Jump to content
Dogomania

Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Tak, ale chyba dopiero jutro.[/QUOTE]
Szkoda , chciałam spytać o adopcję Lumpo. Cudnie,że ma dom ale głupio wyszło z Panią z Jeleniej...
[B]Ja się martwię o Czekoladkę,żeby nie zniknęła z punktu jak kolega Lumpo...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Szkoda , chciałam spytać o adopcję Lumpo. Cudnie,że ma dom ale głupio wyszło z Panią z Jeleniej...
[B]Ja się martwię o Czekoladkę,żeby nie zniknęła z punktu jak kolega Lumpo...[/B][/QUOTE]

Też mi jest przykro. Gdyby Pani Joanna zdecydowała się na Czekoladkę, mamy tam [B]beta ata, [/B]kochanego dt najwspanialszego psia we Wszechświecie / zgdanij, którego? ;) /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Też mi jest przykro. Gdyby Pani Joanna zdecydowała się na Czekoladkę, mamy tam [B]beta ata, [/B]kochanego dt najwspanialszego psia we Wszechświecie / zgdanij, którego? ;) /[/QUOTE]
No Pączek nie był w dt i dlatego nie przychodzi mi żaden do głowy.....:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cóż pani Klaudia nie odbiera ode mnie telefonu, szczerze mówiąc tak się nie postępuje jak same zauważyłyście lepiej zadzwonić i dać znać co z adopcją albo chociaż odpowiedzieć na smsa. Generalnie znalazłam szczeniaka innego dla siebie ale potrzebuje pomocy w postaci transportu. Sprawa wygląda tak znalazłam na waszej stronie namiary na adopcje wyżłów i jest śliczna sunia 2 miesiące niestety zdecydowanie za daleko - Racławice, ewentualnie mogą podrzucić do Katowic nic bliżej. Ewu mieszkała w Jeleniej więc wie jaka to odległość. Działacie na terenie całej Polski i macie wiele znajomości... Pomożecie?? Wystarczyłoby nawet do Wrocka, tam dojadę bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam pogadać bo zadzwonię do Pani a nie jestem zbytnio w temacie...:( Czemu tak wyszło??? Lumpo siedział w punkcie a Pani czekała...
Potem to parwo...:(
Strasznie mi przykro, mam nadzieję,że Pani się nie zraziła i zrozumie ,że nikt nie miał złych intencji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elize']Cóż pani Klaudia nie odbiera ode mnie telefonu, szczerze mówiąc tak się nie postępuje jak same zauważyłyście lepiej zadzwonić i dać znać co z adopcją albo chociaż odpowiedzieć na smsa. Generalnie znalazłam szczeniaka innego dla siebie ale potrzebuje pomocy w postaci transportu. Sprawa wygląda tak znalazłam na waszej stronie namiary na adopcje wyżłów i jest śliczna sunia 2 miesiące niestety zdecydowanie za daleko - Racławice, ewentualnie mogą podrzucić do Katowic nic bliżej. Ewu mieszkała w Jeleniej więc wie jaka to odległość. Działacie na terenie całej Polski i macie wiele znajomości... Pomożecie?? Wystarczyłoby nawet do Wrocka, tam dojadę bez problemu.[/QUOTE]
[B]To ja w ramach zadośćuczynienia choć nie jestem niczemu winna:) przewiozę sunię z Katowic( albo Gliwic) do Wrocławia. Zawiozę ją pociągiem ale to nie problem ,najlepiej rano :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kiedy by to miało być - poza poniedziałkiem jestem do dyspozycji:) Podam na pw mój numer telefonu i jakoś się wszystko ułoży:)
[B]Dla jeleniogórzaninki wszystko zrobię, w końcu Jelenia to najpiękniejsze miasto na świecie:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i47.tinypic.com/o76qrm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/72auzs.jpg[/IMG]
[B]NIESTETY MAMY DLA WAS DO PRZEKAZANIA PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ. LUMPO MUSIAŁ POZOSTAĆ W LECZNICY. NA CHWILĘ PRZED ODJAZDEM Z BOKU PO PRAWEJ JEGO STRONIE POJAWIŁO SIĘ DUŻE ZGRUBIENIE. PANI DOKTOR ZROBIŁA USG I NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST TO PRZEPUKLINA. MUSIAŁ POZOSTAĆ NA OBSERWACJI. JUTRO ZOSTANIE ZDIAGNOZOWANY I EWENTUALNIE OPEROWANY :(. OBIECAŁAM MU, ŻE PRZYJADĘ PO NIEGO JAK TYLKO WYZDROWIEJE. PROSZĘ TRZYMAJCIE ZA NIEGO KCIUKI!!! JEST STRASZNIE KOCHANYM SZCZENIACZKIEM :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO'][IMG]http://i47.tinypic.com/o76qrm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/72auzs.jpg[/IMG]
[B]NIESTETY MAMY DLA WAS DO PRZEKAZANIA PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ. LUMPO MUSIAŁ POZOSTAĆ W LECZNICY. NA CHWILĘ PRZED ODJAZDEM Z BOKU PO PRAWEJ JEGO STRONIE POJAWIŁO SIĘ DUŻE ZGRUBIENIE. PANI DOKTOR ZROBIŁA USG I NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST TO PRZEPUKLINA. MUSIAŁ POZOSTAĆ NA OBSERWACJI. JUTRO ZOSTANIE ZDIAGNOZOWANY I EWENTUALNIE OPEROWANY :(. OBIECAŁAM MU, ŻE PRZYJADĘ PO NIEGO JAK TYLKO WYZDROWIEJE. PROSZĘ TRZYMAJCIE ZA NIEGO KCIUKI!!! JEST STRASZNIE KOCHANYM SZCZENIACZKIEM :)[/B][/QUOTE]

Szczęście w nieszczęściu, że stało sie to teraz, a nie np. podczas podroży... Ileż ten psiaczek musi sie jeszcze nacierpieć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dziękuję ale nie wiem czym zasłużyłam....:oops:[/QUOTE]

To jest mało Kochana: [QUOTE][B]To ja w ramach zadośćuczynienia choć nie jestem niczemu winna:smile: przewiozę sunię z Katowic( albo Gliwic) do Wrocławia. Zawiozę ją pociągiem ale to nie problem ,najlepiej rano :smile:[/B][/QUOTE]

I to wszystko, co robisz dla Pszczyniaków :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To jest mało Kochana:

I to wszystko, co robisz dla Pszczyniaków :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Dziękuję , wszyscy robimy:)
Biedny Lumpo, strasznie się martwię:(
Tyle się maleństwo wycierpi...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...