Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

Rossa-witam w jaskini rozpusty ,chamstwa ,wulgaryzmów itp:evil_lol:

Teraz chce mu się srać ,wziąłem smycz ,ubrałem sie i dupło więc stwierdził ,że jednak mu sie już nie chce.:shake::angryy:Mógłby w domu zrobić ,albo chociaż na balkonie a nie trzymać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety [URL="http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacja-psow.html"]http://www.ankietka.pl/ankieta/88592...acja-psow.html[/URL] Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mata28']Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety [URL="http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacja-psow.html"]http://www.ankietka.pl/ankieta/88592...acja-psow.html[/URL] Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.[/QUOTE]

To jest spam, kobieto, zdajesz sobie z tego sprawę czy nie bardzo? :roll:

W kurę dzisiaj rzucili korsarką :p Dwóch gówniarzy po dziesięć lat może, więcej na pewno nie. Nie uciekali ode mnie, ale się trochę zdziwili, jak jeden poleciał na glebę tym głupim ryjem. Później z daleka jeszcze próbowali we mnie rzucać, ale nie wychodziło im na szczęście i się ulotnili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Rossa-witam w jaskini rozpusty ,chamstwa ,wulgaryzmów itp:evil_lol:

Teraz chce mu się srać ,wziąłem smycz ,ubrałem sie i dupło więc stwierdził ,że jednak mu sie już nie chce.:shake::angryy:[B]Mógłby w domu zrobić ,albo chociaż na balkonie a nie trzymać[/B].[/QUOTE]

Olek no wiesz, niektóre słodkie pieski mają kuwetki w domach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']NieON jest durny ,żarł i miska huknęła w piekarnik więc był brzdęk i Lucasek przyszedł ,żebym go ratował ,bo sie boi....:shake:[/QUOTE]

daj go na szkołę "luzu" u Obamy.Przesypia strzały,huki,sylwestry,pierdestry...wybuch atomówki też by pewnie przespał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']
W kurę dzisiaj rzucili korsarką :p Dwóch gówniarzy po dziesięć lat może, więcej na pewno nie. Nie uciekali ode mnie, ale się trochę zdziwili, jak jeden poleciał na glebę tym głupim ryjem. Później z daleka jeszcze próbowali we mnie rzucać, ale nie wychodziło im na szczęście i się ulotnili.[/QUOTE]
Tititi niedobra, jak mogłaś niewinne dziecko uderzyć? :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Dziś była TA noc kiedy mam ochote moje psy zabić...od dziś będą mieć prze......ne za to jak sie zachowywali ,będzie musztra dniem i nocą ,same zakazy i 0 przywilejów.:angryy:[/QUOTE]

.........................:hmmmm:


Ozzy od 5 stepował , ale powiedziałam mu ze nie ma co liczyć na wyjście przed świtem ...wyszliśmy o 7 bo już dłużej stepowania tipsami po panelach nie dało sie słuchać ... ale wczoraj koopy zrobić się nie dało na spacerze bo przecież zabawa ważniejsza była :diabloti: Ciekawe co twoje nawywijały

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...