywiście żarcik był to i nawet nie wiem czy śmieszny :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...