Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Watacha-u mnie w znajomych na fejsie se ją znajdź.Ma ruskie nazwisko :P[/QUOTE]

ruskie ej :eviltong: całkiem Polskie :eviltong:

[quote name='Angi']to wyszukaj sobie tekst tej piosenki ;)
Aga jest naga a toples jestem ja :loveu:[/QUOTE]

buahahahahhaha głupol :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']RUSKIE kończy się na "now" a tam mają RUSY kurna chata![/QUOTE]

no ! Romanow dla jasności :eviltong:

i gdybym miała przypadkiem kiedys synka to chce mu dac na imię Borys a mój mąż sie uparł że wystarczy że nazwisko brzmi jak ruskie wiec najchetniej by dał dziecku imię Władek ( nie obrażając nikogo ) żeby brzmiało jak najbardziej Polsko :roll:

i tym oto akcentem kończę rozmowę :eviltong: dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Aleks mam Agnieszkę w znajomych na fejsie i zdjęcie też widziałam.Na pewno gruba nie jest, ale jak ma problem to niech da fotę toples to jej powiemy, czy dobrze czy źle wygląda:razz:.No bo w sumie jak lubi i by nieźle wyglądała to czemu ma nie chodzić:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/391193_486567244704637_1780675351_n.jpg[/URL] :eviltong:[/QUOTE]
faktycznie strasznie gruba jesteś, cud że się na zdjęciu zmieściłaś :roll:


a jeżeli chodzi o disco polo, polecam

[url]http://www.youtube.com/watch?v=AEk-dnQeeiA[/url]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A połączenie 2stego Weekend z Sobotą? :evil_lol:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=aKrMk-7f9AA[/URL]


Ja wam zamiast tych technotrzepów polecam posłuchać Soboty, Gurala, Trzeciego Wymiaru czy ewentualnie Palucha :loveu:
Tylko tutaj to tekst, nie bit :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja słucham muzyki dla muzyki, a nie dla tekstu... Choć tekst może być miłym dodatkiem, np. w przypadku rocka ;). Natomiast chyba nikt nie powie np. o klasycznym jazzie, że jest płytką muzyką, mimo, że tekstu tam (zazwyczaj) nie ma - muzyka opowiada historię za słowa. A najlepsze jest to, że można ją dowolnie interpretować. I tak też jest w przypadku elektroniki.

Rapu czy hip-hopu nigdy nie zrozumiem. W sumie to gatunek muzyki, który dla mnie nie istnieje w ogóle ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie potrafię odnaleźć w innym gatunku jakoś. Mam jednak znajomych z naprawdę różnych środowisk słuchających muzyki, przy której ja wysiadam po kilku minutach, ale jakoś sobie radzimy :evil_lol:
Moja osiemnastka była w rytmie polskiego hh, jeden kolega rwał sobie włosy z głowy, bo po prostu nie mógł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z muzyką jest jak ze wszystkim, gusta są różne. Natomiast IMHO uważam, że disco-polo jest złe z technicznego punktu widzenia gdyż nie ma dobrej melodii oraz tekstu, tak więc w NICZYM nie jest dobre ;). Jak natomiast działa indywidualnie na słuchacza i jego poczucie szczęśliwości to inna sprawa i z tym się kłócić nie zamierzam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...