Jump to content
Dogomania

Piękny,biszkoptowy szczeniak Lumpo walczy o życie... - parwo...ma dom


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shiina']Lara, czyli Lumpo ma sie lepiej?

Tez martwie sie o te inne szczeniaczki.... kiedy bedziecie cos wiedzialy? czy mozna zadzwonic do punktu i spytac?[/QUOTE]
Myślę,że Lara niczego nie wie. Zameldowała się na wątku....Do punktu nie ma jak zadzwonić. Jedynie Klaudia może bo ma telefony do pracowników i też nie każdy odpowie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO'][B]Od p. Agnieszki Jóźwiak z fb na konto Lumpo wpłynęła dzisiaj kwota 100,00 :)
[/B]
[B]Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc [/B]:)[/QUOTE]

Od Pani Krystyny Ch. 100 zł, od Pani Bożeny 20 zł do mnie - wysłałam skarbnikowi i dopisałam do opisu wydaerzenia. Ata0 - uzupełnij w opisie wpłatę od Agi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Od Pani Krystyny Ch. 100 zł, od Pani Bożeny 20 zł do mnie - wysłałam skarbnikowi i dopisałam do opisu wydaerzenia. Ata0 - uzupełnij w opisie wpłatę od Agi[/QUOTE]

Wpłatę od p. Agnieszki wpisałam do rozliczenia na wątku i na wydarzeniu zanim napisałam poprzedni post:)
Jedynie zapomniałam podziękować na fb na wydarzeniu:oops:, ale widzę, że zrobiłaś to już za mnie - za co Ci dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']To nie koniec złych wieści...
Dwie 4 -tyg. sunie / siostry Czekoladki /, które pojechaly do Torunia do dt są chore, prawdopodobnie parwo...:([/QUOTE]
[B]O Boże...:( A co z Czekoladką, ona była w boksie obok Lumpo...:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...