Jump to content
Dogomania

Dobermanka Luna ...już w nowym domu :-)


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mufinkowa']Ty Milka nie jesteś od tego aby mówić od czego jestem a od czego nie. Najwidoczej nie dotarło do ciebie to co napisałam za pierwszym razem dlatego też powtórzyłam z myślą że może tym razem zrozumiesz.[/QUOTE]

Bez komentarza. Ktoś tu po prostu pomylił fora.

Więc wróćmy do Luny - Kajusza, czy wiadomo dokładnie, kiedy Lunka będzie ciachnięta?

Link to comment
Share on other sites

I ja odwiedzam kochaniutką Luneczkę...
Szkoda, że tak się tu dzieje na wątku u dziewczynki:(

Przecież najważniejsze jest DLA WSZYSTKICH żeby dziewczynka znalazła Najlepszy Dom, i myslę, że każdy z nas tego chce najbardziej!
Kajuszko, przyłączam się do pytania Koelki, kiedy Lunusia będzie miała sterylkę i w ogóle co u Niej i jak się czuje?
Aniu, jak będziesz u Lunusi wyściskaj Ją ode mnie bardzo, bardzo mocno:):):)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kierownikiem i dziś/jutro ma ustalić termin, jak tylko będę wiedziała to napiszę, chyba jutro będę wschronie to wyściskam ją od Ciebie Benia :-) i napiszę co u niej.

Z Koelką byłyśmy na dwóch wizytach przedadopcyjnych, na jednej wizycie Pani jak potwierdziłyśmy, że Luna tylko wysterylizowana opuści schron - to zrezygnowała (a ma 3 samce niekastrowane w domu), dom z wrocławia również sam zrezygnował z adopcji, więc po jeszcze kilku rozmowach i moich dopytywaniach zdecydowałyśmy z Koelką że Luna pojedzie do rodziny w Gorzowie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babat']daj sobie spokój bo widać ze Ciebie nie lubią wczesniej czy pozniej trafia na czarne kwiatki[/QUOTE]

Wiem nawet czemu... bo prawda w oczy kole :) no ale trudno, ja tam nad tym ubolewać nie będę.

Niestety babat, takie mamy przepisy i nie możemy ich przeskoczyć... nam też to nie na rękę, żeby sunia czekała na dom. Ale nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, suczka jedzie niebawem do nowego domu, a to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mufinkowa']Milka to samo mogłabym napisać tobie.[/QUOTE]

Mufinkowa, przenieś się proszę już na inny wątek, bo naprawdę ten zaśmiecasz lub przenieś w/w wpisy na PW. Jakoś entuzjazmu, że Luna będzie miała dom nie widać, tylko jad. Może załóż swój, pomóż bidzie z boksu Lunki, poświęć czas na ogłoszenia itp.
Może mod coś tu wyczyści, bo watek mimo pozytywnego "prawie" zakończenia nie zachęca do wpisów.
To trzymajmy kciuki za Lunki zabieg, bo to ona jest tutaj najważniejsza:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra dajcie już luz. Można by się kłócić i kłócić (z pewną osobą to już w szczególności bo nie dociera do niej prawda ,ale o tym możemy pogadać w cztery oczy ;D )
Oby Lunka została jak najszybciej ciachnięta i w końcu mogła pójść do jakiegoś domu. !

Link to comment
Share on other sites

Koelka Ciągle upominasz mnie a raczej takiej konwersacji sama ze sobą nie prowadzę. Raczej logiczne jest to że włączają się w nią inne osoby tutaj obecne ale lepiej uczepić się jednej osoby.
Dalej. Jak już tak zajmujesz się ogłaszaniem psiaków to czemu nie zajmiesz się ty jej kolegą z boksu? ... ahh, no racja. Zapomniałam że nie jest rasowy. Przepraszam za pomyłkę. On nie zasługuje na pomoc z waszej strony.
I ciągle zastanawia mnie to czy nie zauważyłyście że w schronisku są jeszcze dwa psy podchodzące pod rase. Taki sobie Scot siedzący w schronisku od maja 2010 roku WYKASTROWANY - ale po co mu pomóc ?!
A Koks któremu trzeba było pomóc bo miał choroby skóry ( jakoś o badaniach dla niego nikt nie wspomniał) który siedzi u nas od sierpnia 2011 roku również WYKASTROWANY i podchodzący pod rase!

pomińmy fakt że irytuje mnie już dość poważnie to co robicie.

Edited by Mufinkowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']Koelka, Kajusza... moim zdaniem najlepiej zignorować te posty, bo nic nie wnoszą... mam tylko nadzieję, że mod zrobi porządek. ;)[/QUOTE]

Wrecz przeciwnie wytykaja błedy A psina jak była tak jest za kratami

Link to comment
Share on other sites

babat - nie rozumiem Twoich postów ... sami zrezygnowaliście z psa a teraz macie żal i czepiasz się tego czego nie trzeba. Adopcja jest przeprowadzana tak jak powinna ... równolegle był szukany dom i diagnostyka psa. Jakbym czekała na zdiagnozowanie psa, jego wysterylizowanie to dom zaczełabym szukać dopiero za ok. 10 dni, więc Lunka jeszcze dłużej by siedziała w schronie.

Z koleji jakbym najpierw znalazła dom ... i wtedy zaczęła dochodzić czy pies jest zdrowy aby nie wrócił za chwilę z adopcji, potem go sterylizować to też jej pobyt w schronie by się przedłużył ....

Mufinkowa - proszę abyś nic więcej nie pisała na wątku Luny, nie mów nikomu jakim psem ma się zająć, rób swoje i nie patrz co inni robią bo jak ja i Koelka zaczniemy się z Tobą licytować co kto zrobił dla psów ze schronu to kiepsko w tym rankingu wyjdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Kajuszka. Jeżeli chodzi o znajdowanie domów to wy owszem robicie więcej. Bo nie każdy ma fundusze na to by wozić psy po domach i wybierać najlepszy. Ale weź też pod uwage kto ile czasu poświęca innym psom i ile kto daje miłości. Ja nie skupiam się na jednym rasowcu ale na prawie wszystkich kundelkach ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mufinkowa']Kajuszka. Jeżeli chodzi o znajdowanie domów to wy owszem robicie więcej. Bo nie każdy ma fundusze na to by wozić psy po domach i wybierać najlepszy. Ale weź też pod uwage kto ile czasu poświęca innym psom i ile kto daje miłości. Ja nie skupiam się na jednym rasowcu ale na prawie wszystkich kundelkach ze schroniska.[/QUOTE]

Masz rację, skup sie na swojej pracy, czyli wychodzeniu ze wszystkimi psami - dzieki temu będą miały więcej ruchu i przyjemności, a my na znajdowaniu im domów (wszystkim na raz sie niestety nie da). Nie komentujemy tego, z którym psem wychodzisz, na ile i jak często, więc nie komentuj spraw związanych z szukaniem domów, co Ty bys zrobiła po fakcie itp. Nie byłoby sprawy, gdyby każdy robił to co może i uważa, nie czyniąc niepotrzebnych uwag. A jak na razie tylko po to zalogowałaś się na dogo. Ja nie chodzę do schroniska patrzeć, z jakim psem wychodzisz i nie mówię "ja to zrobiłabym tak...." . Więc ponawiamy prośbę - gdybanie na dogo, co by było gdybym... NIC nie daje (wręcz przeciwnie).

Link to comment
Share on other sites

A tych niby rasowców ile jest w schronisku 1 % może 5 a reszta ??? Kundelki jak sie na nie mowi tez czuja i tez kochaja. Mysle ze nie czas na kłótnie i wypominanie wazny jest los suni ale zróbmy to należycie a nie od końca

Edited by babat
Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja przestałam wsadzać na dogo psy, którym staram się pomóc... :roll:
Wielu z tych szczekaczy nawet nie zdaje sobie sprawy, ile ludzi uciekło z PWP dzięki tej "atmosferce", pluciu jadem, komentowaniu tego co robią inni. Kto na tym traci? Psy oczywiście, ale niektórych mało to obchodzi...
Zamiast bzdurzyć tu trzy po trzy jakieś żale o rasowcach, poświęćcie może ten czas np. na robienie ogłoszeń kundelkom?

Trzymam kciuki, żeby domek okazał się dla ślicznotki odpowiedni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...